Czy żłobek jest dobrym miejscem dla małego dziecka?

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

23-03-2009 18:30:05

Wiem, że rodzice oddają dzieci do żłobków ze względów finansowych, ale muszą wiedzieć, że w żłobkach trudno jest zachować indywidualną opiekę.

czytaj więcej

itka (offline)

08-05-2009 07:35:57

Jak kogoś nie stać na nianię to nie ma wyjścia i do żłobka trzeba maluszka oddać. Sami bierzemy taką ewentualność pod uwagę. A wiaodmo, że dziecko nie jest tak jedyne i że opiekunki nie będą zajmowały się tylko nim.


[link widoczny po zalogowaniu]

jmijeczka (offline)

08-05-2009 09:02:42

Wlkp
Ja uwazam ze żłobek to dobre miejsce dla dziecka. Moze nie takie 4-miesiecznego, ale takiego rocznego jak najbardziej.

zebrrra (offline)

14-07-2009 00:03:11

ja też uważam, że żłobki są ok. na szczęście minęły już czasy prl'owskich żłobków i przedszkoli więc spokojna głowa smiling smiley wiadomo, że są też minusy, ale plusów też sporo.


Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

— Alighieri Dante

ulinka (offline)

30-10-2009 20:47:22

Gdynia
Dla mnie jedynym minusem żłobka są choroby a poza tym widzę same zalety. Pracują tam wykwalifikowane osoby, bałabym się dać dziecko do niani, nieznajomej osoby, nigdy nie wiadomo na kogo się trafi i komu powierza się swój największy skarb. To że pani w żłobku nie zajmuje się tylko jednym dzieckiem to dla mnie też nie problem, przecież dzieciaczki bawią się razem a jak pójdą do szkoły do przecież też nie będą mieć indywidualnego nauczyciela.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

szatynka240 (offline)

04-12-2010 14:12:46

Puławy
Dla mnie jedynym minusem żłobka jest to, że synek mi często choruje. Ale poza tym widzę same plusy m.in. synek się szybciej rozwija, mówi coraz więcej słów, wymyśla coraz to nowe zabawy, zaczął siadać na nocniczek i robić siusiu oraz kupkę itd. Bardzo lubi tam chodzić i bawić się z innymi dziećmi.


Mateuszek urodził się 30 lipca 2013r. o godz. 15.40
[link widoczny po zalogowaniu]

Bartoszek urodził się 3 lutego 2009r. o godz. 3.45
[link widoczny po zalogowaniu]

No_idea (offline)

06-12-2010 18:36:40

West End
witam , no i tu się potwierdza to o czym właśnie rozmyślamy. Mamy nianię ale zastanawiamy się głęboko czy po roczku nie oddać synka 10 miesięcznego do żłobka, je prawie samodzielnie prawie samodzielnie również chodzi więc dlaczego nie?. Macie dziewczyny jakieś przeciwwskazania ? My mamy nadzieję że wpłynie to pozytywnie na jego rozwój. a choroby? nic się specjalnie nie poradzi są i już.

Kasiakasiunia (offline)

21-09-2018 12:32:42

Franciszków
Ja napiszę w ten sposób.. kontakt z innymi dziecmi jest ważny niezależnie w jakim wieku...a to zaprocentuję na pewno później. Moje dziecko zaczęło chodzić do żłobka jak skończyło 1,5 roku i żałuję, że nie oddałam go wcześniej bo taka super opiekę tam miał. Moje dziecko teraz chodzi już do przedszkola do tego samego miejsca Centrum Edukacji Familia w Katowicach i bardzo fajnie wspominam czas żłobkowy i przedszkolny jest równie fajny.

Kasiakasiunia (offline)

06-10-2018 16:46:35

Franciszków
Znam to przedszkole bo moje dziecko tam chodziło dwa lata. W familii jest super atmosfera i dziecko czuje się bezpiecznie. ...jak nie musieli byśmy jechać to nadal by moj syn tam chodził.

Monika616 (offline)

29-03-2021 14:40:37

Stary Chorzów
Moja Ninka dobrze się odnajduje w żłobku... ja się chyba denerwowałam bardziej niż ona żartowniś Ma bardzo dobrą opiekę, fajne zajęcia, a ja w razie czego moge mieć podgląd w telefonie i patrzeć jak się bawi [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 53189.