Bączek eBobas.pl

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

01-07-2011 16:52:10

Napisz, któremu znajomemu, mieszkającemu w UE chcesz podarować bączka i dlaczego! Pięć osób z najfajniejszymi uzasadnieniami pod tym tekstem, dostanie od nas bączka, by móc przesłać go dalej.

czytaj więcej

Magda19982603 (offline)

01-07-2011 17:48:56

Chrzanów
bączka podarowała bym w prezencie mojej kuzynce 5 letniej Natalce ponieważ kolekcjonuje ona bączki i ma ich mnóstwo a z ebobasa jeszcze nie ma i dała bym jej go na urodziny które obchodzi 10 lipca piękny prezent by był ale by się ucieszyła winking smiley

Ewe88 (offline)

01-07-2011 17:53:56

Hrubieszów
my z Zuzią podarowałybyśmy bączka kuzynowi który w sierpniu kończy swoje 18ste urodziny ale jest jak dziecko bawi się każdą zabawką, a bąkiem się nie bawił w tym wieku bo nikt mu nie kupił. Miałybyśmy fajny prezent

Wagus (offline)

01-07-2011 18:50:51

Kraków
A ja bączka podarowałabym Elianowi i jego mamie, którzy mieszkają pod Paryżem z okazji pierwszego ząbka Elianka. Bidulek strasznie się nad nim namęczył a mama miała nie jedną nieprzespaną z tego powodu noc, więc bączek będzie w nagrodę za ich trudy.

eveBp (offline)

01-07-2011 19:07:22

Biała Podlaska
Ja podarowałabym Bączka swoje przyjaciółc i jej córeczce,które mieszkają w Niemczech,a powodem jest to,że malutka Karolinka niedługo kończy roczek i byłby idealnym prezentem ode mnie i Oliwierka smiling smiley

Adrianna88 (offline)

02-07-2011 09:50:23

Sosnowiec
Witam serdecznie , ja BĄCZKA podarowała bym Dziecia z Afryki lub z innych biednych krajów poniewaz taka mala rzecz a cieszy smiling smiley jeszcze bym slodycze dolonczyla bo jestem ciekawa czy kiedy kolwiek w buziach mialy chociaz kostke czekolady smiling smiley Małe Bąble zasluguja na choc troszke luksusu grinning smiley PozdrawiaMY


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiuleks (offline)

02-07-2011 16:02:52

Szczecin
Ja podarowała bym go mojemu szwagrowi który mieszka w Niemczech, ponieważ on uwielbia puszczać bączkiwinking smiley))

eliza88 (offline)

02-07-2011 19:29:41

We Francji w miejscowości Orange mieszka mały Maksio z mamą i rodzeństwem.Rodzinka wyprowadziła się,kiedy mały był jeszcze w brzuchu u mamy,więc nie miałam okazji go poznać osobiście.Jestem pewna,że bardzo ucieszył by się z bączka od ebobasa smiling smiley

havajana (offline)

02-07-2011 19:46:27

W Wielkiej Brytanii mieszka dwupółroczna Laurka, która tańczy przy każdej zabawce wydającej dźwięki. Chciałabym zobaczyć jej taniec przy naszym polskim bączku. A dla mnie byłoby to niezapomniane wspomnienie naszej wspólnej Europy, poczucie, że Polska wiruje w stronę całej Europy, a Europa w stronę Polski. W tym tańcu łączą i odnajdują się narody już od dziecka.

havajana (offline)

02-07-2011 19:48:54

A tak szczerze, to sama chciałabym mieć takiego bączka na pamiątkę naszej Prezydencji w Unii, ładny i różnobarwny jak nasz stary kontynent.

bluangel (offline)

02-07-2011 19:56:44

Gostyń
Ahoy ! Podarowała bym bączka mojemu koledze Pepikowi który mieszka w Czechach ponieważ ma wrodzone ADHD smiling smiley

fili (offline)

02-07-2011 20:00:30

A ja bym bączka wysłała mojemu braciszkowi, ma 16 lat i mieszka we Francji, jest dużym i mądrym chłopcem, ale jak by dostał bączka to by zgłupiał. albo by pomyślał, że siostra zgłupiała, bo mu bączka wysłała

