Bączek eBobas.pl

Wysłane przez ebobas 

maria1980 (offline)

03-07-2011 19:31:11

Opolszczyzna
Ja podarowałabym bączka Aleksowi..
Alex to mój chrześniak...Nie widziałam go od jego chrztu...Ileż to już....Trzy lata?Nie ,cztery dokładnie cztery..Wyjechał z rodzicami do Holandii...Krainy miodem i mlekiem płynącej... A mimo to krainy raczej smutnej....Jego rodzice wciąż w walce i biegu po coraz większe pieniądze zapominają ,że rodzicielstwo to najcudowniejsza praca...Często zamykam oczy i zastanawiam się co porabia mały Aleksik tam na obczyźnie...Otoczony gadżetami cudnymi,ale bez duszy...Roboty,auta zdalnie sterowane....to nie są zabawki według mnie interesujące...Co roku w urodziny ciocia z Polski wysyła mu miśki i inne "uduchowione"zabawki...Ten bączek ,huczący,kręcący się w kółeczko to byłby doskonały polski akcent w jego Holenderskim pokoiku...Myślę,że ten bączkowy prezent zainteresowałby również jego rodziców!Kto wie może razem na swojej holenderskiej podłodze cała rodzina siadłaby i rozkręciła bączka,powróciły by wspomnienia z dzieciństwa...Znowu byliby tak naprawdę razem wsłuchani w huczącą zabawkę...Może stęsknieni za Polską wrócilibysmiling smiley
Tak ten bączek będzie doskonałym prezentem dla całej tej trójki!!!!


W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley

dagstar (offline)

03-07-2011 20:54:58

W małej kaszubskiej wsi niedaleko Gdyni mieszka Franek - jak wiecie Kaszuby to też UE. Tak więc Franka (mego własnego pięcioletniego synka) obdarowalabym kolorowym bączkiem. Dlaczego? Bo dla Franka ważne jest wszystko co może zobaczyć i usłyszeć . I chociaż Franek ma mnóstwo zabawek to każda nowa, która mogą zauważyc jego nisprawne oczy (każde z nich widzi tylko 20%) jest przydatna w rehabilitacji. Franek jest świetnym, wesołym przedszkolakiem, w tym roku idzie do zerówki (ma orzeczenie o nauczaniu specjalnym) i bardzo się z tego cieszy. A ja sie troszkę boję. Boję się jak sobie poradzi i czy rzeczywiście da sobie radę wsród zdrowych dzieci (klasa integracyjna). I tak sobie myślę, że pewnie wiele jest w UE osób, które mogłyby dostać kolorowego bączka, ale mój synek ze swoją odwagą, pasją życia i checią zdobywania wiedzy jest jak kolorowy bączek w naszym rodzinnym życiu i właśnie to dzięki waszemu prezentowi mogłabym mu pokazac

aniabrodawska (offline)

04-07-2011 07:28:14

Olsztyn
Dzien dobry.
Ja podarowalabym baczka swojej corci,poniewaz za m-c 27 sierpnia ma urodziny i to byl by fantastyczny prezent dlaniejdziewczynka w łóżeczkuostatnio szukalam po sklepach,ale jest ciezko,mialam kiedys baczka,to super zabawka,unikalna,teraz juz nie ma takich zabawek,lub jest ciezko dostac,trzeba dobrze szukac,a z tym jest ciezko,jeszcze bym podarowala swojemu juz najmlodszemu braciszkowi ciotecznemuchłopiec w łóżeczku,ktory ma pol roku(6m-cy)jest o 3 m-ce mlodszy od mojej Anastazji,no i w tym miesiacu lipca zostane ciocia,i bedzie to dziewczynkaciążai tez bym podarowala w prezencie,Takie baczki to juz unikat i sa fantastyczne,cieszylabym sie z takiego prezentu

Pozdrawiam serdecznie


Anna Brodawska

JanM (offline)

