Niezawodne wkładki Avent na dzien i na nocsmiling smileysmiling smiley

Wysłane przez malenka88 

malenka88 (offline)

16-03-2012 22:39:54

Lublin
Witam wszystkie mamuśkismiling smiley Tydzień temu dostałam wkładki laktacyjne od Philips Avent. Nawet się nie spodziewałam, że mogę znaleźć się w wybranej 200 mam karmiących. Gdy przyszedł do mnie kurier byłam zaskoczona i uradowana po otwarciu paczkismiling smiley
Ale do rzeczy...smiling smiley
Już po pierwszym dniu i nocy stosowania wkładek laktacyjnych Philips Avent na dzień i na noc byłam bardzo, ale to bardzo zadowolona. Wcześniej stosowałam wkładki pewnej firmy i nie mogę się o nich pozytywnie wyrazić - były płaskie, grube, niewygodne, przemieszczały się, nie były dobrze chłonne (więc nie mogłam nosić ulubionej bielizny), na piersiach zostawiały dziwne ślady - takie jakby "kłaczki", biały nalot. Zaś wkładki laktacyjne firmy Philips Avent to zupełne przeciwieństwosmiling smiley Są po prostu super, ekstra oraz spełniają moje oczekiwania i poczucie komfortusmiling smiley Wkońcu nie muszę się przejmować, że "coś" mi przecieknie. A z tym mam problem, gdyż zawsze z prawej piersi nagminnie "wycieka" mi pokarm. W dzień podczas spacerów, zakupów itd. mogę czuć się komfortowo i bez problemu nosić swoje ulubione staniki. Zaś nocą spać spokojnie, gdyż wkładki na noc są wieksze i posiadają dodatkowy pasek klejący, co zabezpiecza przed przemieszczaniem się. Wkładki laktacyjne Philips Avent są super jedwabiście miękkie, delikatne, wyjątkowo chłonne i ultracienkie. Są także idealnie wyprofilowane, tzn. idealnie dopasowują się do piersi, nie przemieszczają się, nie drapią, są dyskretne i niewidoczne pod ubraniem. Po prostu nie czuć, że się je nosi - a to jest bardzo ważne.

Na pewno każda z mam, która przetestowała lub będzie testować wkładki laktacyjne Philips Avent zgodzi się ze mną.
Drogie Mamy, a jakie są Wasze doświadczenia związane ze stosowaniem wkładek laktacyjnych???



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 23:10 przez malenka88.
Niestety nie masz uprawnień aby pisać/odpowiadać na tym forum.
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546560, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.