Wyniki konkursu bożonarodzeniowego "Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba"

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

06-01-2015 09:13:08

Konkurs bożonarodzeniowy "Podaruj dziecku gwiazdkę z nieba" za nami. Zgłosiliście do niego ponad 280 zdjęć. 250 z nich rozświetliło Gwiazdozbiory eBobasa. Przez cały miesiąc, od 6 grudnia, mogliśmy podziwiać zdjęcia w galerii konkursowej, a eBobasowy firmament rozbłysnął 22 grudnia.

czytaj więcej

kamila_przybylek (offline)

06-01-2015 15:40:10

kalisz
nieważne jak człowiek się stara i tak nie wygra..ciagle te same osoby...albo ci co maja już wystarczająco dużo a ci co mniej nigdy nie wygrają i taka tu sprawiedliwość jak i wszędzie szkoda

atena3004 (offline)

06-01-2015 15:56:32

Jelenia Góra
dziękujemy!!! Kochamy Was i życzymy wszystkiego naj... w Nowym Roku!!! Marzyliśmy o ebobasowej gwiazdce i certyfikacie, no i o misiu!!! i wreszcie się spełniło!!! Moje dzieci są szczęśliwe!!! Pozdrawiamy!!!

GabaBaba26 (offline)

06-01-2015 17:21:46

Udanin
Bardzo dziękujemy smiling smiley Ogromnie z mężem cieszymy się z certyfikatu, gwiazdka nosząca imię naszych dzieciaczków łał, marzyłam o tym by podarować moim dzieciaczkom gwiazdki z nieba, bardzo, bardzo, bardzo dziękuję smiling smiley <3




[link widoczny po zalogowaniu]

menia84 (offline)

06-01-2015 17:24:34

Pod Dąbry
Dziękujemy bardzo smiling smiley To nasz pierwszy konkurs który wygrałyśmy! Na pewno pochwalimy się zdjęciem z Misiem. Super!!!!!

lena_celinska (offline)

06-01-2015 17:47:18

Gołaszyn
witam, zdjęcie mojej córki brało udział w konkursie i zdobyło 1955 głosów, jednak nie dostalismy nagrody bo nie dodałam dziecka, a na profilu mam zaznaczone że mam dziecko . czy nie ma to wpływu na wynik ?

wojtaszek (offline)

06-01-2015 20:18:41

Tarnów
Ja również nie doczytałam że trzeba dodać zdjęcie do profilu ale wszystkim dzieciakom które wygrały cudowne zabawki gratuluję. Droga redakcjo moim zdaniem w werdykcie zapomnieliście napisać że każde dziecko biorące udział w konkursie jest śliczną gwizdeczką i prawdziwym prezentem z nieba i każde w nagrodę powinno dostać od rodziców 1000000 całusów.smiling smiley

patrycjalukaszj9283 (offline)

06-01-2015 21:42:09

Drogoszewo
Dziękujemy Serdecznie :* Jesteście Wielcy :* <3 Jesteśmy Bardzo Szczęśliwi :*GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM :* :e_wink:

aniaps (offline)

06-01-2015 22:30:04

Nowa Ruda
Gratuluję zwycięzcom !!! !!! !!!
ale jako zakochana matka uważam ,że zdjęcie z moją córeczką i tak jest najpiękniejsze winking smiley

MAMA (offline)

07-01-2015 12:34:23

Warszawa
W opisie konkursu i w regulaminie zwracaliśmy uwagę na konieczność dodania dziecka do profilu użytkownika. Nie wystarczy napisać, że się ma dziecko. Ten wymóg jest stałym elementem wszystkich konkursów, w których bohaterami są dzieci. Tym razem musieliśmy ominąć w werdykcie co najmniej dziesięć bardzo pięknych zdjęć - ale wszyscy mieli równe szanse. I oczywiście, doskonale wiemy, że zdjęć zasługujących na nagrodę było dużo więcej. Ale pula nagród jest zawsze za mała.

Zachęcamy, żeby się nie zrażać. Jak ktoś wie, że ma piękne zdjęcia - będą kolejne konkursy, wystarczy trochę się postarać, dodać dziecko do profilu, i zawalczyć o nagrodę. Już wkrótce będzie kolejna szansa smiling smiley


dziunia6 (offline)

07-01-2015 16:13:02

Nowy Tomyśl
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim pozostałym uczestnikom oraz bardzo cieszymy się z werdyktu jurysmiling smiley

Arencja1 (offline)

07-01-2015 21:33:01

Gaj
Marcelek z mamą również dziękują za przyznanie nagrody jury smiling smiley I gratulujemy zwycięzcom!!!!! smiling smiley

GabaBaba26 (offline)

23-01-2015 13:46:04

Udanin
Dzisiaj otrzymaliśmy nagrodę w konkursie i łał Misiu Horacy jest cudowny córeczka jest taka szczęśliwa smiling smiley Dziękujemy eBobas smiling smiley
Mam jednak pytanie odnośnie certyfikatu w jaki sposób go otrzymamy ? Jeszcze raz dziękuję smiling smiley smiling smiley smiling smiley




[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 503, Posty: 40288.