ciąża a choroby tarczycy (niedoczynność i nadczynność)

Wysłane przez beatrix 

beatrix (offline)

04-08-2012 07:58:13

enni widze ze jestes dobrze zorganizowana przy 3dzieci..ja czasami z remkiem i psem miewam problem winking smileynajlepiej jak gdzies wyjdzemy chociaz na podwórko bo w blokach to bym chyba jajo zniosła..mam nadzieje ze corcia szybko wróci do zdrowia
niunia jak tyllko masz mozliwosc to lez ja zadnych problemów nie mialam ale co ciaza to inaczej ale i tak jestem dobrej myśli ze moze jeszcze sie kiedyś uda. chcialabym sie wyrobic jeszcze do 30stki bo w naszym przypadku bywa roznie z tym zachodzeniem z 1 poszlo gladko ale nic nie jest dane na wieki..

[link widoczny po zalogowaniu]

Natulka (offline)

06-08-2012 17:11:18

Witam was smiling smiley

Beatrix ja mam 23 lata smiling smiley

Enni podziwiam Cię, nie każda matka stanie na wysokości zadania... ja czasami chciałabym się sklonować żeby wyrobić z czasem grinning smiley

Niunia jak tam maleństwo? I jak się czujesz? smiling smiley

W sobotę byłam z moim na rybkach, calutką noc łowiłam i szczerze powiem wam że było mi to potrzebne... Odstresowałam się i spokojna wróciłam. Julek został z babcią w domku, ale stwierdziłam że na następny taki wypad pojedzie z nami, on uwielbia łowić rybki winking smiley
Zauważyłam że schudłam echh staram się przytyć ale nie mogę sad smiley. Jedynie jak byłam w ciąży to przytyłam winking smiley, jeszcze trochę i mnie pająki wciągną za obraz heh.

beatrix (offline)

06-08-2012 21:20:01

natulka ja mam 27.fajnie ze sie pojawiasz,ja wiem ze kazdy ma swoje zycie ale milo sie patrzy jak watek się rozwijawinking smiley
ktora z Was bierze tabletki antykoncepcyjne?chcę brać bo to zawsze jest wieksza pewność ze sie nie zajdzie ale..ponad 9mcy brałam kontracept na poczatku myślałam ze tak ma być jak było:nerwowosc bole zołądka brak libdo,kupilam asequrelle g..pomogło w koncu poszlam do gina zeby mi zmienił na inne bo tak nie może być.biorę cilest..libido ok nerwowosci brak ale biorę juz tydzien i znow wrocily bóle brzucha: okropne!!nic mi nie smakuje..co prawda nie sciska mnie ale bralam i gasec i trilac i inne osłonowe i że tak powiem szału nie ma.nie chce się nakręcać ale jak znow ma mi wywracać bebechy to ja dziękuję...mialyscie jakies efekty uboczne?chcialabym się wstrzymac z bobo jeszcze z rok...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 21:23 przez beatrix.

niunia88 (offline)

08-08-2012 07:54:54

bagillt
Czesc. Beatrix a nie mozesz zamiast tabletek brac jakies plastry? Moze poprostu zoladek nie chce ich przyjmowac i dlatego ten bol. Ja tabletki bralam bardzo krotko i dawno temu. Pierwszy miesiac ok, ale jak zrobilam przerwe na okres to z bolu sie nie moglam wyprostowac. Kolejny miesiac za to towarzyszylo mi krwawienie i w koncu sobie odpuscilam i postanowilismy ze bedziemy uwazac. Przez 5lat w zaden sposob sie nie zabezpieczalismy, ale teraz zaraz po porodzie bede szukac czegos dla siebie. Bardzo bym nie chciala teraz kolejnej ciazy. Moja myszka wierci sie, ale ma i takie dni, ze dopada ja lenistwo i tych ruchow jest mniej. Moze przesto, ze i ja mam malo ruchu, bierze przyklad z mamusiwinking smiley Powoli szukam lozeczka no i jeszcze musze znalez wozek. A moj na wszystko przymyka oko i mowi, ze wazne aby mi sie podobalo. No i abym nie kupila rozowego wozka w kwiatki, bo bedzie sie glupio czul jak bedzie wychodzil z nia na spacery. Dziewczyny jak ja juz bym chciala pazdziernik... i w koncu ja przytulic

beatrix (offline)

