ANICETA

Wysłane przez ebobas 

ebobas (offline)

09-07-2009 10:52:44

właścicielka tego oryginalnego imienia jest osobą z charakterem. Lubi sytuacje jasne i klarowne. Wszelkie niedomówienia traktuje bardzo nieufnie. Do celu zmierza konsekwentnie, wytrwale i najkrótszą drogą. W miłości zaborcza i nie tolerująca najmniejszej nawet nielojalności ze strony partnera. Odznacza się dobrym zdrowiem i dużą ruchliwością


[url=https://ebobas.pl/imiennik/imie/ANICETA ]czytaj więcej[/url]

Anielina (offline)

16-09-2010 13:56:35

Nie powiedziałabym, że znane od niedawna, mimo że faktycznie rzadko spotykane. Aktorka Aniceta Raczek ur w 1948r a i w mojej rodzinie pojawiło się już jakieś 60 lat temusmiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-16 14:01 przez Anielina.

yvonta (offline)

28-09-2011 22:20:25

Pierwszy raz słyszę ale lubię nietypowe imiona niestety mąż nie koniecznie stąd ta nasza Weronka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aniceta53 (offline)

01-03-2019 10:02:03

Warszawa
Imię Aniceta jest znane od dawna choć nie było jakoś bardzo popularne.Moja chrzestna urodzona w latach dwudziestych ubiegłego wieku też miała na imię Aniceta. Na co dzień mówiono do niej Anetka nie wiem dlaczego. Imię dostałam po niej a urodziłam się w połowie XX w i tak zostałam obdarzona oryginalnym imieniem. Lubię je. Zawsze bawią mnie reakcje ludzi, którzy słyszą je pierwszy raz. Niektórzy proszą o powtórzenie, niektórzy sobie zapisują, a wszyscy pytają co to za imię. Tata jak poszedł do USC zarejestrować mój akt urodzenia to urzędniczka nie chciała go wystawić twierdząc, że nie ma takiego imienia. Na co tatuś do urzędniczki " Jak chce Pani żebym wrócił do domu to proszę wpisać Aniceta". Pani wykazała się dużą dozą empatii i tak zostałam Anicetą.

Jurek33 (offline)

16-12-2019 12:57:04

Poznań
To bardzo ładne i oryginalne jak dla mnie imię...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547400, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 523, Posty: 1245.