publiczne czy prywatne ?

Wysłane przez luzmaria14 

PatkaR (offline)

17-01-2020 10:58:07

Warszawa
My wybraliśmy prywatne te vizja wawer warszawa. Cena nie jest wysoka jeśli mamy świadomość że dziecko uczy się tam dwóch języków, matematyki, ma warsztaty, zajęcia sportowe, muzyczne i wiele innych

kanda (offline)

07-04-2020 09:53:07

Częstochowa
Prywatne, językowe, z własną kuchnią, placem zabaw i polecane przez inne mamy. To najważniejsze ;-)

elaela (offline)

19-05-2020 20:08:26

Kraków
My wybraliśmy prywatne, głównie z uwagi na super salę do integracji sensorycznej

JoannaE (offline)

25-05-2020 14:20:31

Turek
Masz rację sensoryką byla zaniedbywana warto poszukać placówki która się tym zajmuje. W jakie pomoce sensoryczne jest Twoje przedszkole wyposazone?

Nataliakk88 (offline)

20-07-2020 10:33:18

Poznań
Moje dziecko chodziło do przedszkola państwowego i byłam bardzo zadowolona. Jest to tez rozwiązanie ekonomiczniejsze. Moja siostra swojego syna zapisała do prywatnego, nie miała innego wyjścia, gdyż nie dostała się do państwowego i jest bardzo średnio zadowolona. Wszędzie trzeba trafić, nie ma chyba jednej i dobrej odpowiedzi, które jest lepsze. Jak widać. prywatne przedszkole wcale nie oznacza lepszego.

[link widoczny po zalogowaniu]

Berma (offline)

01-09-2021 13:06:24

Lublin
Szukam dobrego przedszkola w Warszawie. Które polecacie?

mlodamama76 (offline)

02-09-2021 08:04:18

Zastanawiałam się czy zapisać córkę do prywatnego czy państwowego przedszkola. W koncu jednak zdecydowałam się na wysłanie dziecka do prywatnego. Co zadecydowało?
. Ilość zajęć dodatkowych w cenie.
Opieka i jadłospis.
Czynne cały rok.
Na to zwracałam uwagę wybierając placówkę

Córka chodzi do Thames British School- jest to caly kompleks: przedszkole, szkoła podstawowa jak również i liceum. Opieka jest bardzo dobra, zresztą znałam dwie dziewczyny, których dzieci również chodzily do tej szkoły. I to zadecydowało o wysłaniu na miejsce córeczki.

Jak na radzie jestem bardzo zadowolona.

mijama (offline)

23-11-2021 09:59:30

Lublin
W Warszawie polecam przedszkole językowe: [link widoczny po zalogowaniu]. Świetna atmosfera, panie mają fajne podejście do maluchów. Nam zależało, zeby dzieci miały cały czas kontakt z jezykiem. I mają. I dużo już potrafią powiedzieć po angielsku.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5600, Posty: 1439605, Użytkownicy: 73479.
Ostatnio dołączył/a Nathinis.

Statystyki tego forum
Wątki: 49, Posty: 336.