Sandruniu i Julciu

Wysłane przez xmamuska 

xmamuska (offline)

20-05-2009 20:06:12

Legnica
Sandra lat 5 Julia lat 2,5

Kochane córeczki jest wiele pięknych wierszyków które mogła bym wkleić i były by gotowe piękne życzenia,ale nie o to chodzi.

Kiedy dowiedziałam się że jestem w ciązy toba Sandruniu, cały mój świat zwariował, byłam pełna obaw,lenków ale i radości.Bałam się jak to będzie, czy sobie poradzimy,czy spełnie się jako matka,czy wogle będe dobrą mamą.Kiedy poczułam pierwsze kopniaczki, wiedziałam że wszystko będzie dobrze że sobie poradzimy,kiedy się urodziłaś zdrowa i duża,Nasz świat zwariował, już nic się nie liczyło, tak bardzo się cieszyliśmy, uwielbiałam się patrzyć na ciebie jak śpisz,dziękowałam bogu za zdrową i śliczną córeczkę, kiedy podrosłaś i umiałaś okazać miłość łzy szczęścia spływały mi po policzkach z każdym "kofam cię mamuś",dziś jesteś dużą dziewczynką,śliczną, mądrą masz prawie 5 latek,tak bardzo się ciesze że cie mam,nie umiem sobie wobraźić życia bez Ciebie !!!

Kiedy dowiedziałam się że jestem w ciąży tobą Juleczko, byłam przerazona, matko Sandrunia taka mała, jak ja sobie poradze,jak zawsze były lęki i obawy,czy wszystko będzie dobrze, czy dama rade itd. Kiedy się urodziłaś był to szczyt szczęścia, Pomyślałam Boże zawsze chciałam mieć dwie córeczki, jest zdrowa i przepiękna i taka podobna do Sandruni.Kiedy w szpitalu odwiedziła Nas Sandrunia była taka dumna ż ma wmażoną siostre Julcie.Dziś masz 2,5 roku nie rozumiesz jeszcze tyle co Sandrunia ale najważniejsze wiecie KOCHAM Was nad życie !!!!! każdy twój całusek przyprawia mnie o łzy szczęścia

Dziś wiem że te wszystkie lęki i obawy były niepotrzebne, wiem że KOCHAM i jestem Kochana przez Was, jak że miło było mi usłyszeć od Ciebie Sandruniu że kiedy dorośniesz chcesz być taka jak ja , Jestem Dumna z Was moje Córeczki !! Wiem że Jestem dobrą mamą, okazujecie mi to co dzień :*

Kochane moje córeczki chciałam złożyć Wam życzenia z okazji jak że WAŻNEGO Dnia Dziecka

Życze Wam przedewszystkim dużo zdrówka,żebyście nie chorowały Nam tak często,( najlepiej wogle)
słoneczka na niebie każdego dnia,
Uśmiechu na Buźce co dzień,
Kolorowych snów co Noc,
pięknych bajek na dobranoc
Życze Wam aby nigdy nie opuściła Was odwaga,
Abyście żyły zawsze w zgodzie z samym sobą,
Dużo przyjaciół i miłości bliskich,której napewno nigdy Wam nie zabraknie
wymażonego pieska
mało smutków
słodyczy, zabawek,lodów
oraz spełnienia wszystkich marzeń tych dużych i tych małych,
Życze Wam aby Wasze dzieciństwo trwało jak najdłużej !!!!!!!!!
KOCHAM WAS BARZO MOCNO !!!!!!


Mamusia i Tatuś :*

Nieważne czy jury wybieże moje życzenia i tak największą wygraną w moim życiu jesteście WY !!!!!!!!!!

