Pediatra - Warszawa

Wysłane przez Martiniia 

Martiniia (offline)

24-07-2009 11:51:48

Warszawa
Z całego serca polecam najlepszego pediatrę jakiego znam. Sprawdziła się już u wielu osób a ja sprawdziłam to na własnej skórze. Dr Jolanta Tyczyńska.


[link widoczny po zalogowaniu]

franka29 (offline)

23-08-2010 21:45:21

Warszawa
tyle odsłon i żadnej więcej propozycji ?
Czyżby w Warszawie nie było dobrych pediatrów ?


[link widoczny po zalogowaniu]

bozena1974 (offline)

12-12-2010 15:24:03

Warszawa
Hej,
Gdzie przyjmuje Pani doktor J. Tyczyńska? Ile ma lat i jaka jest w podejściu do dzieci?
Potrzebuje lekarza do któego i moje dizeci by się przekonały a jednocześnie nie wychodziłabym z torbami, nie byłaby zbyt droga.
Pozdrawiam

Gilda (offline)

09-08-2011 16:01:01

Warszawa
Okolice Warszawy a mianowicie Kobyłka. Warto, ja się nie zawiodłam. Rzeczowy, łagodny, rozsądny, szczepi niemal bezboleśnie, z poczuciem humoru, przygotowany do wizyty, kompetentny.
Michał Hoffman, ul. Dojazdowa 44, Kobyłka

MamaMalina (offline)

27-11-2011 13:35:57

Poznań
Najlepszy pediatra, z jakim do tej pory miałam kontakt to pani dr Katarzyna Szubicz. Wspaniała kobieta, bardzo pomocna, opiekuńcza, niezwykle przyjazna. Naprawdę każdej mamie życzę takiego lekarza dla ich pociech. Dr Szubicz opiekuje się moją córką od 3 lat. Chodzimy do niej do CM na ulicę Sapieżyńska, pomimo tego, że wcale nie mamy tam blisko. Po prostu warto, naprawdę warto. Pozdrawiam wszystkie mamy smiling smiley

HaniaW (offline)

11-04-2012 16:54:58

Izabelin
A ja polecam Pana Doktora Klemarczyka. Byliśmy u różnych pediatrów, ale dopiero on potrafił właściwie zdiagnozować przyczynę bólu i wyleczył nasze dziecko. Świetnie nawiązuje kontakt, wszystko dokładnie wyjaśnia i nie patrzy przy tym na zegarek, że już czas kończyć wizytę. Ponieważ do Instytutu ciężko się dostać chodzimy do Formmedu w Babicach. kontakt [link widoczny po zalogowaniu]. Poleciliśmy go znajomym, ale ponieważ był na urlopie trafili tam do innego doktora. Też z Instytutu. I też byli zadowoleni.

ania_walicka (offline)

27-04-2015 12:52:55

Warszawa
Ja polecam dr Grzegorza Wasążnika z przychodni Medintel w Wilanowie. Chodzę tam z córką, nie czekam w kolejkach, bo przychodnia jest kameralna. A dr Wasążnik ma ogromną wiedzę. Piszę o tym, bo kiedyś wystąpiło u córki uczulenie i okazało się, że pomoc alergologa wcale nie jest potrzebna - on nam przepisał skuteczne leczenie. Polecam gorąco, moje znajome mamy też są zachwycone smiling smiley)))

Pauluse (offline)

29-04-2015 14:12:34

Jegiel
Polecam Dr. Sikorę - Miłowską - przyjmuje w CM Lux Med na Domaniewskiej. super lekarka - miła, konkretna, delikatna. Pełna profeska!


– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

julkatoja (offline)

10-06-2015 17:09:46

Warszawa
ja też chodzę do pediatry w wilanowie. i też do medintele. mają dużo lekarzy w jednym miejscu no i jest bez godzinnych kolejek. polecam!

cristal (offline)

08-08-2017 18:34:12

Bardzo lubię naszego pediatrę, ale my leczymy Zosię w Medicoverze. Lekarz jest bardzo miły, można się z nim dogadac, panuje przyjemna atmosfera, zawsze wiemy, co dolega naszej córce i jak będzie wyglądało leczenie. To mi się podoba- czuję, że jestem traktowana tak jak pacjent powinien być traktowany- z szacunkiem smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 32, Posty: 130.