Atopowe zapalenie skóry

Wysłane przez ewakozakiewicz 

mamikaro (offline)

02-06-2016 11:23:04

chyba tylko w aptece

justyna107 (offline)

07-06-2016 14:29:48

Górna Niwa
polecam produkty Allreco #Allerco #DbaODelikatnaSkore #Od1dniaZycia #AllercoEmolienty
Emulsja do kąpieli allerco® zapewnia delikatną i skuteczną pielęgnację i higienę skóry suchej, wrażliwej, atopowej, skłonnej do podrażnień i alergii. Rekomendowana jest jako dodatek do kąpieli pielęgnacyjnych dzieci i niemowląt. Ma własności myjące. Dodana do kąpieli daje uczucie ukojenia skóry, wyraźnie ją nawilża i zapobiega wysuszeniu. Jest produktem hipoalergicznym, nie zawiera substancji zapachowych i barwników. Emulsja do kąpieli allerco® stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 ze specjalnie dobranymi emolientami i składnikami pielęgnacyjno-ochronnymi. Molekuła Regen7 pozytywnie wpływa na stan i wygląd skóry oraz chroni ją przed powstawaniem podrażnień. Zastosowane emolienty działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Olej macadamia zmiękcza i natłuszcza skórę. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry.

ekspertka_streetcom (offline)

16-06-2016 12:36:26

Łubna
Zgadzam się z powyższym wpisem. Ja nie będę się rozpisywała na temat składu, bo justyna107 w swoim wpisie zamieściła wszystko. Ja tylko dodam, i to chyba najlepsza recenzja, że od kilkunastu dni stosuję krem przeciwodparzeniom oraz emulsję do kąpieli allerco i jestm bardzo zadowolona z efektów. Dziecko nie sprawia wrażenia, jakby się drapało, bo jego skóra jest ukojona, nawilżona, odżywiona. A krem spełnia swoją rolę w wymiarze ponadprogramowym.

Klaraa (offline)

20-06-2016 11:59:05

Różyce
u nasz na szczęscie nie było takich problemów skórnych jedynie uczulenie na niektóre kosmetyki

MamaApolonii (offline)

03-11-2016 16:53:43

Warszawa
Koleżanka nam poleciła serię Elodermu jej maluch ma AZS stosuje go od dawna i jest zadowolona. Nam też bardzo pomógł przy wrażliwej i przesuszonej skórze mojej córki bardzo fajnie nawilża i regeneruje i jest stosunkowo tani.

jarzebina (offline)

30-07-2019 19:23:29

Leszno
Ja wolę atoperal, porównałam wiele składów, przetestowałam kilka róznych marek i jednak atoperal najbardziej moim dzieciom podchodzi. Nawilża i chroni skórę, nie łuszczy się, nie robią suche atopowe placki, no i nie swędzi. Jeśli pilnujemy alergenów to wysypki też już się nie pojawiają.

loginsabinkaduchess (offline)

03-10-2019 18:00:56

Warszawa
Moja siostra bardzo chwali atoperal krochmal do kąpieli. Twierdzi, że po jego stosowaniu skóra jej dziecka jest po pierwsze bardzo nawilżona, a po drugie zamiany, czyli czerwone plamy alergiczne, powoli znikają.

Dorotka_M (offline)

03-06-2020 17:13:21

Warszawa
Moje młodsze dziecko jest atopikiem. W związku z tym, że u starszego stosowałam kosmetyki Mustela od urodzenia, to postanowiłam używać linii Stelatopia tej marki w pielęgnacji skóry atopowej. Super się sprawdza! winking smiley

Lilia85 (offline)

04-11-2020 22:01:14

Na Skotnicy
dla swojego dziecka stosuje kosmetyki Exomega Control. Zarówno do smarowania jak i mycia. Idealnie sprawdza się u nas mleczko. Ma działanie kojące i nawilżające podrażnioną atopową skórę, która szybko przestaje swędzieć. Opakowanie sterylne więc bardzo bezpieczne

Lilia85 (offline)

05-11-2020 21:17:15

Na Skotnicy
dla swojego dziecka stosuje dermokosmetyki Exomega Control. Zarówno do smarowania jak i mycia. Idealnie sprawdza się u nas mleczko. Ma działanie kojące i nawilżające podrażnioną atopową skórę, która szybko przestaje swędzieć. Opakowanie sterylne więc bardzo bezpieczne[/quote]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548060, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 112, Posty: 53410.