Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

Nevel (offline)

30-01-2017 19:57:57

Ścieżki
Lena w takim razie wyciągnę mojego męża na ten film smiling smiley tez mi sie wydaje ze 8 dni to bardziej zagnieżdżenie mórz @ i za to trzymam mega mega kciuki!!!! smiling smiley

Kuchasia było testowanie?

Ja po Chodakowskiej wersja dla początkujących bikini pierwszy raz od września i powiem Wam ze umieram w tamtym roku ćwiczyłam regularnie 4 razy w tygodniu przestałam we wrześniu i teraz wielki powrót smiling smiley obym wytrwała ale chce przed ciąża trochę formy złapać wiec mam motywacje smiling smiley

0202oliwcia (offline)

30-01-2017 20:02:34

Kobietki co do chodakowskiej to wiecie co zastanawiam się nad ćwiczeniami dla kobiet w ciąży ale nie wiem czy mogę muszę poczekać do wizyty a nie chciała bym nic nie robić do tego czasu .... Jak myslicie???


[link widoczny po zalogowaniu]

Nevel (offline)

30-01-2017 20:04:18

Ścieżki
Oliwcia zdecydowanie poczekaj lekarz musi pozwolić. Ja na przykład zaczęłam chodzić w poprzedniej ciąży na aquaareobik dla ciężarnych ale zaczęło mnie tak bolec spojenie łonowe ze lekarka myślała ze sie rozejdzie i zabroniła wiec lepiej uważać.

Nevel (offline)

30-01-2017 20:22:05

Ścieżki
Zaczarowana najcudowniejszy maluszek na świecie!!!! Gratulacje raz jeszcze smiling smiley)))))

Lena92 (offline)

30-01-2017 20:42:26

Olszyna
Zaczarowana cudny widok :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

cytrynowa22 (offline)

30-01-2017 21:04:17

Dobrynka/ Biała Podlaska
Zaczarowana -śliczne zdj i jaki już duży winking smiley Ja moje zobaczę w piątek dopiero winking smiley i może dowiem się wstępnie kto u mnie mieszkasmiling smiley


0202oliwcia (offline)

30-01-2017 21:19:20

Zaczarowana piękny widok gratulacje tez bym chciała juz swojego maluszka zobaczyć albo chociaż posłuchać serduszka smiling bouncing smiley
Nevel co do ćwiczeń to chyba masz racje wstrzymam się jeszcze zobaczymy co gin powie
Cytrynowa to juz tuz tuz .. Daj znać oczywiście jak będziesz juz po wizycie a powiedz czy masz wybrana płeć maluszka jaka byś chciała bardziej ??? (Wiem ze najważniejsze żeby było zdrowe ) smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mimk0 (offline)

30-01-2017 21:44:20

Wrocław
Witajcie kobietki! Przepraszam, że tyle się nie odzywałam. Po rozmowie z lekarzem wzięło mnie na przemyślenia, już w piątek popołudniu widziałam się z Lubym, musieliśmy sporo przegadać. Dziś musiał wrócić do szkoły, bo ma dużo służby w tym tygodniu. Wróci maksymalnie w niedzielę rano. Ja do tego czasu siedzę w towarzystwie 3 latka, a od środy jeszcze jego rocznej siostrzyczki, chrześnicy Lubego smiling smiley
Nie nadrobiłam jeszcze wszystkiego co pisałyście, widzę tylko że coraz więcej tu fasoleczek smiling smiley trzymam więc mocno kciuki za wszystkie fasoleczki, dobre wyniki badań i piękne usg smiling smiley
hummel_girl widziałam że pytałaś kilka razy o to co powiedział lekarz. Wyniki są średnie, ta krew w moczu najprawdopodobniej wynika z kiepskiej krzepliwości krwi, o czym wiem, więc tyle dobrze ze parametry nerkowe są w porządku. Chcą mnie położyć na kilka dni badań na oddział, żeby porobić badania hormonalne, ogarnąć to dokładnie jak należy. Bardzo chciałabym, żeby za ten rok była szansa na rozpoczęcie starań, a do tego konieczne są dobre wyniki, więc walczymy smiling smiley

Z całego serca pragnę maluszka. Z drugiej strony jestem pełna obaw i wątpliwości. Mam kosmiczny mętlik w głowie, bo cała sytuacja z ciążą, planowaniem starań, badaniami itd mam wrażenie że nieco zawładnęła pewną częścią życia.

cytrynowa22 (offline)

30-01-2017 22:04:34

Dobrynka/ Biała Podlaska
Oliwcia - jakoś mi bez różnicy czy będzie chłopczyk czy dziewczynka, mój za to chcę syna..
Ja to źle strasznie znoszę mój stan, ciągle wymiotuje..ale to nic, jakoś daję radęwinking smiley
Pozdrawiam


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.