Rusza pierwsza po wakacjach edycja konkursu "Ręką dziecka malowane"

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

11-10-2011 12:34:00

Po wakacyjnej przerwie rusza na nowo konkurs fotograficzno-rysunkowy „Ręką dziecka malowane”! Czekamy na zdjęcia prac waszych dzieci – można przysyłać fotki wszystkich prac plastycznych: rysunków, malowideł, wycinanek, figurek tworzonych z modeliny, papieru czy kasztanów.

czytaj więcej

doda11 (offline)

16-10-2011 19:11:48

Stalowa Wola
Witam.Ja mam prośbę,bo wszystkie zdjęcia są oceniane przez ludzi na podstawie głosów.ale to nie fer.tutaj powinno jury wyłonić prace i zdjecia konkursowe i te które wygrają.

Sildunia (offline)

18-10-2011 12:41:20

Witam szanowną redakcję.
Popieram doda11 - wiadomym jest, że każdy każdemu klika głosy, co nie jest bynajmniej związane z jakością zdjęć, prac czy innych zadań konkursowych a raczej z ilością znajomych na facebooku czy innych portalach. Fajnie, wiadomo tez, że Wam o to chodzi, bo im więcej osób zajrzy na Waszą stronę tym więcej reklamodawców będzie chętniejszych. Dlatego nie biorę udziału w tych konkursach, bo nie mam szans. Pięknie rysujący trzylatek znowu musiałby się rozczarować - rysuje a nagrody nie ma. To samo zdanie ma już o konkursach w sieci moja starsza córka.
Pozdrawiam

MAMA (offline)

19-10-2011 22:59:14

Warszawa
Sildunia - jak trzylatek ma talent, a mama do pracy dołączy świetny podpis, szansa że dziecko nie wygra nagrody w pierwszej czy drugiej edycji konkursu jest minimalna... No ale przekonywać na siłę przecież nikogo nie można. Polecałabym jednak zapoznanie się z werdyktami poprzednich edycji, i sprawdzenie, jakie zasady obowiązywały, jakie prace otrzymywały nagrody od jury...


yvonta (offline)

03-11-2011 20:02:23

Ja mam pytanko dotyczące konkursu zachwycona dodałam zdjęcie ale oczywiście najpierw robię potem myślę czyli czytam konkretnie. Chodzi mi o to czy moje zdjęcie zgłoszone do tego konkursu będzie zdyskwalifikowane, bo nie dodałam wieku dziecka, chociaż widac tam samą autorkę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547540, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40449.