Zabawki

Wysłane przez katarzynabracka 

monikasliwinska (offline)

25-05-2018 11:31:13

Warszawa
Ja teraz zakupiłem maluchowi Scanie do przewożenia zwierząt grinning smiley Młody jest zachwycony, jak jego koniki przejeżdżają z jednego miejsca na drugie. To są zabawki od Bruderów: [link widoczny po zalogowaniu] - zerknijcie sobie, moim zdaniem zdecydowanie najlepsze, jakie można znaleźć smiling smiley

kamyki_80 (offline)

11-01-2021 09:53:14

Wrocław
ja zabawki wykonałam sama - pluszaki. kolorowe, bez małych doczepianych przedmiotów - bezpieczne dla malutkich dzieci smiling smiley
Kupiłam odpowiednie, miękkie [link widoczny po zalogowaniu], trochę wypełniacza i powstał przepiękny pluszak według mojego projektu smiling smiley


kamyki_80

Anonimowy użytkownik (offline)

22-03-2021 12:29:06

takie [link widoczny po zalogowaniu] mi sie bardzo podobaja wyglada swietnie cena 18zl wiec nie drogo a nie sa chinskie tylko polskiej produkcji

ola09 (offline)

12-07-2021 16:47:43

Zakrzyże
Oo tak! A jeszcze jak te zabawki maja pozytywny wpływ na rozwój dziecka to w ogóle strzał w dziesiątkę smiling smiley W sklepie [link widoczny po zalogowaniu] kupiłam suchy basen z piłeczkami i mój synek to uwielbia, a ja czerpie przyjemność, że poza radością jeszcze zdrowo się rozwija smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545872, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 142, Posty: 48902.