termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rinka (offline)

11-01-2019 16:56:33

Janówek
Na str. Smyk zarejestrowana jestem...
Dusia napisz czy się udało wyjaśnić syt.jak się uda.
Badania mam w normie.Glukoza i reszta...

Kasiula357 (offline)

11-01-2019 18:13:26

Czy Wasze dzieci maja dni kiedy mniej kopią ?bo u mnie ma dzis jakis leniwy dzień winking smiley

kathrin (offline)

11-01-2019 18:25:05

Szczecin
Dusia spokojnie, paczka na pewno dojdzie. Ja też czekam na swoją a terminy teraz są takie że trzeba z dzień czekać.

Kasiula - moja tak ma, pewnie jak każdy człowiek smiling smiley jak się martwisz to coś zjedz, polez z pół godziny to poczujesz znowu smiling smiley

Natka2505 (offline)

11-01-2019 18:25:57

Kasiula u mnie też dziś młody leniwy jakiś jest smiling smiley zauważyłam że dzisiaj bardziej się tylko rozpycha i chyba przeciąga niż kopie smiling smiley

Ja dziś zrobiłam małe zakupy na allegro dla malucha. Kupiłam przewijak na łóżeczko, 2 smoczki, łańcuszek i pojemnik do smoczka, kilka pieluszek tetrowych z fajnym nadrukiem, sobie majtki z siateczki abym miała na czas w szpitalu po porodzie.

Jak dostanę przelew z zusu to już sobie zamówię kołyskę eye rolling smiley wózek w lutym kupuje a łóżeczko do sypialni kupię w marcu smiling smiley

Czas mi tak zapiernicza, że mam takie wrażenie że nie zdążę kupić :confused: ale jeszcze 3miesiace przecież tongue sticking out smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

11-01-2019 18:35:02

Janówek
Muszę powtórzyć badanie moczu, mam jakieś bakterie .Ale dolegliwości żadnych.Martwi mnie to.
Serduszko u Felka bije według normy.Czesto odpoczywa.Bywa ,ze kopnie w momencie kiedy trzebagrinning smiley

Ewa89k (offline)

11-01-2019 19:20:53

Kuźnia Raciborska
U mnie też czasem maleństwo mniej się rusza i dzisiaj właśnie jest taki dzień.

A ja sobie dzisiaj zamówiłam na allegro koszule nocną do szpitala, kupiłam też już wkładki laktacyjne i podkłady poprodowe na łóżko i później będą do łóżeczka

Mariplosa (offline)

11-01-2019 19:31:50

Gorzów Wielkopolski
Kasiula mój bąbel też miewa takie dni i dziś też jest spokojniejszy smiling smiley

Dziś się dowiedziałam że jak nie zrobię krzywej cukrowej to będą mi robić profil cukrowy i nie będę musiała już się męczyć z tą glukoząsmiling bouncing smiley

kathrin (offline)

12-01-2019 08:51:01

Szczecin
Mariplosa to chociaż jeden kłopot z głowy.

U nas kolejny deszczowy dzień, muszę dziś córkę zawieźć na basen wreszcie po świątecznej przerwie. A od poniedziałku zostajemy razem w domu bo przedszkole przewiduje nieobecność niemal wszystkich nauczycieli.

Mariplosa (offline)

12-01-2019 09:29:24

Gorzów Wielkopolski
Kathrin u nas też ferie ale przedszkole pracuje tylko że grupy łączone i były zapisy. Ale u mnie babcią się zaoferowała więc młoda ma ferie z babcią smiling smiley

kathrin (offline)

12-01-2019 09:33:13

Szczecin
U nas ferie dopiero za dwa tygodnie będą. Teraz nauczyciele masowo chorują w ramach protestu i wiele przedszkoli i szkół będzie działało w ograniczonym zakresie.b
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5280, Posty: 1322538, Użytkownicy: 73090.
Ostatnio dołączył/a Oldzer.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147606.