ktory to tydzien jeszcze musze poczekac

Wysłane przez kaska1991 

kaska1991 (offline)

22-08-2009 10:10:57

hej jestem w ciazy ktory miesiac nie mam pojecia ostatni okres mialam 22kwietnia ale lekare nie stwierdili ciazy dopiero teraz jakies 2tygodnie temu stwierdili ciaze ostatnio lekarz dał mi skierowanie na usg ale najwczesniej za 2 tygodnie ale przy badaniu na "samolocie" powiedzial ze to jest bardo wcesna ciaa bo nie moze jeszcze "zlapac" szyjki macicy troche brzuszek mam nie powiem to jest bedie a raczej juz jest moje drugie dziecko ciaza w kadym badz razie jest 100%pewna.Ju nie moge sie docekac usg i zobaczenia mojego drugiego malenstwa pierwsze mialo 10tygodni jak sie dowiedialam i mam sliczna corecke 2 letnia.

julkuba (offline)

22-08-2009 12:06:02

Jaworzno,Czeska Republika
witam serdeczniesmiling smileyja mialam ostatni okres 4 tego kwietnia i jestem w 20 tym tygodniu ciazy.mialam juz dwa razy robione usg i nawet znam plec dzieciatka:smiling smiley)mimo tego ze pierwszy raz poszlam do lekarza dopiero miesiac temu to wydaje mi sie ze dwa usg to duzo.z tego co piszesz wydaje mi sie ze bedziesz w okolo 17 tym tygodniu ciazy.najlepiej bedzie jesli zmienisz lekarza i zaczniesz badania od poczatku:smiling smiley)) a co do lekarzy przy pierwszej mojej ciazy poszlam do lekarza ktory bez badania usg stwierdzil ze bede miala bliznietasmiling smiley)na drugi dzien poszlam do innego lekarza ktory odrazu zrobil mi usg i pokazal ze ciaza jest pojedyncza.dlatego radze sprobowac u innego doktora.pozdrawiam serdecznie i prosze napisac jak poszlo::smiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

kaska1991 (offline)

26-08-2009 13:42:14

a wiec juz wiem dzisiaj bylam na usg znam wiek ciazy 9tygodni i 2 dnismiling smiley

Sympatyczna (offline)

26-08-2009 13:45:47

to na kiedy termin Kasiu??




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

kaska1991 (offline)

27-08-2009 17:50:43

dokladnie bede wiedziala we wrzesniu 15 na wizycie u mojego lekarza na dzien dzisiejszy wiem od doktora ktory robil mi usg ze to bedzie koniec stycznia poczatek lutego
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.