mój Test wkładek Avent

Wysłane przez mlod_aga 

mlod_aga (offline)

05-04-2012 16:40:44

Lublin
Zgłosiłam się do testowanie wkładek Avent ponieważ z tym tematem jestem na bieżąco w zasadzie juz od ponad dwóch lat z małą przerwą. Jestem mamą karmiącą po raz drugi. Pierwszą córkę karmiłam dobre półtora roku, jednak z polecenia lekarza musiała zostać szybko odstawiona, by ustąpić miejsca istniejącej juz w brzuszku mamy młodszej siostrzyczce, z którą byłam już w 4 miesiącu ciąży (lekarz odradził dalsze karmienie). Ta przerwa trwała 5 miesięcy, a obecnie karmie ponownie juz 4 miesiąc. Temat wkładek laktacyjnych to w moim przypadku bardzo szeroki temat, mogłabym pisać i pisać ... Przy pierwszym dziecku wypróbowałam wkładek naprawdę bardzo wielu firm, żadne nie potrafiły sprostać moim wymaganiom. Trafiłam w końcu na te „idealne” dzięki którym mój problem się zwyczajnie skończył. Jednak ich minusem była wysoka cena, ale by czuć się swobodnie i nie martwić się o wyciekający pokarm musiałam zapewnić sobie ten komfort.

Muszę przyznać, że testowane Wkładki Avent mnie bardzo zaskoczyły. Pozytywnie!
Jak tylko otworzyłam pudełko i zobaczyłam, że wkładki są oddzielnie pakowane, to pomyślałam sobie „muszą być porządne”. Oczywiście za oddzielnie pakowane wkładki duży plus! Mogę je wrzucić do torebki, do kieszeni w spodniach, a nawet do kieszonki w wózku idąc na spacer. Są małe i bardzo dyskretne. Nawet plus za kolory  (fiolet świetny, bardzo mi się podoba). Odrazu po rozpakowaniu wrzuciłam wszystkie wkładki do wielkiej kosmetyczki w łazience, i dzięki kolorom bez problemu brałam za każdym razem te odpowiednie wkładki. Bardzo praktyczne rozwiązanie z podzieleniem kolorów wkładek: noc fioletowa, dzień – biały.

Wkładki są bardzo delikatne, mięciutkie, miłe w kontakcie ze skórą, nie podrażniają, nie ugniatają, a przede wszystkim dają skórze oddychać.
Wielkie wrażenie wywarło na mnie to, że tak mała i delikatna wkładka potrafi pomieścić w sobie tyle wyciekającego pokarmu nic nie przepuszczając. Jest super chłonna, zatrzymuje w swoich warstwach całą wilgoć. Nie wyciekła mi z tej wkładki ani jedna kropelka. Dobrze że wkładka nocna jest trochę większa i grubsza od tej na dzień - dzięki temu każda noc może być spokojna i sucha, a ja mogę spać bez obaw.

Daję ogromny plus tym wkładkom za cenę! Wierzcie mi, wkładki wcale nie są drogie! oczywiście sprawdzałam cenę, kosztują praktycznie tyle samo co większość wkładek, a są od nich o niebo lepsze, a dają komfort o jakim marzymy podczas karmienia naszych dzieci.

Jedynym takim małym minusem jaki musze dać tym wkładkom jest paseczek do przyklejania. Nocna wkładka oczywiście bez zastrzeżeń, ma dwa paski i trzyma się bardzo dobrze, nie wymagała w moim przypadku zmiany podczas nocy. Uważam że dzienna wkładka też powinna posiadać drugi paseczek do przyklejania, bo pojedynczy czasami był dla mnie za słaby.

Polecam te wkładki każdej mamie karmiącej, jak i spodziewającej się dopiero swojego maluszka. Mogę wkładki Avent spokojnie porównać do tych droższych, które używałam wcześniej i stwierdzam bez wątpienia że są one tak samo dobre, dają duży komfort, a są tańsze.
Wkładkom Avent daję 6+ .

Zachęcam Was do dzielenia się swoimi opiniami i spostrzeżeniami na temat tych wkładek.


mlod_aga



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-05 16:59 przez mlod_aga.

karin (offline)

05-04-2012 16:56:38

Szczecin
Zgadzam się, wkładki Avent są cienkie a przede wszystkim bardzo chłonne i w moim przypadku sprawdziły się także doskonale i bez obaw mogę je polecić. Jestem z nich zadowolona w 100% [smiling smiley]

mlod_aga (offline)

05-04-2012 17:00:02

Lublin
Cieszę się, że ktos podziela moje zdanie na temat tych wkladek. smiling smiley


mlod_aga

lolajna7 (offline)

05-04-2012 17:03:25

Częstochowa
Ja używałam wkłądek Belli i Gerbera ale z żadnych nie byłam w 100% zadowolona, jedne się przyklejały, drugie były za cienkie... z chęcią wypróbuję polecane przez Was wkładki.

sosnina1 (offline)

05-04-2012 17:51:10

W 100% zgadzam się z Tobą, stosowałam różne wkładki, jednak te okazały się bezkonkurencyjne

anusia12346 (offline)

05-04-2012 18:39:18

zgadzam się smiling smiley również je używałam sa ok smiling smiley

Semele01 (offline)

05-04-2012 20:42:14

Chojnice
Przetestowałam wiele różnych wkładek, ale te zdecydowanie są najlepsze smiling smiley W zupełności zgadzam się z powyższą opinią smiling smiley

mariolkaaa (offline)

06-04-2012 11:03:53

G...
Pozytywne zaskoczeniesmiling smiley) jak najbardziej zgadzam sięsmiling smiley)

agulcia83 (offline)

06-04-2012 15:19:53

Zgadzam się z tą opinią. Sama przy 1 córce wypróbowałam masę wkładek i najlepsze okazały się avent. Przy młodszym synku od razu wiedziałam jakie zakupić, a cena bardzo przystępna, polecam.

justys2222 (offline)

06-04-2012 15:23:05

Czarna Białostocka
Sa super uzywalam ich przy dwojce dzieci i sie nie zawiodlam sa cienkie i chlonne poprostu polecam je kazdej mamie :romantic_dinner:
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547600, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.