Moja opinia przetestowanych wkładek laktacyjnych AVENT

Wysłane przez karolcians 

karolcians (offline)

27-03-2012 23:32:55

Nowy Sącz
Witam serdecznie wszystkie Panie. Moim produktem do testowania były wkładki laktacyjne AVENT Philips na dzień i na noc. Muszę przyznać z ręką na sercu, że są po prostu rewelacyjne. Używałam chyba wszystkich rodzajów wkładek z różnych firm i nie omieszkam się stwierdzić, iż są one jedne z lepszych. Karmię moją małą córunię 8 miesięcy i przy użyciu wkładek Avent czuję się naprawdę komfortowo. Są niezwykle chłonne, wygodne, dobrze się je nosi ( nie są widoczne). Mój pokarm jest obfity i często zdarzało mi się przemoczone ubranie i ten zapach mleka i klejący się biustonosz... uff nic przyjemnego. Przy wkładkach AVENT mogę czuć się swobodnie i spokojnie w dzień jak i w nocy. Ponad to jakoś fajnie wchłaniają to mleko, że nie wydziela się żaden przykry zapach (mleczka). Wkładki AVENT w mojej ocenie są niezbędnym przedmiotem do codziennego funkcjonowania ( w okresie karmienia piersią) . Można z nimi naprawdę czuć się dobrze. Uwierzcie mi Drogie Mamusie (bądź przyszłe) są warte uwagi, na prawdę porządnie wykonane POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.