7-miesięczny niejadek.

Wysłane przez Aleksa27 

Aleksa27 (offline)

12-05-2014 17:34:57

Moja córka ma 7 miesięcy i od 4 dni nie chce jeść. Odmawia wszystkiego od mleka po zupki i kaszki a nawet chrupki kukurydziane i wodę. Od urodzenia karmiona jest sztucznie, nie ma żadnych alergii pokarmowych, wyniki krwi i moczu w normie. Zęby tez nadal nie idą. Waga poniżej 3 centyla ( w ciągu miesiąca prezybrała 280g) Może ktoś ma pomysł jak mi pomóc. Ręce mi już opadają bo mimo usilnych prób namówienia jej do jedzenia nic z tego nie wychodzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kopciuszek (offline)

15-09-2014 22:33:39

Warszawa
mam nadzieje, że sobie poradziłaś...
Moja córa jak miała fazy niejedzenia, to dawałam jej ugotowanych warzyw i owoców na miseczkę, żeby sobie sama jadła. Brała to trochę za zabawę, ale najważniejsze, że coś tam przemieliła.

Tarnina (offline)

17-09-2014 15:20:35

Kwapinka
U mnie też mała nie chciała dłuuuugo jeść, samego cycusia najchętniej... w ogóle żadnych papek... bardzo długo próbowałam różnych sposoów, chyba nie ma jednej recepty, każde dziecko jest inne, ale ja zaczęłam jej rozgtowywać warzywka i dawałam w kawałkach, żeby sama sobie jadła, albo przy mojej pomocy... owszem trwało to dużo, dużo dłużej... ale przynajmniej jadła.... połączyłyśmy trochę zabawy z jedzeniem... Teraz są dostępne przeróżne kolorowe tależyki, sztućce w kształcie koparek, ładowarek... można tego znaleźć sporo na internecie... np tu są [link widoczny po zalogowaniu] może to też by pomogło... odkrywaie obrazka na tależyku, co jest pod jedzonkiem...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 128, Posty: 2365.