Gabrysia testuje butelkę Philips Avent Natural

Wysłane przez ewelszczes 

ewelszczes (offline)

12-10-2012 20:29:56

Radzyń Podlaski
Z wielkim zadowolenie i jednocześnie zaskoczeniem przyjęłam wizytę kuriera, który dostarczył mi butelkę Philips Avent Natural. Jestem mamą 10-miesięcznej Gabrysi, którą cały czas karmię piersią. Nie dokarmiam jej mlekiem modyfikowanym, wystarcza jej w zupełności mojej. Jednak mała zaczyna ząbkować i wkrótce przejdziemy na karmienie sztuczne. Butelki używamy na razie do picia herbatki dla dzieci. Pojemność 125 ml w zupełności nam wystarcza. Dziś tylko przygotowałam butelkę do użytku. Jutro zaczniemy testowanie z małą. Swoją drogą jestem ciekawa czy spodoba się Gabrysi. Córeczka jest wybredna, nie potrzebuje do ssania smoczka. Mam nadzieję, że butelka przypadnie jej do gustu.

ewelszczes (offline)

16-10-2012 21:11:40

Radzyń Podlaski
Testowanie butelki Avent przez córeczkę wypadło świetnie. Mała od razu ją polubiła, zapewne dlatego, że jest lekka a kształt smoczka przypomina brodawkę sutkową. W pewnym momencie kiedy puściła, mleko trysnęło do góry strumieniem. Zupełnie jak z mojej piersi, kiedy długi czas jej karmię. Aż się uśmiałam z tego powodu i całkowicie już przekonałam, że butelka nie ma tylko w nazwie Natural ale naprawdę jest inspirowana kobiecą piersią. Co do tego czy jest antykolkowa nie mogę odpowiedzieć ponieważ córcia jest już starsza i ten niemile wspominany okres ma już za sobą. Gdybyśmy miały taką butelkę kilka miesięcy temu może mała tyle by się nie nacierpiała, a ja wraz z nią. W butelce podoba mi się to, że smoczek idealnie przylega do zakrętki nie ma możliwości by coś przeciekło bokiem a to przecież bardzo ważne kiedy się przemieszczamy z butelką w samochodzie lub na spacerze.

Zapraszam inne mamy by wypowiedziały się na temat tego jakiej butelki używały, czy ciężko było odstawić dziecko od piersi i przejść na butelkę? Czym się kierowały przy wyborze butelek, czy ktoś im polecał jakąś konkretną, czy wybór był całkowicie przypadkowy? Wszelkie uwagi na ten temat mile widziane. Zapraszam do komentowania.

Mczarna81 (offline)

16-10-2012 21:17:31

Piaseczno
gratuluję!:-)

Mczarna81 (offline)

16-10-2012 21:18:55

Piaseczno
Moja córcia też pila i pije z butelek Avent:-)

lolajna7 (offline)

16-10-2012 22:54:46

Częstochowa
U nas przejście z piersi na butelke przeszło w miarę bezboleśnie, używaliśmy butelek oraz smoczków Avent i byłam z nich bardzo zadowolona

kiki0902 (offline)

17-10-2012 22:31:20

U Nas przejście z piersi na butelkę nie było takie trudne ,ponieważ butelki avent okazały się najbardziej odpowiednimi butelkami i nie zamieniłabym je na żadne inne radość tylko raz próbowałam podać córeczce mleko w innej butelce no ale niestety nie chciała jeść z innej butelki.Butelki avent są tez bardzo odpowiednie do małych racze gdy dziecko uczy sie samodzielności na prawdę bardzo je polecam nie zamieniłabym jej na inna i córcia też nie radość

monika26sz (offline)

17-10-2012 22:50:42

koło
Moja córcia tez korzystała z butelek Aventu

Izabela_25 (offline)

18-10-2012 08:34:16

Wałbrzych
Mój synek przez 7 miesięcy był tylko na piersi, potem świat okazal się ciekawszy i szybko z niej zrezygnowal. I wtedy właśnie zaczęlismy korzystać z butelek i smoczków Avent. Synek szybko przestawił się na butelkę, smoczek mu też odpowiadał.
Butelki sa bardzo wygodne dla dzieci, łatwo je trzymać w małych rączkach. Poza tym są, że tak powiem niezniszczalne. Przy normalnym myciu, nie w zmywarce, wyglądaly prawie jak nowe.




zapraszamy do głosowania w kalendarzowym konkursie
[ebobas.pl]

konkurs książkowy
[ebobas.pl]

iliosa (offline)

18-10-2012 14:04:51

Świdwin
gratuluje kochana i napewno bedziecie zadowoleni z buteleczki,pozdrawiam

Natii2011 (offline)

18-10-2012 21:45:28

Sokółka
Ja swoją córcię karmiłam do 12 mies piersią, nie chciała ani jak pić z butelki, próbowałam z każdą a najlepiej jej było się przyzwyczaić do Aventa 125ml, i nie może sięteraz z nią rozsstać a ma juz 15 mies, pije z niej herbatki, jest super do urzytkowania i polecam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548400, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 50, Posty: 174.