Ania32 (offline)

02-07-2011 20:18:16

Chojnów
Mój bączek powędrowałby do dzieci z domu dziecka we Wrocławiu, tam biedne dzieciaczki pozbawione swoich biologicznych rodziców oczekują na swoich nowych rodziców, są to dzieci pełne smutku na buziach bez uśmiechu, sądzę że wesoły, kolorowy bączek by je rozbawił, a dzięki zabawie z nim na ich małych twarzyczkach pojawią się śliczne uśmiechnięte minkismiling smiley

laskotka (offline)

02-07-2011 20:40:44

Ja bączka posłałabym siostrzeńcowi mojej przyjaciółki który mieszkają w Anglii..a dlaczego?ponieważ mały jest bardzo ciężko chory od urodzenia..czeka go bardzo poważna operacja..chciałabym by choć ten bączek sprawił by na jego buźce pojawił się piękny uśmiech radości...

GRAZIA1981 (offline)

02-07-2011 20:54:33

Zawada
J a takiego bączka chciałabym wygrać dla mojego synka na pamiątkę ,żeby wiedział ,jakimi zabawkami bawiono się kiedyś,staram się kupować mu takie zabawki i chcę dla niego wszystkiego dobrego

mamaamelki2 (offline)

02-07-2011 21:16:26

Żelistrzewo
Moja Ameka podarowala by baczka swojej kuzynce ktora mieszka w Angli, poniewaz jej kuzynka na widok ruszajacej i wydawajacej dzwieki zabawki podskakuje z radosci a Amelka strasznie sie cieszy gdy widzi jak jej kuzynka sie cieszysmiling smiley

honorka83 (offline)

02-07-2011 22:13:27

Wrocław
a mój bączek dostałby się Asi i Tony'emu. Asia to moja koleżanka ze studiów, a Tony to miłość jej życia. Mieszkają razem w Szkocji, a w październiku biorą ślub. I z tej okazji podarowałabym im polskiego bączka, którym być może niedługo bawiłby się ich mały polsko-szkocki Bączekwinking smiley

margaretka7 (offline)

02-07-2011 22:30:42

Kaźmierz
Bączek trafiłby do znajomej w Wiedniu. Mieszka tam od lat, z pochodzenia jest Polką, ciągle tęskni za krajem,a że oba kraje są w Unii,to obowiązek spełnionysmiling smiley No i jaka radość byłaby ba jej twarzy... wspomnienia lat dziecinnych...

justyna1 (offline)

02-07-2011 22:32:52

Leszczyny
Ja podarowałabym naszego słybnnego bączka córeczce mej serdecznej przyjaciółki ,która mieszka w Anglii. Z pewnością jej córeczka by się ucieszyła a koleżanka być może rozpromowałaby nasz polski skarb na szerszą skalę.Tak więc sądze,że z podarowania bączką właśnie jej byłyby same plusy no i byłby dobry uczynek a tych nigdy dość.

sharki21 (offline)

02-07-2011 22:40:01

Ozimek
dziewczynka w łóżeczku witam a ja baczka podarowalabym córeczce mojej kolezanki ktora mieszka w niemczech tam nie ma takich zabawek a baczek to tez im by sie kojazylo od mojego nazwiska Bąkradość a wiec mieli by radoche pozdrawiam

maniutek0 (offline)

02-07-2011 23:11:27

Mikołów
A ja baczka podarowalabym mojemu synusiowi poniewaz mieszkam w ie i caly czas szukam baczka i nigdzie jeszcze nie spotkalam no i moze akurat my dostaniemy.chłopiec w łóżeczku

bedaj (offline)

02-07-2011 23:48:53

Kościerzyna
Moja siostra w UK mieszka,
w grudniu urodziła śmieszka.
On na imię Filip ma,
ciocia jemu bączka da.
Żeby się mu buźka śmiała,
że mu ciotka bączka dała.
Niech się kręci, pięknie gra
Filipkowi radość da!
Będzie miał chłopak radochę,
no i Polski w domu trochę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

platserka (offline)

