Planujące ciążę i bycie mamą 2017

Wysłane przez Oliwia28 

Lami (offline)

24-01-2017 18:55:32

Gdańsk
Wow Zbronka gratuluję grinning smiley

Claudi Tobie też, ładna beta

nie mam nastroju, jakieś doły łapię..

wczoraj poszaleliśmy na zakupach i dopiero dziś się zorientowałam, że na koncie mam niecałe 5 zeta.. dobrze, że wypłata w piątek.. no ale nie mam jak pójść na betę czy nawet test kupić, muszę wytrwać do wizyty u gina.. może się dowiem czegoś

Lena92 (offline)

24-01-2017 19:13:26

Olszyna
Mi na mdłości pomagały banany:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

0202oliwcia (offline)

24-01-2017 19:16:03

Lenka banany??? Cos ty ja w niedziele miałam chęć na banana zrobilam gryza i myslalam ze przywitam Sie z sedesem żartowniś więcej go nie ruszylam


[link widoczny po zalogowaniu]

mimk0 (offline)

24-01-2017 19:56:47

Wrocław
Ale jestem wściekła... Nie wiem już czy na siebie, na leki, na los czy na co. Jestem po prostu kosmicznie wściekła. Byłam rano na badaniach w laboratorium i właśnie spojrzałam na wyniki na necie...
TSH ani drgnęło w dół, co więcej, z 21 postanowiło skoczyć na 22,81. Morfologia to cały zestaw "H" i "L", czyli ponad i poniżej normy. Krew w moczu, licho wie skąd, bo leukocyty są ok, a crp ledwo się podniosło ponad normę. Czyli w teorii żadnego stanu zapalnego nie ma.
I jak w takim sajgonie myśleć w ogóle o ciąży...
Czekam jeszcze na drugą część wyników, podobno będą jutro. Zobaczymy czy suplementacja witamin na coś się zdała.

ZBronka (offline)

24-01-2017 20:11:44

Szczawno-Zdrój
Oliwcia a Ty byłaś u gina juz?


[link widoczny po zalogowaniu]

Lena92 (offline)

24-01-2017 22:24:47

Olszyna
Tak oliwcia mi banany pomagały codziennie rano przetrwać w pracy ale po 3 miesiącach już nie mogłam na nie patrzeć :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

0202oliwcia (offline)

24-01-2017 23:25:41

ZBronka tak byłam u giną w sobotę ale w sumie tylko na konsultacji i po receptę na clexane i duphaston kolejna wizytę juz taka pełną z USG i tym wszystkim mam umowiona na 11 lutego ..

Mimko a cos ty z tymi wynikami tak poszalala nie dobrze musisz to skonsultować z lekarzem i jakoś postarać się to wszystko unormować .... No i najbardziej to mnie niepokoi właśnie ta krew w moczu makabra jakąś

Lenka mi banany nie pomogą nie mogę patrzeć w ogóle na słodkie a banan dla mnie jest za słodki nawet jabłko mi nie smakuje no kurka litości jestem maniaczka na owoce a tu taki Meksyk ...

Cisza tu dziś jak makiem zasiał Miłych Snow Kochane Wam Życzę Buziaczki


[link widoczny po zalogowaniu]

Kami1988 (offline)

25-01-2017 06:33:29

Piła
Dzień dobry Kobietki!:-)
Radosnego przebudzenia i miłego dnia Wam życzę!:-)

Lami (offline)

25-01-2017 06:35:20

Gdańsk
hej..
zalało mnie płacz

przedyskutowaliśmy to i zdecydowaliśmy że to koniec starań, skupiamy się w 100% na RZ

życzę Wam wszystkim powodzenia w staraniach

moc uścisków smiling smiley

mal3na (offline)

25-01-2017 06:45:35

Poznań
lami przykro mi... sad smiley

A słuchaj... skoro plamiłaś w fazie lutealnej to musi to być niedobór progesteronu a to się bardzo łatwo leczy, przyjmując luteinę od owulacji. Próbowałaś, co lekarz na to?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.