Dwunasty tydzień ciąży

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

29-09-2009 10:18:29

Muszę przyznać, że brzuszek zaczyna lekko odstawać. Nic dziwnego, widziałam na USG dzidziusia sporych rozmiarów. Obraz był powiększony, żeby wszystko dokładnie zbadać i obejrzeć.

czytaj więcej

katii (offline)

11-08-2010 18:45:52

Jastrzębie Zdrój
Jestem w 12 tygodniu, czuję się okropnie.. wymioty praktycznie po każdym posiłku.. zawroty głowy. Mam nadzieję,że w końcu poczuję się lepiej ;-)

danaai (offline)

23-09-2010 13:38:37

tychy
jestem w 12 tyg. i wlasnie przestalam mieć mdlosci. to moja 2 ciąza, przy pierwszej w ogole nie mialam tego problemu.. jak zobaczylam tutaj ten filmik z 12 tygodnia to sie wzruszylam, malenstwo sie poruszylo, jakie to piekne!!! jutro zasuwam do lekarza na usg wiec jestem juz niezwykle podekscytowana grinning smiley byc moze cos uda sie ustalic z płcią??? pewnie za wczesnie, ale jesli to chlopczyk to moze sie uda?? bylo by super

anicia2006 (offline)

15-10-2010 19:57:00

Lubań
Ja również jestem już w 12 tygodniu ciążysmiling smiley Ale ten czas leci... jeszcze nie tak dawno nie wiedziałam, że jestem w ciąży he hewinking smiley
Czuję się bardzo dobrze, w ogóle nie miałam wymiotów ani nudności, towarzyszą mi tylko czasami kujące bóle w dole brzucha, ale to ponoć normalne... No a brzuszek niby coś tam rośnie, lecz prawie go nie widaćwinking smiley Naprawdę można już w 12 tygodniu sprawdzić czy będę miała synka??smiling smileysmiling smileysmiling smiley To naprawdę super, tyle tylko że mój ginekolog do końca ciąży nie mówi jaka będzie płeć dzieckasad smiley
Trzymajcie się dziewczyny i pozdrawiam!smiling smiley

danaai (offline)

18-10-2010 14:36:24

tychy
nie, jednak nic nie było widać, napaliłam sie bo tu jakas dziewczyna pisała ze cos widziała hehe. ja juz wlasnie koncze 16 tydzien wiec juz niebawem napewno dojżymy grinning smiley

tucha (offline)

21-10-2010 08:58:03

jestem w 12 tyg. ciazy. i praktycznie czuje sie tak samo wymioty mdlosci itd. mam nadzieje ze nadejdzie dzien bze wszystko skonczy sie i zaczne zyc normalnie... pozdrawiam

justine250877 (offline)

21-10-2010 12:22:00

Ostrołęka
Witam przyszłe mamusiesmiling smileyja też jestem w 12 tyg ciąży...Rozpierają mnie skrajne emocje-i radość i lęk..6 lat temu urodziłam synka i tamta ciąża była zupełnie inna.Ogórki zajadałam śledziem i rozpierała mnie energia.Teraz śpię jak niedźwiedź i mam ciągłe mdłości-to dla mnie nowość.Z powodu zagrożenia ciąży musiałam iść na zwolnienie-na początku miałam doła i wyrzuty sumienia,ale teraz jestem zadowolona z pobytu w domusmiling smiley
Tylko wciąż się boję,czy wszystko będzie dobrze?czy dzidziuś jest zdrowy?Czy Wy też macie takie lęki?USG miałam w 6 tyg więc jeszcze nic oprócz" fasolki z ogonkiem" nie widziałam .Jak przetrwać to wszystko bez dołków?pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

danaai (offline)

21-10-2010 12:36:47

tychy
kurcze no tak to juz jest, te hormony nas jakos rozwalają psychicznie hehe. musimy jakos dac rade, niebawem a własciwie juz po 12 tygodniu ciąży łozysko przejmuje prace wiekszosci hormonów ciążowych wiec i samopoczucie powinno sie polepszyc, ja jestem w 16-tym i juz nie mam mdłosci, co prawda łatwo mnie rozwścieczyć ale juz jest spokojniej. mam 1,5 roczną córke i duzo przy niej roboty i czas mi leci szybko wiec troche mniej sie koncentruje na ciązy a juz napewno mniej niz przy 1-szej. POWODZENIA kurka wodna, damy rade!!

Sympatyczna (offline)

21-10-2010 13:07:44

szczęśliwe mamuśki zapraszam na wątek mam majowych smiling smiley ----> [ebobas.pl]




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Agula_1987 (offline)

28-12-2010 20:48:33

Rybnik
Witam przyszłe Mamusie!
Ja teraz też jestem w 12 tygodniu mojej pierwszej ciąży radość ciągle przeszukuję internet, bo chcę wiedzieć wszystko o moim dzidziusiu. Narazie jeszcze go nie czuję, ale co wieczór staram się z nim chwilke porozmawiać. Cieszę się, że do Was Mam dołączyłam smiling smiley Pozdrawiam ciepłosmiling smiley

katrin38 (offline)

17-10-2011 15:41:55

BUK
Dzień dobry -zwracam się z zapytaniem gdzie można zamówic takie kołeczko(nie wiem jak sie to fachowo nazywa) do szybkiego obliczania terminu porodu ,wysokości ciazy-tygodni) itd-bardzo jest mi potrzebne-proszę o pomoc-kasia-prosze o odpowiedz jesli to mozliwe na maila wkatrin@interia.pl-bede wdzięczna za pomocsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 45, Posty: 539.