AISHA

Wysłane przez mona3 

mona3 (offline)

13-07-2013 22:37:45

Warszawa
Nie znalazłam wśród wymienionych imion, imienia mojej córki - zatem dodaje: AISHA

Aisza imieniny obchodzi
11 września

Z jęz. arabskiego oznacza "życie" lub "kobieta żyjącą"

Osoby noszące imię Aisza w dzieciństwie cenią sobie dobrobyt i wygodę. Są uparte oraz zachowawcze. Chętnie otaczają się zgromadzonymi przedmiotami, które gwarantują wysoki poziom życia. W dzieciństwie i w młodości uwidacznia się silny kontakt z naturą i chęć przebywania na jej łonie. Wczesne lata życia przyniosą dobre relacje z otoczeniem.

mona3 (offline)

13-07-2013 22:45:57

Warszawa
dodam jeszcze:

Aisha to dyplomata, ma świadomość tego, że są dwie strony medalu i potrafi zrozumieć inny punkt widzenia.
Inne osoby budzą duże zainteresowanie Aishą, a Aisha interesuje się wszystkim co dotyczy innych ludzi.
Ma dużą wrażliwość, kieruje się w życiu uczuciami i emocjami, Aisha łatwo też nawiązuje kontakty z otoczeniem.
Cechuje się też dużą delikatnościa, empatią i ciepłem.
Czasem można się na Aishę zdenerwować za zbyt dużą emocjonalność i dramatyczność.Aisha jest obowiązkowym, skrupulatnym realistą, żyje wg swoich, ściśle określonych zasad.
W dzieciństwie grzeczne dziecko, w dorosłości Aisha wymaga wiele od siebie i innych.
Życie to dla Aisha przede wszystkim obowiązek. Często uważa, że zawsze ma rację.

Zalety:
dyplomatyczność
ciekawośc
wrażliwość
uczuciowość
delikatność
ciepło
obowiązkowość
racjonalizm

Wady:
emocjonalność
skłonność do dramatyczności
znerwicowanie
potrzeba racji
brak wyobraźni

Niestety wady wymienione powyżej dostrzegam już u mojej 6letniej córkismiling smiley ale także i zaletysmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1245.