Pozwoliłam sobie też wkleić wierszyk który kiedyś gdzieś wleciał mi w ręce i jest bardzo bliski mojemu sercu od kiedy mam moje pocieszki smiling smiley

"Bo to do MAMY dziecko wyciąga rączki, kiedy dzieje się naprawdę źle. Bo to MAMA nosi pod sercem, złączona pępowiną i czująca każdy najmniejszy nawet ruch czy czkawkę. Bo to MAMA tuli i dotyka od pierwszych chwil życia, to do Niej należy ten ZASZCZYT, po wszystkich trudach ciąży i porodu. Bo MAMA nigdy nie przygniecie niechcący swoim ciałem śpiącego Maleństwa. Bo MAMA SłYSZY każde kwilenie i każdy oddech, na odległość. Bo MAMA WYCZUWA, kiedy dzieje się źle. Bo to MAMA stoi nocą godzinami w oknie, czekając na swoje nastoletnie dziecko wracające z imprezy. Bo MAMA kieruje się INSTYNKTEM, który nigdy jej nie zawiedzie. Bo MAMA nie opuści swojego dziecka przy szpitalnym łóżku, zniesie każde szczepienie, cierpienie, każdą chorobę...każdą śmierć...Będzie trwała i czuwała i kochała do końca... Bo to jest związek NIEROZERWALNY i nie ma takiej siły, która mogłaby rozdzielić mamę i jej Małe Szczęście."

niewiem kto jest autorem ale jest piękny !! I taki Prawdziwy


[link widoczny po zalogowaniu]

Sandrunia ur.07.07.2004r waga 3900, 55c, godz 1.05
[link widoczny po zalogowaniu]

Julcia ur.16.01.2007r waga 4050, 55 cm, godz 2.15
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-05-20 20:10 przez xmamuska.

Martitka (offline)

20-05-2009 20:32:50

piękne życzenia i śliczne córeczki !

sylzab2294 (offline)

21-05-2009 12:26:40

piękne życzonkasmiling smiley

agusia77 (offline)

21-05-2009 12:27:04

świdnica
Śliczne macie córeczki ,i bardzo ładnie napisałaś ,pozdrawiam was grinning smiley

angiek (offline)

21-05-2009 13:08:07

piekne dziewczynki gratuluje

mama190 (offline)

21-05-2009 13:15:48

fajne życzenia

opal1977 (offline)

21-05-2009 14:47:36

Świetne dziewczyny!!!

bianka (offline)

21-05-2009 20:02:09

gdańsk
sliczne dziewczynki! ladnie


bianka

xmamuska (offline)

21-05-2009 21:27:51

Legnica
Dziękuje za komplementy i nie będe skromna grinning smiley Wiem są Przepiękne i KOCHAM je najbarziej na Świecie smiling smiley Raz jeszcze dziękujemy za miłe slowa


[link widoczny po zalogowaniu]

Sandrunia ur.07.07.2004r waga 3900, 55c, godz 1.05
[link widoczny po zalogowaniu]

Julcia ur.16.01.2007r waga 4050, 55 cm, godz 2.15
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

luiza_m2 (offline)

21-05-2009 23:33:23

Boguchwała
Wspaniałe życzenia wspaniałe imoinka i wspaniałe małe kobietki!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

asiek23 (offline)

22-05-2009 11:59:43

zyczenia wspaniale winking smiley


Kolejna wizyta 21.12.2012

[link widoczny po zalogowaniu]





ciążaPierwszy kopniaczek 16.11.2012ciąża
[link widoczny po zalogowaniu]

Mlasta (offline)

22-05-2009 12:38:08

Śliczne dziewczynki smiling smiley mam nadzieję, że jak podrosną będą ze sobą dobrze żyły, a nie jak ja z siostrą winking smiley

renatakamola (offline)

22-05-2009 12:39:53

Niedrzwica Duża
Superowe życzonkawinking smiley

helatko (offline)

22-05-2009 15:56:13

MIłe Życzenia. Pozdrawiamysmiling smiley

edyta (offline)

24-05-2009 20:52:25

Stopnica
Sliczniutko

A czytajac ten wierszyk na dole,po raz kolejny poczulam sie dumna ze jestem mama !!!


[link widoczny po zalogowaniu]
Bo dzięki WAM wiem, że mam już wszystko...
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Nasza galeria..[ebobas.pl]
<script width="180" id="nk_card" type="text/javascript" charset="UTF-8" src="[link widoczny po zalogowaniu];
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548010, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 119, Posty: 563.