Dziewiąty tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-09-2009 10:17:53

Jeżdżę samochodem, nawet dłuższą podróż odbyłam, ale przy tej okazji znów szereg wątpliwości mam. Wyczytałam, że mimo możliwości legalnego niezapinania przez ciężarne pasów bezpieczeństwa, powinno się ich dla bezpieczeństwa używać.

czytaj więcej

arletka1991 (offline)

20-12-2011 16:45:17

Gdynia
Aaa.. 9 tydzień. Jutro w końcu do lekarza smiling smiley pierwsza ciąża.. ale się boję ;P

Gosia8814 (offline)

03-01-2012 20:24:45

Hej. Ja też jestem w 9tym tygodniu ciąży. Obydwoje z mężem bardzo się cieszymy, ale mocno odczuwam objawy... sporo wymiotuję mimo,że lekarz przepisał mi już odpowiednie leki. Jutro mam wizytę, więc może lekarz poradzi mi jak sobie radzić... Pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Beatella (offline)

27-01-2012 12:10:28

Wrocław
Ja też jestem w 9 tc. Cieszę się niezmiernie!!! Pierwszy raz byłam u ginekologa tydzień temu. Dzidziuś miał wtedy 10 mm i już biło mu serduszko smiling smiley Lekarz mocno mnie zmartwił jednak tym, że spłaszczony jest pęcherzyk ciążkowy. Dostałam luteinę podjęzykowo. Boję się niezmiernie o mojego maluszka. A czy Wasze pęcherzyki są okrągłe? Wiecie coś na ten temat? Za tydzień idę do kontroli, oby wszystko było dobrze!

szatyneczka (offline)

30-01-2012 12:06:25

Wrocław
ajjjj : ) ja właśnie jestem w 9 tyg ciąży 2 lutego poraz drugi idziemy do ginekologa tym razem czeka mnie juz samolocik i cytologia smiling smiley dzisiaj byłam porobic badania krew pobrana i cała reszta badań też smiling smiley już nie moge sie doczekąc usg poraz pierwszy zobacze moja fasoleczke : ) to już druga ciąza a ciesze sie jak by była pierwsza jestem przepełniona radością smiling smiley

agalesna (offline)

05-04-2012 20:31:00

Radom
ja tez jestem w 9 tyg. a w 7 tyg na usg bilo serduszko i malenstwo miało 5 mm... 13 w piatek mam kolejne usg, boje sie strasznie ze nie bedzie sie rozwijało sad smiley

agalesna (offline)

13-04-2012 19:45:30

Radom
dziś dowiedzialam sie ze moje malenstwo umarlo. to najgorsze chwile w moim zyciu. niewiem co ze soba zrobic sad smiley zyc mi sie nie chce.

joannna (offline)

04-05-2012 23:29:21

dzis bylam u lekarza 9,5 tyg. Dzidzius juz ma malutkie slodkie raczki i duuuzy brzuszek smiling smiley Serduszko tak pieknie mu bije.


emiliakuhn (offline)

18-06-2012 10:12:59

Bydgoszcz
tez minol mi wlasnie 9 tydzien .. na poczatku 8 tygodnia widzialam to male bijace serduszko az mi sie lezka w oku zakrecila .. maluszek mial 18 mm .. ja przytylam 5 kilo od poczatku ciazy i tez mam problem z brzuszkiem ale slyszalam ze u dosc szczuplych kobiet ( przed ciaza wazylam ok 48 kilo) brzuszek widac natychmiast .

majkaola (offline)

27-08-2012 20:15:33

kutno
a ja jutro ide do lekarza martwie sie i mam nadzieje ze bedzie ok. to moja 1 ciaza prawidlowa (wewnatrzmaciczna) i jak narazie zywa , mam nadzieje ze mi sie wkoncu uda po 7 latach oczekiwan próźb modlitw i placzu na to cholertwo pcos. nie odczuwam zadnych mdlosci tylko moze takie mrrowienie w brzuszku ale to chyba dobrze smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-27 20:19 przez majkaola.

malinka714 (offline)

29-01-2013 20:06:34

Dzisiaj byłam na drugiej wizycie. Mija właśnie równo 9 tydzień mojemu maluszkowi, mierzy 2,20 cm, serduszko też tak pięknie mu bije smiling smiley. To moja 2 ciąża, ale pierwsza obumarła, więc teraz jestem ostrożniejsza, ale też pełna nadziei i dobrych myśli. Moje drogie, nie martwcie się, bądźcie dobrej myśli i dbajcie o siebie to najlepsze co możecie zrobić dla swoich maluszków w tym czasie. Pozdrawiam wszystkie teraźniejsze i przyszłe mamy :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kropek (offline)

07-02-2013 21:25:44

Grudziądz
To moja 2 ciaża pierwsza byla 10 lat temu i mam synka ktory nie moze sie doczekac rodzenstwawinking smiley Teraz moje malenstwo w brzuchu ma 20mm winking smiley i narazie mieszcze sie w swoje ciuchy z przed ciazy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-07 21:27 przez kropek.

Asia_T88 (offline)

17-05-2013 13:59:44

Kraków
Jestem teraz w 9 tygodniu ciąży smiling smiley
Już nie długo idę na pierwsze usg.
Oczywiście boje się bardzo ale wieże całym sercem ze wszystko będzie ok.

Ogólnie czuje sie bardzo dobrze, nie mam wymiotów ani nic takiego, tylko straszny ale to straszny trądzik.
Czy brak objaw jest normalny?

Wszystkie wyniki krwi itp są bardzo dobre.


[link widoczny po zalogowaniu]

renata_slominska (offline)

06-08-2013 10:08:42

Witam wszystkie mamusie. Jestem w 9 tyg ciąży. Byłam wczoraj na usg , cudowny widok widząc jak serduszko bije. Ma 25,5 mm ;-) Czuję się w sumie dobrze , czasami w ten upał nie mam ochoty nic robić. Jak na razie zachcianek nie mam ;-) Pozdrawiam
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 539.