04-07-2011 08:57:27

Bobolice
Bączka podarowałbym mojemu przyjacielowi Bernardo. To Portugalczyk, jeszcze jako student wynajmowałem u niego pokój w Lizbonie przez ponad rok i zaprzyjaźniliśmy się. Bardzo mi pomagał, opowiadał o kraju, ludziach itd. Do tej pory jesteśmy w kontakcie. Ja starałem się mu zwrócić przysługę opowiadając o Polsce, czasem coś przysyłając. Myślę, że z bączka by się bardzo ucieszył, bo nie sądzę, żeby w Portugalii znali akurat taką zabawkę (a już na pewno tak fajnie pomalowaną :-)). Na pewno ucieszyłby się jego synek - Miguel, ma już 3 latka i myślę, że dałby radę już nim się bawić. No, chyba, że bączek ma na sobie jakieś restrykcje odnośnie wieku. W takim razie poczeka. Jak każda drewniana zabawka - może służyć przez pokolenia :-).

milajka (offline)

04-07-2011 11:42:14

Żary
Jeżeli w szczęśliwym zbiegu przypadków udało by mi się wygrać bączka, zapewne podarowałabym go losowo wybranym znajomym "emigrantom" (dlatego, aby nikogo nie wyróżniać, a jest spośród kogo wybierać), którzy w pogoni za lepszym jutrem dla siebie i swoich bliskich opuścili nasz kraj ojczysty, a tęsknota za nimi w naszych polskich serduszkach pozostała do dziś i z każdym dniem rośniesad smiley Całujemy ich mocno i pozdrawiamy!!!

Mina (offline)

04-07-2011 12:18:37

Rdaom
Bączka podarowałabym przyjacielowi z Niemiec. Chciałabym by wiedział że pamietam o nim i o jego ślicznej córeczce. Gdy będą na niego patrzeć będą przypominały im sie chwile spędzone u nas w Polsce.

paola114 (offline)

04-07-2011 13:41:11

Hej wszystkim mój braciszek ma niedługo urodzinki a ja nie mam pomysłu na prezent. Ma już roczek i 6 miesięcy i trudno mi jest coś wybrać dla niego. Beniamin ma chore serduszka i jest mi go bardzo szkoda kocham go jak nikogo innego i myślę że taki skromny prezencik bardzo go ucieszy. :play_with_child: dziecko z grzechotką
Wysłała bym tego bączka do Anglii poniewsz właśnie tam na wakacje wyjechał chwilowo mój braciszek.

Sildunia (offline)

04-07-2011 14:00:02

Niech się bączek polski kręci nieopodal, u Berniego,
który polskie pomidory kocha, jak siebie samego.

Poprosimy, by do Niemiec powędrował polski bączek
i by nasza przyjaźń wielka kwitła jak wiosenny pączek.

Dziękuje smiling smiley

Amelka101 (offline)

04-07-2011 14:51:19

Bączka ofiaruję siostrzeńcowi Igorkowi ,który razem z rodzicami mieszka a Anglii.Mały uwielbia proste,nieskomplikowane zabawki i bączek byłby dla niego idealny.Już widzę jego oczka przepełnione zachwytem mówiące(a jak to działa?smiling smiley) Mały ma 3 latka i nie widział mnie od roku -sądzę,że ta zabawka skłoniłaby go do wspomnieńsmiling smiley

ola22ia (offline)

04-07-2011 15:40:20

Płock
a ja bączka wysłałabym na Słowację, do chrześnicy Oli, ponieważ ludzie tam są tak zakręceni jak nasze bączki;

emilka123456 (offline)

04-07-2011 19:00:59

Osowiec
Chciałąbym wysłać baczka mojej siostrzenicy ponieważ bardzo ją kocham i wiem że sprawiła bym jej ogromną przyjemność.Wiem że jej rodzice nie moga pozwolic sobie na częste kupowanie zabawek.

emilka123456 (offline)

04-07-2011 20:01:18

Osowiec
Chciałabym dać bączka mojej Kochanej siostrzenicy która mieszka w Holandii ponieważ jest urocza i bardzo ją Kochamsmiling smiley

Ela1955 (offline)

05-07-2011 08:11:59

Witnica
Ja bączka podarowałabym swojemu rocznemu chrześniakowi Adasiowi, który mieszka w UK. Rodzice rozpieszczają go najbardziej wymyślnymi zabawkami, a nie wiedzą ile radości przynieść może taki bączek.

