Jak poradzić sobie z czekaniem??

Wysłane przez Vika2009 

Vika2009 (offline)

11-01-2014 10:34:49

Zieleniec
Drogie koleżanki.Odstawiliśmy tabletki prawie 8 miesięcy temu a od 1 stycznia staramy się o drugiego bobasa akurat do 8-go miałam dni płodne i wykorzystaliśmy aktywnie cały ten tydzień,planowy okres mam mieć kolo 18 go stycznia.Jak myślicie czy jest szansa skoro w trakcie tego tygodnia miałam owulacje?Czekam z niecierpliwością do daty miesiączki czy będzie czy nie i żeby zrobić test.Tak bardzo byśmy chcieli dzieciątko,mamy już córeczkę prawie 5 letnią.Planowana ciąża jest dla mnie jeszcze bardziej stresująca niż przy pierwszej ciąży gdy dowiedziałam się w 2 miesiącu,
Teraz świadomie się staram i cały czas jestem w stresie,ciągle o tym myślę i nie radze sobie z tym,bardzo mnie męczy to czekaniesad smileyw pracy ie mogę się skupić koszmar doradźcie coś pocieszcie.dodam że przed pierwsza ciążą też brałam tabletki zakończyłam je wiosną a w we wrześniu już byłam w ciążysmiling smileytyle że wtedy stosowałam inne zabezpieczenia i nie myslałam o dzieciach

klau (offline)

03-02-2014 22:11:52

Chełm
Vika, ja też czekam. Spróbowaliśmy dopiero pierwszy raz kilka dni temu w dni płodne, za tydzien można zrobic hcg za ponad 2 tyg mam mieć okres i juz wiem, ze te dni beda bardzo niespokojne. Staram się, myśleć racjonalnie i za duzo sobie nie obiecywac bo przecież ludzie staraja sie miesiacami. Zobaczymy.




[link widoczny po zalogowaniu]

pliszka80 (offline)

27-03-2014 09:27:21

Warszawa
Polecam nie zaprzestawać z działaniem żadnego dnia smiling smiley nie liczyć, nie zwracać uwagi, nie stresować się, wtedy ciężej jest zajść smiling smiley


ahh Ci [link widoczny po zalogowaniu], lubię patrzeć na [link widoczny po zalogowaniu] w telewizji smiling smiley

kamyczek_36 (offline)

05-07-2014 15:23:37

Białystok
Nic się na to nie poradzi trzeba odczekać swoje, im dłużej się czeka tym większa radość jak się uda


Sklep z ubrankami dla dzieci: [link widoczny po zalogowaniu]

Kasia03 (offline)

28-08-2014 11:51:02

Cześć! jestem tu od niedawna, bo my dopiero będziemy się strać od września. Już zaczęłam brać kwas foliowy. Chciałam Was zapytac jak najlepiej przygotować się do zajścia w ciążę. Co mogę zrobić, by pomóc swojemu organizmowi?


[link widoczny po zalogowaniu]

mareky (offline)

18-05-2015 17:38:00

Zawsze można sobie obejrzeć jakiś fajny film, albo nadrobić swoją bibliotekę. Fajnie jest może podjąć naukę gry na jakimś instrumencie. To jest bardzo absorbujące.

noxema (offline)

04-06-2015 20:02:45

Skup się na tym dziecku, które już masz zamiast na tym, którego jeszcze nie masz - wtedy samo zrobi Ci niespodziankę smiling smiley

agnieszka_glabicka (offline)

24-10-2015 06:12:30

Kwidzyn
Hej dziewczyny co u was ?

IgaB (offline)

27-11-2015 12:28:55

Warszawa
No właśnie też słysząłam, że jak za bardzo chce się miec dziecko to tym dłużej sie czeka. Sama się z tym spotykam, bo już kilka miesięcy próbujemy zajść w ciążę i nic...

AgaBT (offline)

07-03-2016 19:21:35

Warszawa
Ja staram się nie myśleć winking smiley Na początku miałam straszne ciśnienie ale już mi przeszło smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547180, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 387.