termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Sylvusha (offline)

11-01-2019 10:21:16

Bielsko/Londyn
hej dokladnie, kwieciec coraz blizej! ciaza i dzidzi rosnacy z biologicznego puntku widzenia to pasozyt - wiem brzmi strasznie ale... niestety tak jest, dla organizmu to szok! do tego pomyslcie jakie zmiany w nas zachodza, teraz dzidzi coraz wieksze, wszystko ugniata, organy, nerwy grrrhhh macica powieksza sie ok 500 razy! serce sie powieksza! stopy tongue sticking out smiley hehe i wiele innych czesci, nie ma bata aby to wszystko bez jakichs bolow i odczuc sie odbylo - poprostu niemozliwe winking smiley wiec tak jak Osa mowi jedynie ciagly bol ktory trwa moze wzbudzic niepokoj! dziewczyny jako ze mam juz dwojke dzieci moge wam powiedziec ze w zyciu to najszybciej zapomina sie o ciazy, serio! ja bylam 2 lata temu a nie pamietam doslownie jak to bylo... wiec to jest bardzo chwilowe! prawdziwa zabawa zaczyna sie po - a jak dzieci dorastaja i staja sie nastolatkami to dopiero zabawa LOL

Agnieszzz (offline)

11-01-2019 10:45:52

Lubelskie
Dziewczyny a można w ciąży brać jakieś tabletki na sen bądź pić jakieś herbatki? Ja już pewnie od tygodnia nie mogę spać w nocy. Zasypiam gdzieś 1/2 już mnie to męczy sad smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

11-01-2019 11:06:40

Janówek
Agnieszzz najlepszy jest spacer wieczorem,dotlenisz się i zaśniesz

Osa (offline)

11-01-2019 11:28:04

Agnieszz ja też mam ten problem, budze się w nocy około 1-2 i czasem do 5 nie śpię. Czasem piję melisę lub miętę , leków na uspokojenie czy sen to chyba nie mozna brac , a spacer tez bardzo pomaga wieczorem

dusia30 (offline)

11-01-2019 12:14:28

Gliwice
ja też nie mogłam spać w nocy ale teraz juz mi troche przeszlo - chyba samo ... za to budze sie wczesnie - kolo 5-6 i juz jestem wyspana to nie wiem tak zle i tak nie dobrze - teraz gdy "jest czas" na spanie w nocy to ja mam z tym problem bo jak bedzie juz na swiecie mała kruszynka to noce nie przespane smiling smiley

dusia30 (offline)

11-01-2019 13:19:06

Gliwice
zamówienie ze smyka bez rejestracji

nie mam konta - nawet nie wiem czy trzeba/można miec na allegro tez kupuje bez konta i wszystko jest ok
ale do rzeczy
ostatnio wpadłam w zakupowy szał i nakupiłam dosc duzo przez neta z allegro i własnie ze smyka na smyk.com i tam mialam opcje dostawy tylko przez kuriera z pocztex'tu
mialam na mailu pelno powiadomien i same z allegro - już dzisiaj wszystko odebrałam
a ze smyka nic - żadnego powiadomienia zero!
tylko co mi po tym zakupie zostało to w historii mojego banku przelew payu poczekam do przyszłego tygodnia jak nic nie bede miala zadnej wiadomosci to bede musiala cos z tym zrobic
ale co?nawet nie wiem jak sie za to zabrac? mial ktos podobną sytuacje?

Mariplosa (offline)

11-01-2019 13:31:53

Gorzów Wielkopolski
Dusia też kiedyś tak miałam ale wszystko przyszło nie pamiętam już po jakim czasie ale do tygodnia. Teraz to już sobie założyłam konto żeby mieć kontrolę i jeszcze się jakieś punkty puzzle zbiera a później masz kasę do wydania smiling smiley

dusia30 (offline)

11-01-2019 13:44:03

Gliwice
dam im szanse tongue sticking out smiley do nastepnego tygodnia moze cos sie ruszy ale cos czuje ze to moj pierwszy i ostatni zakup przez neta u nich - zdecydowanie wole allegro oni przynajmniej inforumuja cie o stanie zamowienia i masz wszystko pod kontrola nawet jak nie masz konta

Natka2505 (offline)

11-01-2019 13:49:55

Dlatego ja zazwyczaj wybieram przesyłki za pobraniem smiling smiley parę złotych drożej ale przynajmniej wiem że paczka dojdzie i wysyłają w miarę szybko bo wiadomo że chcą też oni szybko mieć kasę smiling smiley

Angelisia446 (offline)

11-01-2019 14:30:48

Dusia ja zawsze na Smyk.com kupuje i nigdy żadnego problemu. Na bieżąco maile z informacją o przesyłce i fakturze smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5055, Posty: 1235982, Użytkownicy: 72401.
Ostatnio dołączył/a Klaudia15.

Statystyki tego forum
Wątki: 715, Posty: 145592.