ciaza, a prezerwatywa

Wysłane przez halinazkotlowni 

halinazkotlowni (offline)

07-02-2013 23:18:31

Darowa Gornicza
Czy ktos zaszedl w ciaze po stosunku w prezerwatywie, nie zauwazajac jakis w niej ubytkow? Wczoraj mialam dostac miesiaczke, zamiast tego drugi dzien bardzo ubogie brazowe plamienie. Dodam, ze w listopadzie poronilam, ale to juz trzeci cykl mial sie zaczac i mialam w nim rozpoczac starania... Wiem, ze napewno statystycznie zajscie jest mozliwe, ale czy jest jakis zywy przypadek??
Oczywiscie ciaza jest mile widziana, ale nie wiem czy nie za wczesnie...

pajinka (offline)

09-04-2013 15:51:12

Rumia
To u mnie się tak stało, że po stosunku z prezerwatywą jestem w ciąży. Wydawała się być ok. A test pokazał po 2 tyg dwie kreski.


[link widoczny po zalogowaniu]

caya (offline)

27-06-2013 14:40:10

Wrocław
Zajście w ciążę po stosunku w prezerwatywie jest trudne, nie 100% skuteczność prezerwatyw wynika głównie z przypadków przedziurawienia lub pęknięcia. Pieszczenie się z partnerem też nie powinno być problemem ponieważ plemniki nie mają silniczków :-) dlatego, żeby dotrzeć do jajeczka potrzebują wytrysku. Innymi słowy możesz się uspokoić :-) wiem jak to jest też kiedyś panikowałam przy każdej okazji :-D oczywiście cuda się zdarzają ale często się o nich mówi i dla tego sprawiają wrażenie częstych ale tak nie jestr

Ornetka (offline)

18-12-2013 22:05:06

Warszawa
Ja o takim przypadku nie słyszałam, choć prezerwatywa nie daje 100% zabezpieczenia. Jak jeszcze się zabezpieczaliśmy, to na początku kochaliśmy się w prezerwatywie, ale przed samym końcem mój partner wychodził z mnie. Później zaczełam stosować tabletki antykoncepcyjne i zrezygnowaliśmy z "gumek".

kama890 (offline)

30-05-2014 10:40:43

Dulowa
Wydaje mi się, że coś musialo być innego powodem , ponieważ ja nigdy z prezerwatywą nie miałam problemow. Także jest ważne czy jest ona dobrze dopasowana i czy stosunek jest do końca w środku z prezerwatywą, ponieważ wtedy jest większe ryzyko na jakiś upływ, pęknięcie.

[link widoczny po zalogowaniu]

BukGrzegorz (offline)

12-08-2014 18:59:36

Gdańsk
Zawsze może być coś źle podczas stosunku.


Czy [link widoczny po zalogowaniu] potrafi wykonać [link widoczny po zalogowaniu] pokładu statku?

KarlBrand (offline)

29-08-2014 09:42:14

Koniuchy
Prezerwatywa nigdy nie daje 100% pewności.


Wiecie gdzie udzielają [link widoczny po zalogowaniu]? A czy [link widoczny po zalogowaniu] to ddobry pomysł na prezent?

Loranell (offline)

13-06-2018 15:55:56

Gdynia
Najlepiej jest zrobić test ciążowy. Wtedy będziesz pewna.
smiling smiley

Kokoszka88 (offline)

23-11-2018 12:27:54

Grabowiec
Statystycznie jest 99,9% szans. Jeśli prezerwatywa była cała, nieprzeterminowana, nie zsunęła się etc.. to niestety jak chcesz zajść w ciążę to musisz ją odstawić. Zamiast tego kontroluj swój cykl i owulację. Możesz to robić za pomocą różnego typu testów owulacyjnych. Ja podczas starań o dziecko stosowałam tester owulacji ze śliny afrodyta- kupiłam go na stronie sklepu naturalnaplodnosc. Tester jest mały, poręczny oraz wygodny w użyciu. Ma kształt i rozmiar szminki do ust. W szybki sposób pokaże ci kiedy starania o dzidziusia mogą być najbardziej owocne.

Felicja88 (offline)

12-03-2019 11:49:43

Jatutów
Jeśli prezerwatywa była na prawdę uszkodzona to jakaś szansa jest, chociaż podczas starań to raczej współżyj bez niej winking smiley Zwróć również uwagę w jaki dzień cyklu się kochasz, ja podczas starań monitorowałam swoje cykle za pomocą komputera myway, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 387.