Czy warto kupić butelke avent 260ml , polecacie ?

Wysłane przez mamanadii3 

mamanadii3 (offline)

22-08-2013 23:33:25

Skoczów
U mnie w aptece jest po 28 zł, już od dawna zamierzałam kupić, warto, używałyście, polecacie? Za ile wy kupiłyście (chodzi o tą z dyskiem, niebieską)

Mikado (offline)

02-09-2013 15:26:47

Warszawa
Moim zdaniem pąłcisz za markę i trochę zbyt duża cena jak za butelkę, no ale nie jest to butelka z bazarku jednak, tak jak mówiłam można tańsze dostać, a wcale nie gorsze

caya (offline)

05-09-2013 19:46:51

Wrocław
Cytuj
Mikado
Moim zdaniem pąłcisz za markę i trochę zbyt duża cena jak za butelkę, no ale nie jest to butelka z bazarku jednak, tak jak mówiłam można tańsze dostać, a wcale nie gorsze

Mikado, a używałaś tej butelki? Oczywiście, można wydać mniej na butlę ryzykując kolką, zaburzeniem rytmu ssania u dziecka itp ale... chyba nie warto winking smiley. Zresztą mało jest takich dzieci co zaakceptują każdy smoczek. Ja próbowałam wielu butelek i wydałam na nie łącznie zdecydowanie więcej niż gdybym od razu kupiła avent.

donnavito (offline)

23-11-2014 14:24:04

Iława
Kiedyś w butelakch tej firmy znaleziono sporo bisfenolu A, starciłam zaufanie do tej marki, choć teraz jest napisane BPA free, ja po testowaniu Lovi, wybrałabym Lovi.

joanka106259 (offline)

09-01-2015 13:36:02

Lublin
Przy pierwszymdziecku wybrałam właśnie butelkę Avent, ceny nie pamiętam, bo było to ponad 5 lat temu, ale butelka się sprawdziła. Marcelek przez pewien okres karmiony był i piersią i butelką i po Avencie nie było problemu aby nadal chciał pierś. Wydaje mi się, że od samej butelki wazniejszy jest odpowiedni smoczek, bo to on w całym procesie ssania będzie najważniejszym. Jednym słowem Avent się u nas sprawdził. Teraz jestem w ciąży, jednak nie stawiam ślepo na Aventa, poczytam, porównam opinie o innych butelkach i zdecyduję, bo przez okres 5 lat wiele mogło się zmienić, mogło pojawić się coś ciekawszego, lepszego.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

joani (offline)

09-01-2015 16:51:42

Ja używam tej butelki, jest teraz nowsza wersja i mi ona pasuje. Im dziecko starsze, tym więcej pije więc duża sie przydaje. Nie dajcie się zwariować, bo firmy same na sebie pisza bzdury a firma Avent istnieje wiele lat i uzywa ją cała Anglia. Jkaby cos było nie tak, dawno by wycofali. Ważnie żeby nie używać "no name" butelek.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 128, Posty: 2365.