Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

zaczarowana22 (offline)

09-11-2019 05:51:17

Ja też przychodzę z dobrymi wiadomościami smiling smiley
Dziś dwa dni po terminie miesiączki i test pozytywny smiling smiley
Życzę wartego samego :*

Czecze (offline)

09-11-2019 06:57:39

Hucisko
Pogodna_Aga czuje się dobrze . Jedyne co to piersi są wrażliwe i powiększyły mi się sutki . Z dwa razy zrobiło mi się słabo Noo i tak jak pisała Adz, czuje się ardziej zmęczona i senna smiling smiley
Zaczarowana gratulacje ! ❤️ Ja czekam na resztę dziewczyn :*

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-09 06:57 przez Czecze.

Soniaa25 (offline)

09-11-2019 07:45:19

Wrocław
Zaczarowana gratuluję! ♥️ Kurcze powiem wam, że zawsze mówiłam, że nienawidzę listopada bo to taki miesiąc, w którym zawsze jest jakoś tak smutno i zdarza się, że dzieje się coś u mnie złego. A tutaj teraz Julciak, Czecze i Zaczarowana sprawiły, że zacznę inaczej postrzegać listopad!

Życzę wam zdrówka i żeby wszystko było dobrze!

A nam staraczkom również zdrówka i oby niebawem było więcej tak dobrych wieści smiling smiley

Pogodna_Aga (offline)

09-11-2019 07:56:26

Łódź
Świetnie zaczarowana!

Kolejna kobietka trafia na listę szczęśliwców smiling smiley

To strach się bać co będzie w grudniu radośćradość

Kami1988 (offline)

09-11-2019 08:27:25

Piła
Wspaniałe wiadomości!! Gratuluję Wam z całego serducha!!! :-) rosnijcie zdrowo! smiling smiley
I pięknie by było gdybyśmy wszystkie zamknęły ten rok z dwiema kreseczkami na testach ;-)
Dopadło mnie przeziębienie - buu - chyba od Was sie wirtualnie zarazilam ;-p żartuję... w pracy od dzieci - przytulaja się itd a rodzice nieodpowiedzialni puszczają dzieciaczki do przedszkola z kaszlem odrywajacym, katarem... brak słów.. i słyszysz : to nie jest zaraźliwe to alergia... taka alergia, że i nas dopadło... no trudno.. dlugi weekend trzeba się kurowac :-)
Miłego dnia kobietki ;-)

minka170 (offline)

09-11-2019 08:42:48

Wrocław
Gratulacje jeszcze raz dziewczyny : * A jednak tak jak chciałyśmy wysyp prezentów gwiazdkowych : D

U mnie jak co miesiąc wszystko w zegarku i właśnie dostałam @ ; )
I w ogóle to mam pytanie w sprawie tego inofemu, bo mi jedna rzecz nie daje spokoju. Na ich stronie piszą, że on obniża stężenie hormonu luteinizującego - LH , prolaktynę i reguluje stosunek LH i FSH oraz stężenie insuliny.
Tylko ja mam pytanie dlaczego obniża hormon luteinizujący ? Przecież to akurat ważne przy owulacji i podtrzymaniu ciąży ?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-11-09 08:44 przez minka170.

Biedronka87 (offline)

09-11-2019 08:44:45

Tomaszew
Zaczarowana gratulacje :* ale mnie cieszy ten baby boom tutaj smiling smiley

Adz (offline)

09-11-2019 09:00:17

Minka obniża jak ktoś ma podwyższony poziom cały cykl w PCOS. Tak jak w moim przypadku , testy owu cały cykl pozytywne i przez to też brak owulki. Ja bym powiedziała że obniża, ale koryguje. Patrz jak Biedronce ładnie owulki po inofemie się zaczęły, więc nie bój się. Na ten "główny skok" to nie ma wpływu ;*

Zaczarowana super , gratulacje !!! ;* Czekam na więcej takich dobrych informacji. Też niezbyt lubię listopad mimo że jestem urodzona w listopadzie, ale tym razem jest co świętować. Aż 3 fasolki ! :* I oby jak najwięcej ;*

minka170 (offline)

09-11-2019 09:20:37

Wrocław
Adz tylko że ja nie mam PCOS i owulki mam. Boję się tylko, żeby ich nie zahamowało. Myślisz, że to niemożliwe? : )
Podbudował mnie trochę zapis, że obniża prolaktynę ; D

Ja jeszcze w zeszłym roku odpusciłam starania z rozwiązaniem na listopad i grudzień, bo nie chciałam dziecka z końca roku, ale w tym roku już nie odpuszczę: p taką fanatyczką jestem miesięcy końcowych. Wszyscy się śmiali ze mnie, że sobie coś takiego ubzdurałam ; D

Iskierka87 (offline)

09-11-2019 09:29:57

Olsztyn
Zaczarowana wielkie gratki i Zdróweczka dla Was rosnijcie spokojnie smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5207, Posty: 1287787, Użytkownicy: 72833.
Ostatnio dołączył/a Marcin93.

Statystyki tego forum
Wątki: 348, Posty: 109259.