MICHALINA

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:53:20

na pozór jest łagodna, pełna wdzięku i spokoju, tymczasem to skrytość i pociągająca nieśmiałość. Czasami porywa się na prace przekraczające jej możliwości lub bierze na siebie zbyt dużo obowiązków. Najlepiej czuje się w gronie dobranych przyjaciół lub przy boku kochającego ją partnera. Trudno zdobyć jej zaufanie, ale gdy się już je zdobędzie, wówczas jest wierna na dobre i na złe

czytaj więcej

edzia23 (offline)

01-02-2010 10:36:43

czeladź
Michalina,Miśka,Michaśka-prześliczne imię smiling smiley
Jeśli kiedyś się uda i Bozia da córeczkę tak właśnie bedzie miała na imie dziewczynka w łóżeczku
Pozdrawiam wszystkie Misie mały grymaśnik



[link widoczny po zalogowaniu]

haniaagata (offline)

20-03-2010 17:25:03

Gdy dowiedziałam się że jestem w ciąży pierwsze co powiedziałam że jak będzie dziewczynka to zostanie Michalinką. Kobiety o tym imieniu są często bardzo uzdolnione, typowe domatorki i piękne. Los chciał inaczej i nosze w sobie chłopczyka ale za to Mikołaja. smiling smiley


Michalina smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu]

Mikołaj [link widoczny po zalogowaniu]

Piotr i Hanna [link widoczny po zalogowaniu]

Córeczko Kochanie choc byłaś we mnie tylko 54 dni Kochałam Cię nad życie. 17 wrzesnia 2012 będę tą datę zawsze pamiętac [*]

marteczka05 (offline)

30-03-2014 16:41:24

Wólka Chrapanowska
Jeśli Bóg pozwoli nam mieć dzieci i wysłucha naszej modlitwy, damy na imię naszej córce Michalina. Piękne imię i co fajne będzie miala imieniny razem z tatusiem (Michałem) :0dziewczynka w łóżeczku
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547080, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1245.