termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rudaaa (offline)

12-01-2019 19:57:53

Witajcie smiling smiley chciałabym dołączyć do forum. Czytam Was od jakiegoś czasu i w końcu zmobilizowalam się, zeby założyć konto smiling smiley u nas termin na Wielkanoc a w brzuchu mieszka mały Krzyś

[link widoczny po zalogowaniu]

dusia30 (offline)

12-01-2019 20:05:40

Gliwice
Rafael fajnie dzieki za informacje bo ja juz kombinuje z 20 minut i nic tongue sticking out smiley a podobno sie sprawdza fajnie smiling smiley za darmo to czemu nie skorzystac smiling smiley

Witamy nową mamusie na forum smiling smiley

któraś z Was rodzi na początku miesiąca ? bo ja mam termin w okolicy 10 tego ale jakos mam takie dziwne przeczucie ze Młoda wyjdzie na początku miesiąca smiling smiley

Mariplosa (offline)

12-01-2019 20:14:12

Gorzów Wielkopolski

Delibird (offline)

12-01-2019 20:17:51

Dusia ja mam termin na 4-5 kwietnia winking smiley

kathrin (offline)

12-01-2019 20:25:11

Szczecin
[Czesc Rudaaa!
Ja mam termin na 3 kwietnia.

Osa (offline)

12-01-2019 20:41:38

Ja mam termin na 31 marca ale dziś spojrzałam na ostatnie usg i tam jest napisane ze wg rozwoju płodu przewidywany termin porodu to 17 marca eye popping smiley i dotarło do mnie ze mam na prawdę mało czasu a ja jeszcze nic nie mam oprócz kilku ciuszków. Ale dziś wybrałam jiz wózek i tak na 90% to będzie cybex balios s 3w1 w kolorze szarym smiling bouncing smiley a łóżeczko chyba kupimy dostawne chicco next2me

dusia30 (offline)

12-01-2019 20:46:34

Gliwice
to fajnie nie jestem sama smiling smiley

Ruda właśnie jak tam Twoja wyprawka masz juz cos ? czy myślisz ze jest czas ?smiling smiley
ja już w tym miesiacu nic nie kupuje ale juz zrobiłam sobie zakładki na luty tongue sticking out smiley
a na sam koniec zajme sie wyprawką kosmetyczno - higieniczną
macie taką liste zrobioną ? bo ja nie mam jeszcze ale ciagle mi po glowie chodzi zeby nie zapomniala o niczym ale jakos spisac tego mi sie nie chce albo weny nie mam smiling smiley
jak któraś z Was ma taka liste higieniczno-kosmetyczną to może sie podzielic ?smiling smiley

Rudaaa (offline)

12-01-2019 21:47:30

Dzięki za miłe przyjęcie smiling smiley oczywiście jak że wszystkim, stwierdzam, że mam czas. Mam dopiero kilka ubranek. Dostaliśmy już wózek a dzis skorzystałam z promocji w Rossmannie i kupiłam takie ekologiczne pieluszki i nawilżane chusteczki. Mam przeczucie, że jest jeszcze sporo czasu ale juz powoli mam z tyłu głowy, że pod koniec stycznia muszę nabrać tempa. smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

12-01-2019 22:55:18

Janówek
Ja też czuję, ze dzidzia wcześniej się urodzi.Poza tym ja nie byłam pewna daty ostatniej miesiączki, podalam 17lipiecsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5280, Posty: 1322538, Użytkownicy: 73090.
Ostatnio dołączył/a Oldzer.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147606.