termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Kasiula357 (offline)

10-01-2019 20:44:32

Myślicie aby już dzownic czy jak sie powtórzy ? Kurde moja pierwsza ciąża i tez nie chce panikowac

Mariplosa (offline)

10-01-2019 20:47:05

Gorzów Wielkopolski
Ja bym zadzwoniła już będziesz spokojniejsza

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnieszzz (offline)

10-01-2019 21:16:10

Lubelskie
Dziewczyny a mnie boli pochwa podczas chodzenia. Przeczytałam na jakimś forum że to mogą wiazadla się rozciągac bądź dziecko uciska tak na pochwe. Czy miała któraś tak?

Rinka (offline)

10-01-2019 22:43:36

Janówek
Agnieszzz ,ja miałam tak w pierwszej ciąży.W siódmym miesiącu.Bardzo mnie bolała pochwa.To normalne.Teraz nie odczuwam tak jak kiedyś.Bardziej ból czuję w plecach.Kiedys pamiętam, troszke pochodziłam i wracałam do domu, az tak mnie bolalo.
Kasiula, zadzwon.Bedziesz spokojniejsza,zawsze Ci coś doradza przez tel...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-10 22:44 przez Rinka.

Angelisia446 (offline)

11-01-2019 04:53:46

Agnieszzz ja też tak mam.
Mnie znów obudził rwacy ból pośladków który promieniuje aż do ud A dzisiaj nawet łydek. Kilka razy w nocy mnie budził ale teraz osiągnął apogeum eye rolling smiley

dusia30 (offline)

11-01-2019 07:45:58

Gliwice
ja wczoraj mialam na spacerze z psem taki sam ból (chodzi o krocze) ale mineło nie panikuje bo piszecie ze u Was tez tak jest i to tylko "przygotowania" do porodu
dzisiaj nie spie od 5 .... moj wstal do pracy to mu kanapki zrobilam kawe i Mała zaczełą sie tak ruszac ze juz tylko leżałam do 7 - a pozniej i tak córke do szkoły trzeba budzić i juz mi sie nie opłaca kłaść ale już weekend wiec mam nadzieje ze jutro pośpie winking smiley i się wyśpie grinning smiley
już od rana pralka chodzi hehe nie ma to jak perfekcyjna Pani domu tongue sticking out smiley

Mariplosa (offline)

11-01-2019 08:05:04

Gorzów Wielkopolski
Kasiula i jak tam u Ciebie??

Te wszystkie nasze bóle takie dziwne się wydają,a dla organizmu to przecież duża zmiana kości miednicy muszą się rozsunąć poluźnić żeby dzidziusiowi łatwiej było się wydostać z naszych brzuszków smiling smiley

Kasiula357 (offline)

11-01-2019 08:16:07

Dzięki jak narazie jest dobrze winking smiley
Dzwoniłam do lekarza ale nie mógł rozmawiać i usnelam . w nocy bez przygód juz sie nic nie powtórzyło a mała szaleje w brzuszku smiling smiley

Osa (offline)

11-01-2019 08:26:07

Ja tez mam różne bóle od jakiegoś czasu jak brzuch staje się coraz większy , raz w jednej pachwinie , raz w drugiej , czasem takie prady mnie przechodzą jakby był ucisk na nerwy , raz duszności i nie mogę złapać oddechu , bóle w podbrzuszu , plecy tez czasem bolą , prawie codziennie coś tam mnie pobolewa i na początku mnie to sprawowało a teraz już widzę ze to chyba normalne bo maluch coraz większy to uciska ciagle na coś ciąża
U góry w brzuchu tez mi ze trzy raz coś przeskoczyło aż się wystraszyłam tego , i w pochwie tez czasem zaboli ... ja myśle ze powód do niepokoju jest wtedy jak na prawdę coś mocno boli i długo i do tego jeszcze są inne objawy np plamienie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-01-11 08:31 przez Osa.

Mariplosa (offline)

11-01-2019 08:40:40

Gorzów Wielkopolski
Takie to uroki ciąży, ale dziewczynki kwiecień już coraz bliżej smiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5288, Posty: 1333182, Użytkownicy: 73137.
Ostatnio dołączył/a fall_apart.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.