trojaczki?

Wysłane przez grzywcia5 

grzywcia5 (offline)

02-08-2012 16:43:58

Trójmiasto
A dziękuję dziękuję, mam nadzieję, że źle nie będzie i że sobie ze wszystkim poradzęsmiling smiley

Sandra wspóczuję z całego serca, nie ma nic gorszego, niz praca, której nienawidzisz.... Przez takie pieklo przejść... Strasznesad smiley Powodzenia w tym wszystkim Ci życzę, już chyba wystarczająco przeszlaśsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

02-08-2012 23:04:37

Sieradz
Sandra - Powiem Ci, że ja to bym chyba wolała mieć mniej pieniędzy niż pracować w takich warunkach jak piszesz... No i nie dałabym się wykorzystywać, ja nie z tych grinning smiley. Chyba bym to wiadro krwi wylała na szefa tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

03-08-2012 11:24:27

Bytom/Dublin
Gusiu ja caly czas mialam odejsc kiedy skonczy sie recesja. A zapowiadaja to co miesiac, ze w koncu koniec, i ze nowe miejsca pracy itp. Az w koncu tam utknelam, jak depresja mnie dorwala to juz w ogole dzialalam jak robotsmiling smiley Nie chodzilo tez o brak kasy, a bardziej o to, ze wlasciwie nie mialam gdzie wracac. Nie wytrzymalabym z rodzicami i siostra w jednym mieszkaniu, pozniej jeszcze chora babcia sie do tego dolaczyla a nie bylo by mnie stac na mieszkanie w pojedynke. Walczylam i w sumie mam nadzieje, ze wywalcze swoje. Co to tej krwi to wlasnie sie zastanawiam czy moze wiadro jakis odchodow nie bylo by lepszesmiling smiley

Grzywcia dziekujesmiling smiley na szczescie dostalam prezent od losusmiling smiley Ladnego faceta (co do jegom inteligencji to wciaz mam pewne watpliwoscigrinning smiley ale wierze, ze wyrobi sie jak juz maluszek przyjdzie na swiat, wazne ze mnie kochasmiling smiley i wzajemnie) i chyba najpiekniejsze co moglo mi sie przydarzyc... dziudziusiasmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

dziadova (offline)

03-08-2012 15:51:48

Katowice
Grzywcia, mnie zasypianie w każdej pozycji minęło koło 18-20 tygodnia. Potem w ciągu dnia już tylko ziewanie zostało winking smiley Widzę, że też zastanawiasz się nad brzuszkową przyszłością winking smiley Kuzynka miała spory, ale z żebrami nic się nie działo, a i dzieciaki urosły całkiem spore (niewiele brakowało, żeby każde miało to magiczne 3 kilo). Choć muszę przyznać, że widziałam ostatnio jeden jeszcze większy brzuch i co najdziwniejsze, okazało się, zamieszkany przez jednego lokatora. Chyba dziecko chce zostać pływakiem, skoro tyle wody potrzebuje w swoim basenie winking smiley
Sandra - dołączam się do współczujących pracy. Ble, ble i jeszcze raz ble.


[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

03-08-2012 16:36:54

Trójmiasto
No i właśnie dzidziuś jest najwspanialszą niespodziankąsmiling smiley

Tak samo mnie ostatnio pocieszała kumpela, ze czasem jedno dziecko i brzuch jest jak przy piątce...smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

04-08-2012 10:51:16

Bytom/Dublin
Hehe no moja znajoma byla w ciazy z czwartym dzieckiem... jej pierwszy chlopczyksmiling smiley W szostym miesiacu obstawialismy, ze laska ma blizniaki i wlasciwie to juz musi byc bliska rozwiazania. Pod koniec ciazy jak siedziala, to brzuch dotykal jej koncowek kolan... Pozniej odeszla z pracy (tydzien przed terminem) i juz jej nie widzialam, ale mowila, ze nie mogla sie ruszac pod koniec. I jeszcze malego przenosila 2 tygodnie. No ale byl tylko jeden.

Dziadova, dziekujesmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

04-08-2012 22:53:51

Trójmiasto
ooo proszęsmiling smiley

a co tam, jaki nie będzie, taki będę kochać i jużgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

sandra1987 (offline)

04-08-2012 23:39:55

Bytom/Dublin
Dokladnie, nie wazne jaki na zewnatrz... wazne co jest w srodkusmiling smiley


Prosimy o glosiki:
Beniu na tropie wiosnysmiling smiley
[ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nimaraja (offline)

14-01-2013 16:05:21

Łańcut
smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548190, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 255, Posty: 2671.