03-07-2011 09:44:45

Złocieniec
Bączka najchętniej (tak szczerze) podarowałabym mojemu synkowi Dawidkowi mieszkającemu w UE - Polsceradość
27 sierpnia 2011 kończy 2 latka i byłby to wspaniały prezent od eBobas.pl Dostarczyłby mu wielu godzin zabawy - tak sądzę smiling smiley

mafinka (offline)

03-07-2011 09:55:10

Kielce
WYSŁAŁABYM BĄCZKA DO ZNAJOMYCH Z HOLANDII. W TAMTYM ROKU ADOPTOWALI POLSKIEGO CHŁOPCZYKA.TERAZ BARTEK NIE MA ZA DUŻO WSPÓLNEGO Z POLSKĄ.PEWNIE BARDZO BY SIĘ UCIESZYŁ Z TAKIEJ ZABAWKI. MIAŁBY PAMIĄTKĘ Z KRAJU W KTÓRYM SIĘ URODZIŁ.

eldcia (offline)

03-07-2011 10:31:17

Ja podarowałabym bączka mojej siostrzenicy, która z bączkami ma wiele wspólnego. Zawsze jak "puści" bączka mówi: "bączek bączek mały bączek, nie ma nóżek ani rączek po co bączka trzymać w pupie, niech polata po chałupie...". Jakby dostała ebobasowego bączka pewnie kolejny wierszyk by wymyśliła dla niego aż jestem ciekawa jaki...

dziunia321 (offline)

03-07-2011 11:14:15

Olkusz
Szczerze powiedziawszy to bączek podarowałabym sobiesmiling smiley Mąż mówi, że przy kolejnej mojej złości kręciłabym bączkiem dla rozładowania smiling smiley Mówi też, że gdyby bączek prąd dawał to oświetliłabym pół miastasmiling smiley

havajana (offline)

03-07-2011 11:27:57

To jest moje prywatne zdanie, ale muszę je wypowiedzieć. Bardzo, ale to bardzo nie podobają mi się wpisy o bąkach fizjologicznych. Ludzie, nie macie wyczucia i szacunku. Ten bączek symbolizuje Polskę i jej Prezydencję w Unii Europejskiej, a wy profanujecie ten symbol. To nie jest żart u cioci na imieninach. Naprawdę to nawet jest niesmaczne.

pchelka2010 (offline)

03-07-2011 12:52:48

Częstochowa
Bączka podarowałabym mojej przyjaciółce, która mieszka z rodziną w Anglii. Na wrzesień ma termin porodu, więc w te wakacje się nie zobaczymy. Bardzo za sobą tęsknimy. Ten bączek przypominałby jej naszą przyjaźń.

dorota551 (offline)

03-07-2011 15:08:08

Witam!
3 sierpnia 6 urodziny obchodzi mój bratanek, który mieszka w Niemczech. Chłopiec rozwydrzony, rozpieszczony i nie wiem co jeszcze. Właśnie jemu podarowałabym bączka. Już widzę zdziwienie malujące się na jego twarzy kiedy zobaczyłby, że nie jest to żadna droga gra, play station czy nie wiadomo co jeszcze. Ale jestem przekonan, że byłby zachwycony bączkiem. Które dziecko nie polubi widoku wirującego ,,czegoś" czym bawili się kiedyś jego rodzice. Widok bezcenny.
Pozdrawiam


Rurcia (offline)

03-07-2011 16:46:27

Ujazd/Tomaszów Maz.
Witam.

Ja bączka podarowałabym 2letniej niepełnosprawnej Justynce Korbut z Piotrkowa Tryb., która poznałam będąc z Bakuniem w szpitalu. Dziewczynka dostała już od nas jedną zabawkę, dzięki której, uczy się chwytać lewą dłonią (wiem to z relacji jej mamy z którą mam kontakt), a dzięki e-bobasowemu bączkowi skupiała by wzrok na nim i dzięki temu by go trenowała.
Tutaj historia Justynki [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40284.