Horcia1984 (offline)

05-07-2011 08:26:08

Witnica
Ja już wygrałam jednego bączka, którego mój 5,5 letni synek nie wypuszcza z rąk. Ciągle się nim bawi. Myślałam, że zostawimy go na prezent dla 1,5 rocznego siostrzeńca, ale niestety, Kubuś jest tak zafascynowany zabawką, że niestety nie ma szans na oddanie jej. Gdybyśmy otrzymali jeszcze jednego podarowalibyśmy go naszemu najukochańszemu Adasiowi. Adaś od urodzenia mieszka w UK i tam raczej bardzo rzadko spotyka się takie zabawki.
Pozdrawiamy

izulek1980 (offline)

05-07-2011 12:04:02

Elbląg
Witam,
Ja BĄCZKA e BOBAS podarowałabym mojemu kochanemu siostrzeńcowi Davidkowi, mieszkającemu w Wielkiej Brytanii.
Davidek ma 4 latka, i bardzo by się ucieszył z tak miłego prezentu smiling smiley a ja jeszcze bardziej bym sie ucieszyła gdybym potem otrzymała zdjęcie od mojej Siostry jak Davidek bawi się bączkiem, którego wygrała ciocia specjalnie dla najukochańszego Siostrzeńca na Świecie smiling smiley

Potem i tak pewnie Bączek trafiłby do mojej dzidzi, bo Davidek jest bardzo szczery i koleżeński i dzieli się wszystkim co ma smiling smiley

Pozdrawiam
Iza

[link widoczny po zalogowaniu]


Moja córeczka Juleczka

[link widoczny po zalogowaniu]

karkocka (offline)

05-07-2011 20:28:29

Szczecin
Bączka podarowałabym mojej niespełna dwuletnie siostrzenicy mieszkającej w Wielkiej Brytanii, często z siostrą wspominamy nasze zabawki z dzieciństwa i bączek jest jedną z nich, teraz wśród ogromnego wyboru zabawek dla dzieci nie ma już takich prostych, ale za to naprawdę wspaniałych i rozbudzających wyobraźnię zabawek. Siostra na pewno ,bardzo by się ucieszyła,że jej córeczka będzie bawiła się taką samą zabawką jak ona w dzieciństwie i że na pewno pokocha kręcenie bączka!

ewelina13 (offline)

05-07-2011 22:25:23

Wodzisław Śląski
Bączka w prezencie od redakcji otrzymała moja córcia za największą liczbę wpisów w Książeczce Zdrowia Dziecka.Nagroda bardzo nas zaskoczyła iż wszystkie bączki zakupione przez nas w sklepie nie były takie piękne jak ten.
Dwa tygodnie temu przyleciała do nas moja kochana chrześniaczka Julcia z Irlandii,zachwyciła się bączkiem Oliwki.Niestety córcia nie potrafi się dzielić zabaweczkamismiling smileycodziennie mamy w domciu malutki wybuch wojny-smiling smileykto tym razem pobawi się ebobaskowym bączkiem?-smiling smiley
serdeczne pozdrowieniasmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-05 22:26 przez ewelina13.

mika19 (offline)

06-07-2011 01:16:27

Raciąż
wszystkim Polakom - by za granicą nie zapomnieli "jak polskie pscoły bzyceli"

pero33 (offline)

06-07-2011 21:24:25

Cianowice
B ączek dla mojego znajomego,
A ch! I w Irlandii mieszkającego.
C iapie tam deszczyk niemiło,
Z awsze jakby niebo psikusy robiło!
E legancka zabawka dla maluszka
K ręci się wokół paluszka.

D obry humor przynosi,
O ptymizm wszędzie roznosi.

I dziecię z krainy zielonej,
R adością i spokojem otulonej,
L ekko i z rozmachem,
A le także i z zamachem,
N a kolory migoczące ciekawie patrzyć będzie,
D a chwilę oddechu rodzicom wszędzie,
I wszyscy będą szczęśliwi,
I dziecko i rodzice bączkiem urokliwi!

havajana (offline)

08-07-2011 13:49:28

Bardzo, ale to bardzo cieszę się z bączka ja, ale jeszcze bardziej ucieszę się, gdy Laurcia zareaguje na jego dżwięk i wirujący widok.

havajana (offline)

30-07-2011 21:05:00

Bączek jest ładny i Laurcia lubi słuchać tej melodii, co dziwne na razie przy niej nie tańczyła.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40283.