Mama w ciągłym biegu...Philips super bohateremsmiling smiley

Wysłane przez ala84 

ala84 (offline)

14-10-2012 10:48:32

Warszawa
Jako, że córeczka jest naszym drugim szczęściem tatuś już dużo odważniejszy i postanowił dzielnie uczestniczyć we wszystkim...z naciskiem na wszystkimsmiling smiley No cóż jakby tu delikatnie ująć karmienie piersią w wykonaniu męskim jest niemożliwe...a teraz małe czary-mary i jednak jest możliwe.Dzięki dzięki Ci serio natural. Tak więc ja biegam z synkiem a tatuś karmi jak szalony super_tata:

Wracając do konkretów...maluch chyba nawet nie zauważył większej różnicy, nareszcie widzi coś więcej poza dużym biustem mamysmiling smiley Smoczek jest tak zaprojektowany , że anatomicznym kształtem przypomina brodawkę. Po przeczytaniu tej informacji pomyślała sobie kolejny "bubel"na rynku dla nieświadomych mam. Mój błąd wujek Philips naprawdę dał radę. Wystarczy spojrzeć na maleństwo z butlą i już się wie o powyższej racji.

Czy innowacyjny system kolkowy działa...dietę trzymam, dziecko kolek nie ma-jednak w tym przypadku na "dwoje babka wróżyła". Jako mama dziecka bezkolkowego mogę się przychylić do tej tezy...jednak wiem,że te cholerne kolki mają różne powody więc jest ostrożna w potwierdzaniusmiling smiley

Podsumowując...dzięki serii naturla mogę:
spędzać w obecnej aurze mnóstwo czasu na dworze nie martwiąc się jak nakarmić dziecko,
maleństwo chętnie je zarówno z piersi jak i z butli,
tatuś jest w siódmym niebie
synek nawet próbował i mówi,że karmigrinning smiley
powrót do pracy nie spędza mi snu z powiek!!

A więc tak jesteśmy na TAK całą familiąsmiling smiley)
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547910, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 50, Posty: 174.