08-08-2012 21:41:42

niunia88 troche Ci zazdroszcze stanu i przygotowańwinking smileyale wracajac do anty,od paru dni jestem nie w formie przyplatało mi sie przeziebienie, z ktorego nie moge sie jakoś wyleczyc i wyleżec, lykam okazyjnie gripex ssię cholinex czy lykam scorbolamid... dzis jeszcze sie niezle napocilam bo pojechalismy wozkiem na zakupy i zepsuło nam sie kolo sklejalam je ale nie zlapało chyba bo nie szło jechac...synek szedl obok ja torby na siebie,groteska..
moze tez od tych specyfików? dzis juz z brzuchem lepiej ale takze jak lykam regularnie trilac..i tak lepiej, niz bylo przy kontracepcie .. a po porodzie to jednak pomyslcie o solidnym zabezpieczeniuwinking smileybo karmienie piersia nie chroni przed ciążą a juz na pewno nie w 100%.kolezanka byla u gina przpisal jej tabletki ale nie wykupila i po roczku synka zaszla(jeszcze przed wyjazderm do anglii)wrocila do polski,urodziła i znow chce jechać do Londynu,sie smialysmy coby znow nie wrocila z brzuchemwinking smileyale ona to juz wogole nie moze brac tabsów bo długo leczyla się na wrzody i co potem brała to jej sie pogarszało..

niunia88 (offline)

09-08-2012 17:09:41

bagillt
Beatrix zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Ja mam nadzieje, ze uda mi sie przed porodem wyleciec do Anglii. Bardzo bym chciala mala urodzic w Anglii, ale wszystko zalezy od tego czy podpisze mi lekarz zgode na lot... A co do zabezpieczenia to napewno bede chciala jakies sprawdzone,tylko moze nie tabletki. Zastanawiam sie nad tym czipem na 3lata. Ale zobaczymy co powie lekarz po porodzie, a w te mity, ze jak sie karmi piersia to sie nie zajdzie w ciaze to nie wierze

beatrix (offline)

09-08-2012 21:02:59

niunia88 a co to za czipy?nie slyszalam o czymś takim?ja nie chcialam spirali..jakies jak dla mnie zbyt mechaniczne..
co do porodów słyszalam rozne opinie,ale warunki szpitalne pewnie stokroć lepsze niz u nas..
czuję się juz lepiej choć szału nie ma...

enni (offline)

10-08-2012 11:06:12

hej
Witam sie z pracy..smiling smiley
U nas jakos sie kręci ,dzisiaj mala z niania ,a starsze dzieci poszły do babci.
no wlasnie niunia...co to sa czipy??/
Widze ,ze w tym małym gronie ja jestem najstarsza...spinning smiley sticking its tongue out
hmm tez kiedys baralam tabletki antykonc.i srednio sie ponich zula ,albo chudłam ,albo tylam ,libido w stanie 0..mdłosci i w ogole bleee

niunia88 (offline)

10-08-2012 18:11:58

bagillt
Dziewczyny chodzi mi o implant antykoncepcyjny jest umieszczany w przed ramieniu, nie widoczny, ale wyczuwalny ma jakies 4cm dlugosci i 2mm grubosci. Przez trzy lata wydziela do krwi tylko progestagen. W UK jest bezplatny nie wiem jak w Polsce. Po porodzie bede sie dowiadywac wiecej informacji, no ale niby skuteczny tak jak tabletki a nie musisz sie martwic,ze zapomnisz wziasc tabletki

beatrix (offline)

10-08-2012 21:15:00

niunia88 brr moze za duzo sie naczytałam o narkomanach i ogladalam za duzo roznych filmów ale dać sobie coś wlać/wszczepić kawałek czegoś..?szczepionka ok ale tak to chyba nie dam się zmasakrować..młody kozak

enni toś Ty niezle mobilna jesteś...!gratki ja powoli wracam do zdrowia wiec wigor też odzyskuje bardziej meczy mnie stagnacja..dzien w dzien to samo ...jedynie czym zyje to pazdziernikową wystawą na którą mam nadzieje uda się doprowadzić mojego psa do ladu i styczniowo -marcowymi wyjazdami do wawy...

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5277, Posty: 1321436, Użytkownicy: 73086.
Ostatnio dołączył/a Natasza8620.

Statystyki tego forum
Wątki: 358, Posty: 110618.