WROCŁAW

Wysłane przez Miiigotka 

Miiigotka (offline)

25-03-2009 15:44:46

We Wrocławiu polecam szkołe rodzenia Pani Ewy Kusiak. Świetna atmosfera na zajęciach i przede wsyztskim - bardzo praktyczny plan zajęć. Nauczyłam się tam wiele nowych, bardzo przydatnych mi teraz rzeczy, z których na codzień korzystam. Nie była to wiedza, którą mogłam posiąść z portalu internetowego... Najmilej i najlepiej wpsominam ćwiczenia fizyczne. Dzięki poznanym technikom oddychania i ćwiczeniom pomagającym przyspieszanie roszerzania się szyjki macicy miałam cudowny, syzbki i łatwy poród!!! A Pani Ewa służy mi radą do dzisiaj. Można dzownić do niej o każdej porze z każdym problemem - nigdy nie odmiawa pomocy i porady... JAK NAJBARDZIEJ POLECAM!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

rosa_canina (offline)

27-12-2013 22:07:53

Wrocław
Ja polecam we Wrocławiu bezpłatną Szkołę Rodzenia Mama Gaja.


tomaszjawor10 (offline)

24-07-2014 17:15:04

Warszawa
Szkoła rodzenia Mama gaja ma bardzo dobre opinię, dlatego nie wachał bym się przed wybraniem tej szkoły. Wielu znajomych bylo zadowolonych.


Modny [link widoczny po zalogowaniu] to też [link widoczny po zalogowaniu] dla każdego.

unabellasorpresa20 (offline)

01-02-2017 13:04:08

Ruda-Gajówka
Cześćwinking smiley
Ja również jeszcze niedawno szukała dobrej szkoły rodzenia. Od dłuższego czasu sprawdzałam opinie i robiłam selekcje. Jest wiele for, dyskusji czy stron jak np. favore gdzie można znaleźć fajne ogłoszenia. Wiadomo, że trzeba poświecić trochę czasu jeśli chcemy znaleźć coś wartościowego smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 15, Posty: 59.