Wózek dla dziecka

Wysłane przez Anonimowy użytkownik 

Anonimowy użytkownik (offline)

04-03-2021 13:29:01

Hejka grinning smiley
Musze wybrac pierwszy wózek dla dziecka. Słyszałam bardzo dobre opinie o [link widoczny po zalogowaniu] Czy też polecacie? Opowiedzcie o swoich wrażeniach

katarka (offline)

13-07-2021 14:13:23

Warszawa
Myślę że są ok ja też nie chciałam jakiejś tandety kupić co się rozwali po pierwszym spacerze, pochodziłam trochę po sklepach, przymierzałam się ale wybrałam x -lander, zamówiłam go w necie bo tak wygodniej

Gratta (offline)

28-08-2021 19:39:35

Śmiłowice
Zdecydowanie w necie wygodniej, ja kupowałam ostatnio bazę do fotelika [link widoczny po zalogowaniu] Tez wszystko zamówiłam w necie. W tym sklepie sa bardzo pomocni,więc nie ma problemu.

lenka855 (offline)

16-10-2021 18:00:34

Polecam wózek m/type należy do tych lżejszych 13,5kg, Posiada potrójne zawieszenie, potrójny system amortyzacji wstrząsów zapewnia bezproblemowy spacer i zwrotność wózka nawet po bardzo wyboistej ścieżce. Hamulec na osi z tyłu jest duży i bezproblemowy w obsłudze.Regulacja rączki w dużym zakresie wysokości z ekoskóry wysokiej jakości.Koła z przodu możemy zablokować do jazdy na wprost, przycisk jest w górnej części, więc możemy to zrobić nawet nogą, koła z przodu i z tyłu możemy szybko zdemontować.Gondola jest bardzo duża 78 zm. Materac solidny kokosowy.Bardzo przyjemnie i lekko sie prowadzi my jesteśmy z niego bardzo zadowleni.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547610, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 239, Posty: 17855.