publiczne czy prywatne ?

Wysłane przez luzmaria14 

marchewka86 (offline)

23-09-2015 19:32:09

Łódź
zgadzam się z Kremową. Teraz bardzo trudno stwierdzić które przedszkole jest lepsze tylko po tym czy jest prywatne czy państwowe. Najlepiej przed wyborem porozmawiać z dyrektorem przedszkola, paniami przedszkolankami, przyjrzeć się jak wyglądają zajęcia z dziećmi. Gdy tylko coś nam się nie spodoba lepiej wybrać inne przedszkole. Musimy pamiętać, że nasze dziecko będzie tam spędzać całe dnie i należy wybrać takie miejsce w którym będzie czuło się dobrze.

elwiraae (offline)

30-12-2015 12:07:11

mojej koleżnaki dziecko tez chodzi do panstwowego i nie narzeka na nie

izzabella (offline)

04-02-2016 13:01:35

Bobrek
ja posłałam dziecko do państwowego przedszkola i jesteśmy zadowoleni

kanda (offline)

13-03-2018 09:52:34

Częstochowa
Prywatne mają o wiele bogatsze programy, publiczne są ograniczone, a jak bardzo jest to chore, pokazały te roczniki, które poszły testowo do pierwszej klasy. Dzieci z publicznych nie znały literek. Dzieci z prywatnych płynnie czytały. Chore.

kanda (offline)

07-06-2018 09:51:56

Częstochowa
Prawda jest taka, że różnice pomiędzy prywatnymi i publicznymi są kolosalne.
I w programie, i w ofercie i pod wieloma innymi względami. Wybór prywatnego był dobrym pomysłem, ale to chyba każdy po czasie widzi - chyba że wybrał kiepskie przedszkole, albo jakiś klubik.

zielinskakasia (offline)

19-06-2018 12:43:39

Kliny
Wszystko zależy od placówki tak naprawdę. Wcale nie powiedziane że w prywatnym będzie lepiej. bo przecież liczy się atmosfera, to czy Twojemu dziecko się w ogóle będzie tam podobało, przedszkolanki itd smiling smiley

zielinskakasia (offline)

18-07-2018 16:48:24

Kliny
Moja znajoma posłała dziecko do prywatnego, płaci za samo czesne 800 zł miesiecznie ( niby dużo zajęć dodatkowych) i wcale nie jest zadowolona. Przedszkolanki nagle zrobiły się opryskliwe, a zajęcia dodatkowe jej dziecka wcale nie są tak fajne, jak na początku się wydawało. Także zgadzam się z Tobą!

Zosia0000 (offline)

16-01-2019 14:12:37

Białystok
Preferuję prywatne przedszkole.

DomiD26 (offline)

14-03-2019 17:53:38

Moja ma ponad 2 latka do przedszkola idzie we września do państwowego bo tu gdzie mieszkamy przedszkole jest obowiązkowe od 3 roku życia winking smiley

Josicka (offline)

14-05-2019 12:31:26

Stara Kuźnia
Bardzo często przedszkola prywatne oferują wiele zajęć dodatkowych, dzięki którym Twoje dziecko się rozwija grinning smiley, zdobywa nowe znajomości, co jest bardzo ważne w takim wieku grinning smiley. Na dodatek w przedszkolu prywatnym jest większa liczba nauczycieli zajmujących się dziećmi. Mnie te argumenty przekonały aby zapisać moje dziecko do prywatnego [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5600, Posty: 1439595, Użytkownicy: 73479.
Ostatnio dołączył/a Nathinis.

Statystyki tego forum
Wątki: 49, Posty: 336.