Ranking wózków

Wysłane przez izabellamazurek 

Fazogrzmot (offline)

04-03-2015 23:18:24

Rzeszów
Gdzie można w Polsce( jestem z Podkarpacia) zobaczyć i dotknąć wózki dla bliźniaków. Problem polega na tym, że spotykam jeden w sklepie i tyle... a chlelibyście aby dzieci leżały obok siebie lub na przeciw... najbardziej ciekawią nas wielofunkcyjnesmiling smiley proszę o pomoc i kontakt rady pomysły... i czy ktoś z Was nie jest w takiej samej sytuacji lub był. pozdrawaim

monin84 (offline)

14-03-2015 23:41:09

Rosłońce
dla mnie najlepsze wózki ma Maxi Cosi smiling smiley uważam, że nie ma nic lepszego niż ich produkty

Doris85 (offline)

04-04-2015 11:06:01

Świecie
Wybor wozka to sprawa indywidualna - nie ma jednego dobrego typu. Przy wyborze wozka kierowalismy die wielkoscia gondoli, pompowanymi skretnymi kolami i latwoscia zmiany gondoli na fotelik. I zostalismy przy opcji 3w1.


Joasiaa26 (offline)

06-07-2015 19:27:14

Białystok
Zgadzam się co do Mury. My mamy Plus 4 i jest świetna, w pełni spełnia swoje zadania. Ma piankowe koła, więc nawet po stragicznych dróżkach, których u nas jest sporo mozna przejechać. Do tego ma 6 pozycji położenia siedziska i bardzo dory daszek, któy chroni przed słońcem jak i deszczem smiling smiley

Klaraa (offline)

20-09-2015 14:49:12

Różyce
Mój wybór był przemyślany i swój wybór postawiłam na maxi cosi mura. Wózek nowoczesny i przystosowany do różnych nawierzchni. Lekko sie porowdzi i fajnie prezentuje .

Asia11 (offline)

25-11-2015 17:49:28

Koziegłowy
Ile ludzi tyle opinii więc i ja dorzucę swoją jako swieżynka na forum smiling smiley
Używałam w pierwszej ciaży dość drogiego wózka marki Teutonia, ale uważam, że była to jedna z lepszych inwestycji, jakie moglam zrobić. Czekam teraz na drugie dziecko i na sczescie nie pozbyłam się wózka po tym, jak starszy synek przestał go używać.
Wózek łatwo się prowadziło i mimo masywnosci był dość zwrotny.
Potwierdzam też słowa dziewczyn powyżej. Zawsze warto zobaczyć wózek na żywo, a nawet pojezdzić sobie nim po sklepie smiling smiley

Olkka (offline)

06-08-2018 10:39:28

Ścieżki
Wybrać wózek to ciężka sprawa, zwłaszcza, że teraz jest tyle opcji. Ja zdecydowałam się na anexa, marka solidna i wytrzymała a sam wózek zgrabny, zwrotny, bezpieczny i wygodny. Wzięłam model z opcją 3w1, który fajnie się prezentuje i jestem z niego bardzo zadowolona!

werka13 (offline)

16-10-2018 19:23:45

My zdecydowaliśmy się kupić wózek Riko XD bo mamy jeden aluminiowy stelaż , dużą gondolę z regulacją zagłówka, siedzisko z wysokim oparciem i wyposażone w dodatkowy materacyk . No i dokupiliśmy fotelik samochodowy który również można zamontować na stelażu. Do tego ma nowoczesny wygląd oraz praktyczną torbę która może pełnić funkcję plecaka.

Karolina90 (offline)

26-10-2018 16:23:28

Stara Przysieka Pierwsza
ja akurat patrzyłam nie tylko na wygodę dzieciaczka, ale też swoją (przyznaje bez bicia). 3w1 to stwierdziłam, że nie jest dobre, bo fotelik samochodowy jest bardzo ważny i musi być naprawdę dobrze zabezpieczony, certyfikaty, certyfikaty, certyfikaty... Ale już 2w1 jest dla mnie spoko, bo kupować osobno spacerówkę i osobno gondolkę to duży koszt, a razem to i dla kolejnego dzieciaczka się przyda.U mnie padło na salsę abc design, bo ma wszystko czego potrzebuje mój synek, a dodatkowo jest leciutki. W mieście sprawdza się doskonale, nawet do tramwaju nie muszę się meczyc. Moja przyjaciółka miała inny wózek tej firmy i właśnie była mega zadowolona, więc skorzystałam z tej porady., tyle ze mnie salsa kupila tak jak i ja ją winking smiley Ale każda z nas musi poszukać dobrze i sprawdzić jaka firma będzie dla niej najlepsza, jest taka różnorodność, że każdy znajdzie coś dla siebie

Amela22 (offline)

14-07-2019 19:28:20

Ścieżki
Również postawiłam na anex. Wśród moich koleżanek marka cieszy się dobrymi opiniami a i ja, dzięki nim, miałam szansę wcześniej pojeździć tymi wózkami i zobaczyć czy mi pasuje i jak się prowadząwinking smiley zdecydowałam się na model sport i jestem z niego bardzo zadowolona!

