termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Mariplosa (offline)

10-01-2019 14:31:29

Gorzów Wielkopolski
Mój bąbel też kopie jak rasowy piłkarz smiling smiley ale najgorsze jak się tak wypina, bo nie dość że skórę mi naciąga do granic wytrzymałości to jeszcze cały czas napiera na pęcherz :/

[link widoczny po zalogowaniu]

kathrin (offline)

10-01-2019 14:32:19

Szczecin
Ja też jeszcze nie odczuwam swojej ciężkości, choć może częściej sapiesmiling smiley) wczoraj dopadł mnie jakiś ból w kroczu, masakra. Dziś już lepiej. Zaraz zabieram córkę do kina na sekretny świat kotow.

Mariplosa (offline)

10-01-2019 14:35:12

Gorzów Wielkopolski
Właśnie..mnie od wczoraj tak w pachwinach boli ale ponoć to normalne, ale ciężko nogą ruszyć:/

dusia30 (offline)

10-01-2019 16:10:35

Gliwice
ja dzisiaj dostałam następną partie malutkich ciuszków - ale bez krótkiego rękawka bo dzidzius z pazdziernika ale juz tylko sama kupie body z kr rekawkiem i jakies skarpetki i juz przynajmniej na ciuszkach zaoszczedzimy smiling smiley a i tak maluszki szybko rosną winking smiley
jak poszalałam z zamowieniami ostatnio tak teraz mi ciagle wiadomosci przychodza i juz sie gubie co z czego bylo zamowione winking smiley musze to gdzies sobie zapisac co z czego zamowilam ha ha ha
a dzisiaj jakos mam duzego głoda ciagle bym jadla winking smiley

Rinka (offline)

10-01-2019 16:14:32

Janówek
Ja przy pierwszym dziecku, nie miałam pieniędzy kupować to co bym chciala.Teraz są inne warunki.A oszedszac zawsze trzeba.Wydawanie pieniędzy jest bez sensu...

Angelisia446 (offline)

10-01-2019 17:35:58

Ja właśnie przy pierwszym szalałam bardziej, teraz uważam że to bez sensu bo wiem,że niektórych rzeczy nawet mu nie założę. No i tych wszystkich zbędnych pierdół się wystrzegam smiling smiley

Kasiula357 (offline)

10-01-2019 20:19:55

Dziewczyny mam problem od dwóch dni pobolewa mnie brzuch ale tak na górze...miałam wrazenie,ze to żołądek bo sie nie moge wyproznic ale przed chwila złapał mnie taki bol ze nie mogłam sie poruszyć był on chwilowy i minął ... Narazie leżę jak sie powtórzy jadę na ip ;(

dusia30 (offline)

10-01-2019 20:23:49

Gliwice
ja właśnie tez mam takie podejscie przy drugim dziecku
wiem ze nie warto miec kupy ciuszków bo i tak wszyatkiego założyć sie nie zdąży ...a pozniej oddaje się nowe nie noszone dalej a szkoda winking smiley
wiec lepiej miec używane to pozniej szkoda nie jest jak oddaje się dalej winking smiley
a wózek moim zdaniem tez ani sie nie obejrzymy a dzieci beda w spacerówkach jezdzic a pozniej jeszcze w parasolkach bo mniejsze i wszedzie sie zmieszcza grinning smiley
wiec tego czego nie musze i co sie nie przedało przy pierwszym dziecku nie kupuje a jak bedzie mi cos bardzo potrzebne - wyjdzie w praniu to sie dokupi - teraz jest wszystko dostepne praktycznie od reki wiec tym sie nie przejmuje smiling smiley

dusia30 (offline)

10-01-2019 20:27:38

Gliwice
Kasiula pewnie nie ma żartów jak czujesz ze cos jest nie tak to trzeba to sprawdzic oby sie nie powtorzyło a kiedy masz swoja wizyte?

Mariplosa (offline)

10-01-2019 20:41:36

Gorzów Wielkopolski
Kasiula też bym to sprawdziła ale najpierw może że swoim lekarzem skonsultuje.
Dusia masz rację później szkoda oddawać bo przecież nowe albo dziecku raz ubrałyśmy. Ja tylko najpotrzebniejsze rzeczy zakupuje a jak już będę w domu z dzieckiem i okaże że czegoś potrzebujemy to się zakupi smiling smiley Trochę rzeczy po córce więc spokojniej staram się podchodzić do tego.

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5289, Posty: 1333204, Użytkownicy: 73138.
Ostatnio dołączył/a KarolinaLilka.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.