Nasz test butelki Philips Avent Naturaldziewczynka w łóżeczku

Wysłane przez Angie84 

Angie84 (offline)

13-10-2012 15:44:04

Gowino
Witam wszystkie Mamusie i ich Słoneczka radość
Szczerze mówiąc w życiu nie sądziłam, że mogę zostać wybrana do testowania czegoś lub wygrania nagród-a tu proszę,wczoraj wieczorem kurier daje mi przesyłkę-byłam naprawdę mile zaskoczona wykrzyknik
Testowanie butelki Philips Avent Natural zaczęłam dziś,tzn.moja córeczka zaczęła.Lidka ma 5 miesięcy i do tej pory była karmiona piersią.Od pewnego czasu przymierzałam się do przejścia na butelkę,ale zawsze było coś innego do zrobienia.Lecz czas nagli-w grudniu wracam do pracy, więc chcąc nie chcąc mała musi się nauczyć pić z butelki.No i dziś zaczęła się przygoda z butelką. Trochę się bałam,że mała nie będzie chciała pić z czegokolwiek innego niż pierś, ale pierwsze poranne karmienie odbyło się bez płaczu i wypluwania smoczka.Pierwsze dwa łyczki były nieufne, ale później Lidka piła jak z piersi-szybko i łapczywie,bo tak zawsze pije a potem często się krztusi(niestety).Tutaj byłam mile zaskoczona, ponieważ ani razu się nie zakrztusiła ani po wypiciu nie ulała.Sama butelka urzekła mnie ergonomicznym kształtem i solidnym wykonaniem.Dobrze, że jest szerokootworowa bo nie lubię wąskich otworów(wtedy połowa tego co mam wsypać ucieka poza butelkę).Smoczek naprawdę trochę przypomina pierś i jest bardzo miękki i pewnie przyjemnie się z niego pijesmiling smiley Ja osobiście jestem zadowolona z tej butelki i muszę dodać, że moja starsza trzyletnia córka też piła z butelek Aventa więc wiem,że jest to dobry produkt dla niemowlaka.Niestety nie mogę się wypowiedzieć na temat działania antykolkowego bo moja córcia nie miała kolek, więc inne mamy piszcie jak u Was się sprawdziła Avent Natural pod tym względem.
Po dzisiejszym teście mogę śmiało powiedzieć, że butelka jest rewelacyjna i myślę, że warto ją kupić dla maleństwa.Ja a przede wszystkim moja Lidka jesteśmy w 100% zadowolone.Teraz zaczął się u nas okres karmienia mieszanego,więc trzymajcie kciuki,żeby mała do grudnia przeszła na samą butelkęuśmiech
Zapraszam inne mamusie do dzielenia się swoimi doświadczeniami na tym polu.Pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]

Angie84 (offline)

19-10-2012 08:21:48

Gowino
Kochane mamyżartowniś
U nas karmienie nową butelka przebiega rewelacyjnie.Mała nawet nauczyła się sama ja trzymać. Mam tylko problem z moim mlekiem...chcę przejść na samą butelkę, ale mam za dużo pokarmu.Córcia woli pić z butli(co mnie cieszy) ale za to ja mam kłopot z piersiami.Robią się przepełnione a laktatorem nie mogę wszystkiego ściągnąć płacz Widzę,że się trochę pomęczę żeby mi mleko zanikło...
Ciekawa jestem jak smoczek z butelki avent poradzi sobie z wyrzynaniem ząbków u Lidki-pierwszy wyszedł wczoraj i córcia gryzie namiętnie smoczekuśmiech


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548790, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 50, Posty: 174.