Zabiegi kosmetyczne w ciąży. Sprawdź, co radzą specjaliści

Wysłane przez agnieszkausiarczyk 

agnieszkausiarczyk (offline)

03-03-2009 14:35:02

Żeby uniknąć rozstępów, zwiotczałej skóry czy cellulitu, trzeba zadbać o ciało w czasie ciąży. Ale uwaga! Przyszłe mamy nie mogą korzystać z pełnej oferty gabinetów kosmetycznych.

czytaj więcej

mikaa997 (offline)

11-02-2015 13:14:16

Wrocław
W ciąży nie korzystałam z zabiegów kosmetycznych, trochę było mi szkoda pieniędzy i uważałam że lepiej iść na jakiś fitness dla ciężarnych. Poza tym w ciąży wszystkie kobiety są piękne więc po co na kosmetyczki itp? winking smiley a tak na poważnie to w ciąży powinnysmy mysleć o sobie i zbać o swoje samopoczucie, jeśli mamy ochotę na masaż lub zabieg upiekszający to czemu nie smiling smiley

Doris85 (offline)

01-04-2015 22:45:39

Świecie
Zabiegi kosmetyczne czy masaże mogą poprawić kobiecie samopoczucie i ją zrelaksować. Miałam możliwość poznać wiele miejsc posiadających w swej ofercie zabiegi SPA, jednak niewiele z nich oferowało wysoki poziom usług. Osobiście zamiast ryzykować, że trafię na mało doświadczonego masażystę wolałabym wybrać się na fitness lub do fryzjera.


moniamonia (offline)

08-05-2016 23:36:37

Jatutów
też nie korzystałam z usług kosmetyczki, oprócz malowania paznokci.

baska_a (offline)

06-06-2016 22:12:24

Bęben
też nie korzystałam z żadnych zabiegów, jedynie raz robiłam makeup na wesele.

karolina_slowik (offline)

13-06-2016 13:59:02

Lublin
Włosów bym się chyba nie odważyła pomalować ale paznokcie jak najbardziej. Robiłam sobie hybrydę. Fakt, że przed samym porodem już nie mogłam mieć manicure ale przez cały okres ciąży sobie robiłam. Wyczytałam w necie, ze lakiery z Makear są wolne od jakichś toksycznych substancji i zamówiłam dwa. Teraz planuje zakup trzeciego bo okazały się rewelacyjne

costa (offline)

10-07-2016 21:35:16

Jatutów
Cytuj
karolina_slowik
Włosów bym się chyba nie odważyła pomalować ale paznokcie jak najbardziej. Robiłam sobie hybrydę. Fakt, że przed samym porodem już nie mogłam mieć manicure ale przez cały okres ciąży sobie robiłam. Wyczytałam w necie, ze lakiery z Makear są wolne od jakichś toksycznych substancji i zamówiłam dwa. Teraz planuje zakup trzeciego bo okazały się rewelacyjne
Też maluję paznokcie tymi lakierami, w ciąży podobnie. Jedynie do porodu nie miałam bo miałam cesarkę więc za bardzo nie można mieć pomalowanych paznokci. W ciąży jak i teraz przy małym dziecku hybryda jest idealnym rozwiązaniem na ładne paznokcie. Kiedyś chodziłam do kosmetyczki ale przekalkulowałam i zamówiłam lampę i cały zestaw.

yasumi_czestochowa (offline)

10-12-2020 12:24:29

Nowa Wieś
Poinformowanie klientki o przeciwwskazaniach do zabiegu jest obowiązkiem osoby wykonującej zabieg i zaproponowanie najlepszej alternatywy. W naszym gabinecie dbamy o szczególne bezpieczeństwo klientek w ciąży. Ciąża to naturalny stan, nie choroba, także nie musimy rezygnować z dbania o siebie, jednak należy to robić świadomie i konsultować się np. z kosmetologiem.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 19801.