Porozmawiajmy o karmieniu Maluszków

Wysłane przez Ekspert_Philips_AVENT 

Ekspert_Philips_AVENT (offline)

09-03-2012 15:39:33

Warszawa
Aby codzienne karmienie maluszka sprawiało przyjemność zarówno mamie, jak i dziecku, ważna jest nie tylko odpowiednio dobrana butelka i smoczek. Jakich jeszcze akcesoriów używacie, i które z nich najbardziej sobie cenicie?


---------------------------------------------------
Ekspert Philips AVENT, udzielam porad i odpowiadam na pytania internautów związane z produktami Philips AVENT, a także opieką nad dziećmi i karmieniem. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Despina (offline)

12-03-2012 08:22:06

Bolesławiec
Witam
Dla mnie pomocna jest bardzo poduszka do karmienia


[/url]

[/url]

ceg6 (offline)

12-03-2012 09:22:54

Włocławek
Karmiąc piersią dla mnie bardzo pomocne okazały się butelka, laktator i pojemniczki do przechowywania pokarmu. Dzięki nim nie muszę spędzać całego czasu w domu i trwac w pogotowiu. Używam pojemniczków Avent i powiem szczerze, że niezwykle podoba mi się ich wszechstronność. Pasują i do butelki i do laktatora i co najważniejsze można na nich pisac. Dzięki temu mój mąż świetnie radzi sobie z karmieniem, wie ile i któy pokarm podać. A co najważniejsze ja mogę w tym czasie trochę odpocząć lub zająć się sobą.

Melannnia (offline)

12-03-2012 14:26:12

zielona góra
Napewno wygodny fotel, nie można karmić jeśli samej mamusi nie jest wygodnie, obowiązkowo poduszka pod plecy. Ale bardzo przydatne zwłaszcza w nocy jest podgrzewacz, posiadam taki Aventa i przy bliźniakach bardzo jest pomocny. Mimo iz sciagam pokarm przed karmieniem to i tak musze podgrzac mleczkosmiling smiley.

Ekspert_Philips_AVENT (offline)

15-03-2012 14:47:22

Warszawa
Drogie Mamy,
wspomniałyście, że podczas karmienia Maluszków bardzo cenicie sobie komfort i wygodę. A co robicie, jeśli mimo Waszych wszelkich starań, Dziecko nie ma apetytu?


---------------------------------------------------
Ekspert Philips AVENT, udzielam porad i odpowiadam na pytania internautów związane z produktami Philips AVENT, a także opieką nad dziećmi i karmieniem. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-16 13:40 przez admin_joanna.

beata21128 (offline)

15-03-2012 20:07:47

Olsztyn
Z rzeczy najbardziej przydatnych okazały się jeszcze poduszka do karmienia, która bardzo pomogła mi w karmieniu po porodzie i niezastąpiony laktator ręczny Avent, bez którego nie wiem jakbym sobie poradziła z nawałem mleka po porodzie. Wiem również, że pomoże mi dłużej karmić piersią.

beata21128 (offline)

15-03-2012 20:29:13

Olsztyn
Odkąd mój maluszek większość czasu poświęca na poznawanie świata i zdobywanie nowych umiejętności, traci zainteresowanie jedzeniem. Jeżeli w tym momencie akurat nie ząbkuje, ani nie stwierdzam u niego innych dolegliwości to się nie martwię, ale oczywiście uważnie go obserwuje i jeżeli nie ma niepokojących objawów, czekam po prostu aż zgłodnieje.

margolcia88 (offline)

16-03-2012 13:08:03

Hajnówka
zapraszam do zapoznania się z moją opinią o wkładkach Avent [ebobas.pl] będzie mi miło gdy zostawisz po sobie slad


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ludojadka (offline)

16-03-2012 14:28:51

Kościan
z akcesoriów do karmienia używam przede wszystkim tzw kapturków. Bez nich nie miała bym szans karmić maluszka - nie potrafił uchwycić piersi. Próbowaliśmy różnych producentów i najlepsze dla maluszka - bo to on decydował okazały się
Aventu. Chociaż do butelki Aventu musiałam go przekonywać, bo od początku podawałam mu inną i gdy próbowaliśmy przestawić się na Avent był problem. Ale udało się.

Teraz, gdy świat jest ciekawszy od piersi nie zawsze chce jeść. Pije chwilkę z 10 min a potem komunikuje, że on woli zabawę i mamo daj mi spokój z mlekiem. Nie stresuję się tym, pozwalam mu na zabawę a jak zgłodnieje karmię go jeszcze raz.
Czasami pomaga odgłos "konika" robiony językiem, bo najważniejsze by Maleństwo zwróciło głowę w kierunku piersi - wtedy sam otwiera buzię, jak by sobie przypomniał, że mam ma ciepłe mleko w piersi.

ewelszczes (offline)

16-03-2012 20:15:26

Radzyń Podlaski
Ja do karmienia nie używam żadnych akcesoriów. Nie mam nawet specjalnej poduszki. Wystarcza mi zwykła podusia, taka dłuższa z łóżeczka córeczki. Zresztą powiem szczerze, że często karmię na leżąco. A przy jedzeniu córeczka zasypia.
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty
Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 65, Posty: 353.