publiczne czy prywatne ?

Wysłane przez luzmaria14 

PatkaR (offline)

17-01-2020 10:58:07

Warszawa
My wybraliśmy prywatne te vizja wawer warszawa. Cena nie jest wysoka jeśli mamy świadomość że dziecko uczy się tam dwóch języków, matematyki, ma warsztaty, zajęcia sportowe, muzyczne i wiele innych

kanda (offline)

07-04-2020 09:53:07

Częstochowa
Prywatne, językowe, z własną kuchnią, placem zabaw i polecane przez inne mamy. To najważniejsze ;-)

elaela (offline)

19-05-2020 20:08:26

Kraków
My wybraliśmy prywatne, głównie z uwagi na super salę do integracji sensorycznej

JoannaE (offline)

25-05-2020 14:20:31

Turek
Masz rację sensoryką byla zaniedbywana warto poszukać placówki która się tym zajmuje. W jakie pomoce sensoryczne jest Twoje przedszkole wyposazone?

Nataliakk88 (offline)

20-07-2020 10:33:18

Poznań
Moje dziecko chodziło do przedszkola państwowego i byłam bardzo zadowolona. Jest to tez rozwiązanie ekonomiczniejsze. Moja siostra swojego syna zapisała do prywatnego, nie miała innego wyjścia, gdyż nie dostała się do państwowego i jest bardzo średnio zadowolona. Wszędzie trzeba trafić, nie ma chyba jednej i dobrej odpowiedzi, które jest lepsze. Jak widać. prywatne przedszkole wcale nie oznacza lepszego.

[link widoczny po zalogowaniu]

Berma (offline)

01-09-2021 13:06:24

Lublin
Szukam dobrego przedszkola w Warszawie. Które polecacie?

mlodamama76 (offline)

02-09-2021 08:04:18

Zastanawiałam się czy zapisać córkę do prywatnego czy państwowego przedszkola. W koncu jednak zdecydowałam się na wysłanie dziecka do prywatnego. Co zadecydowało?
. Ilość zajęć dodatkowych w cenie.
Opieka i jadłospis.
Czynne cały rok.
Na to zwracałam uwagę wybierając placówkę

Córka chodzi do Thames British School- jest to caly kompleks: przedszkole, szkoła podstawowa jak również i liceum. Opieka jest bardzo dobra, zresztą znałam dwie dziewczyny, których dzieci również chodzily do tej szkoły. I to zadecydowało o wysłaniu na miejsce córeczki.

Jak na radzie jestem bardzo zadowolona.

mijama (offline)

23-11-2021 09:59:30

Lublin
W Warszawie polecam przedszkole językowe: [link widoczny po zalogowaniu]. Świetna atmosfera, panie mają fajne podejście do maluchów. Nam zależało, zeby dzieci miały cały czas kontakt z jezykiem. I mają. I dużo już potrafią powiedzieć po angielsku.

hanulka88 (offline)

09-03-2022 10:57:09

Białystok
To jakaś tragedia... to samo co ze służbą zdrowia, publiczne leczenie do kitu, tak samo przedszkola. Niestety oni chyba wiedzą, że na dzieciach oszczędzać nie będziemy, bo prywatne przedszkola nie narzekają na brak dzieciaków. Ja znalazłam moją kochaną Norlandię, cudne miejsce, dzieciaki baaardzo lubią <3 polecam sprawdźcie bo wiem, że działa w różnych miastach [link widoczny po zalogowaniu]

mijama (offline)

17-03-2022 22:04:05

Lublin
Wybraliśmy prywatne z językami, ITSW w Warszawie. Właściwie nasze dziecko kontynuuje naukę, bo zaczęliśmy od żłobka. Mam wrażenie, że lada chwila prześcignie nas z jezykiem angielskim. Pieknie to jest, ze taki maluch tak sobie radzi z językiem...
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5567, Posty: 1379403, Użytkownicy: 73504.
Ostatnio dołączył/a jalappop.

Statystyki tego forum
Wątki: 52, Posty: 359.