Oliwia3008 (offline)

12-10-2019 14:23:26

Niepołomice
U nas wybór tez padł na anexa, model e/type. Jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona. Łatwy w użyciu, wygodny, solidny z dobrą amortyzacją i zwrotnymi kołamiwinking smiley i oczywiście jeszcze duży plus za wygląd- nowoczesny i stylowywinking smiley

KaLipka (offline)

29-10-2019 16:26:33

Ścieżki
U mnie również anexsmiling smiley sam wózek miałam okazję przetestować u szwagierki i bardzo mi spasował więc wiedziałam, że dla swojego maluszka też taki chcęwinking smiley!

owieczka78 (offline)

16-11-2019 16:13:14

Łuków
dla mnie nr 1 to jest anex m type, bardzo dsajnersko wygląda, jest wózkiem mocnym i bezpiecznym, bardzo łatwy się go obsługuje, lekko się prowadzi, amortyzacja sprawdza się na nierównej nawierzchni, gondola dosyć duża dzicko ma dużo miejsca polecam

Kornelkaa (offline)

22-12-2019 21:41:27

Warszawa
Widzę, ze fanek Anexa jest co nie miara, ale co się dziwić! Marka produkuje naprawdę solidne,a przy tym poręczne wózki, które bezpieczne i wygodne dla naszych maluszków. Osobiście posiadam model m/type, który ma obszerną gondolę z regulacją oparcia i systemem wentylacji oraz siedzisko spacerowe z możliwością montażu przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Wózek jest lekki, zwrotny i ma doskonałą amortyzację

mamas (offline)

16-03-2020 08:41:19

Józefów
Aha czyli taki dwa w jednym? A ja sobie teraz świetną spacerówkę dokupiłam. Bedzie idealna na lato. Zdecydowałam się na jego zakup po przeczytaniu tego opisu na blogu [link widoczny po zalogowaniu] ale zamówiłam go za darmo na próbę do domu, też tak możesz zrobić jeśli chcesz

Cecylia85 (offline)

26-03-2020 14:03:37

Częstochowa
Ja dla swojej dwójki kupiłam x-landera i jestem zadowolona. Jako głęboki mieliśmy x-move a potem spacerówkę x-fly. Nigdy nie mieliśmy kłopotu z żadnym. Solidne, dobrze wykonane, ładna kolorystyka. Powiem Wam, że nigdy się nie zastanawiałam nad tym co jest w nich nie tak, bo wózki nam po prostu przypasowały smiling smiley jestem w trzeciej ciąży, nie mam zamiaru wyszukiwać innych marek, z nami pozostanie x-lander na bank!

Kamillkaa89 (offline)

02-04-2020 10:34:19

Częstochowa
Po długich poszukiwaniach wybrałam X-lander x-move, wszystko wskazuje na to, że powinien sobie poradzić na pozamiejskich drogach. Ma bardzo dobrą amortzację i duże pompowane koła, siedzisko jest tak obszerne,że pewnie wystarczy nam do końca wózkowania.

magduska89 (offline)

14-05-2020 13:49:03

Brwinów
Witam. Rzeczywiście co człowiek to opinia. Ja wybrałam Bugaboo Camaleon, udało mi się go znaleźć naprawdę w świetnej cenie, dla mnie najważniejszym kryterium była waga w tym przypadku niecałe 10 kilo ponieważ mam problemy z kręgosłupem, oraz trwałość ze względu na to że wiele wózków ma z tym problem. Także jestem bardzo zadowolona. Teraz szukam dodatkowej spacerówki bardziej na wyjazdy czy podróż, podoba mi się wózek Baby Jogger Citi mini, może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym modelem, ale interesuję mnie ten model na gumowych kołach [link widoczny po zalogowaniu]. Może ktoś coś podpowiedzieć?

Kornelkaa (offline)

04-08-2020 21:30:00

Warszawa
Anex m/type nie ma sobie równych ! Bardzo solidny i funkcjonalny wózek, wykonany z wytrzymałych materiałów, można go spokojnie użyć przy kolejnym dziecku.

LiLU332 (offline)

20-08-2020 11:37:14

Nowa Wieś
Duży wybór...., można oszaleć. My już mamy to za sobą smiling smiley Jeździliśmy trochę po okolicy i wybraliśmy wózek firmy Kunert, a model Master, super smiling smiley polecam!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 220, Posty: 19794.