ciąża a choroby tarczycy (niedoczynność i nadczynność)

Wysłane przez beatrix 

niunia88 (offline)

10-08-2012 21:27:34

bagillt
Beatrix to jest bardzo male naciecie ktorego potem nawet nie zauwazysz. Nie ma po tym sladu,ale wiadomo jak kto woli. Ja raczej sie na to skusze...

[link widoczny po zalogowaniu]

beatrix (offline)

11-08-2012 13:57:33

niunia88 chcialam tylko się dowiedziec,chyba cilest mi służy, libido w normie,waga też hcoć szału nie ma..jak się wogole czujesz? masz już wszystko dla maluszka?jak hormony?
u nas znów zanosi się na deszcz:/czyzby to był koniec lata?załamka..ide spacer ze zwierzakiem

niunia88 (offline)

11-08-2012 14:07:18

bagillt
Czuje sie dobrze, chociaz jak narazie to z niedoczynnosci zrobila sie nadczynosc... Dla malej mam wszystko z ciuszkow zostal do kupienia wozek, ale to dopiero w pazdzierniku. A teraz rozgladam sie za lozeczkiem...i chyba tego wszystkiego za duzo, bo nie wiem na co sie zdecydowac. Beatrix a slyszalas o lady-comp? Mi ostatnio wspominala o tym ginekolog, to urzadzenie ktore mowi czy sa dni bezpieczne czy nie...

beatrix (offline)

11-08-2012 21:26:15

niunia nie slyszalam o takiej metodzie ciekawe czy dziala,pewnie tak skoro opatentowali?
no ja na drugie dziecko bede chciala byc bardziej przygotowana materialnie a lozeczko na pewno kupię nowe bo to (drewniane)ktrore ma remek ledwo się trzyma no ale jeszcze rok musi pospać.nastepnemu kupię takie najlepiej 3 poziomowe z szufladą pod lozeczkiem na posciel lub zabawki,lubie praktyczne i wielofunkcyjne rzeczy tak juz mam
co prawda ozdoby pt rzeźby mozna sobie darować ale reszta wydaje sie byc w rozsądnej cenie..no z samym zajsciem to sobie z rok jeszcze poczekam..

beatrix (offline)

11-08-2012 21:39:37

a oto moje skarby allegro dla mojego skarba no ale to było 2lata temu no i zdjecia z telefonu wiec w realu wygladają lepiej:
wozek wózkoland używany ale stan idealny (150zl)
pałąk chicco

mata edukacyjna 20zl wzystko działało

beatrix (offline)

11-08-2012 21:46:59

tyle dalam nie zamierzam sprzedawacwinking smiley

niunia88 (offline)

12-08-2012 11:28:06

bagillt
Beatrix ja tez szukam wlasnie takiego lozeczka z szuflada. Zastanawiam sie nad calym jakims komplecikiem mebli, ale w sumie to i tak lozeczko narazie bedzie stalo w naszej sypialni. Wiec nie wiem czy jest sens. Z wozkiem postanowilam sie wstrzymac do polowy pazdziernika, mam nadzieje,ze mala bedzie grzecznie czekac tym bardziej,ze termin jest na 2listopada. I tez mysle czy kupowac i odrazu po malej odkladac, ale ja chce zajsc w ciaze dopiero za jakies 5lat i boje sie, ze wtedyte rzeczy nie beda mi sie juz podobc... A co do tego uzadzenia to jest niby skuteczne w 99,3% [link widoczny po zalogowaniu] dolaczam link. Wada taka. ze troszke to kosztuje

beatrix (offline)

12-08-2012 13:51:25

niunia88 myślę ,ze to dziecku zabawka ma się podobać(o ile jest bezpieczna dla niego i otoczenia oraz nie nawołuje do agresji i przemocy),jesli chodzi o wózek to akurat Tobie musi sie podobaćwinking smiley..zalezy tez od stylu życia i czestosci wyjazdów itd.wiec zrobisz jak bedziesz chciała.lozeczko i komode kiedyś bede musiala kupić wiecej się nie zmieści, rozumiem ze bedzie córka?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-12 14:15 przez beatrix.

beatrix (offline)

12-08-2012 14:27:38

niunia88 wózek przydaje się o kazdej porze roku,ja urodziłam w lipcu ale my chodziliśmy niezależnie od pogody deszcze nie deszcz do -5st mozna wychodzić tylko nie przy silnym wietrze.zreszta bylam zdana głownie na siebie to chcąc nie chcac musialam wyjsc..przez pierwsze 2 tyg nie az tak duzo bo ciezko znosilam połóg ale potem już smigalam bo karmienie piersia i spacery jak sie okazuje to dobry spsob na zgubienie brzuszka po ciążysmiling smileya przytylam 15kg.65->80 (koniec ciazy)-.teraz też już 65 wiec nie jest zle jak po 2 tez sie uda wrocic do normalnosci to bedzie dobrze..
zahartowałam malucha i przynajmniej mi nie choruje, cala zime byl zdrowy,w październiku zeszlego roku troszke chorował ..i potem nic,ostatnio troszke miał katar ale wczoraj troche posiedzielismy w domku to mu się poprawiłowinking smiley

magdalena123 (offline)

12-08-2012 17:07:05

Przemyśl
Witam winking smiley

Z tą tarczycą to bywa różnie w ciąży, faktycznie..
Ja robiłam TSH w 10 tyg i było baaardzo niskie, ale na szczęście teraz jest w normie. tongue sticking out smiley

Metalizacja dziecięcych bucików, smoczków... Wyjątkowa pamiątka na lata.
Więcej na: [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5143, Posty: 1271722, Użytkownicy: 72682.
Ostatnio dołączył/a Matysia13.

Statystyki tego forum
Wątki: 340, Posty: 108199.