Planujące ciążę/bycie mamą 2019

Wysłane przez kajva 

Kami1988 (offline)

09-11-2019 09:31:54

Piła
A Tobie Adz jeszcze raz dziękuję za namowienie/polecenie mi inofemu. Okres juz teraz też mam krótszy - bo trwal 4dni a piąty to już brązowe plamienia.. a tak to miałam po 7 :-)
Więc mam nadzieję że naprawdę nam pomoże.. oczywiście jestem świadoma, że ten cykl jest na straty bo mój dzisiaj przyjeżdża i w pon już wyjeżdża i będzie dopiero za dwa tyg. Dzisiaj jest 6dc. Więc będę go miała 6-9dc. A potem dopiero na 19-21dc. Więc pelen luz na ten cykl ale mam nadzieję że grudniowy będzie nasz :-)
Za jakiś czas zbadam sobie poziom hormonów. Po Nowym roku jeśli nie ujrze dwóch kresek to umowie sie na wizyte do gin-end. Jest dobra, a nawet b.dobra ale też się ceni bo niby juz oscyluje wizyta u niej w granicach 200zl. Jak bylam półtora roku temu to koszt wynosił 120-150. No ale w realizacji upragnionego marzenia kasa nie ma znaczenia.. ważne aby się udało i szczęśliwie zakończyło :-) czego życzę Wam i sobie z całego serducha

Biedronka87 (offline)

09-11-2019 09:35:35

Tomaszew
Minka myślę że inofem nie wpłynie na zahamowanie owulek tylko zwiększy ich jakość. Teraz po inofemie miałam trzeci raz owu, fakt że też po HSG, ale jak nigdy miałam dwa pęcherzyki i tak bolesna owu że byłam na nospie. @ mnie tak nie boli jak bolała ta owu. Jak powiedziałam lekarzowi że tak cierpię to aż przyklasnal w dłonie i krzyknął że super bo to znaczy że jest dobra owulacja.

minka170 (offline)

09-11-2019 09:50:06

Wrocław
Biedronka dziękuję : * super wiadomość, może też będę miała szansę na bliźniaki: D

Fajnie Was mieć, bo człowiek się zamartwia jakąś sprawą i tu zawsze ktoś odpowie : )

Adz (offline)

09-11-2019 10:21:42

Minka możesz na test jeden cykl spróbować. Z tego co kiedyś czytałam to pisało że u osób które mają owulki jest po tym lepsza jakosc komórek jajowych. Może śluz się poprawi ? Sprawdź kochana, ja uważam że nie zaszkodzi bo to suplement. Inozytol jest w brokułach i kilku innych warzywach, balabys się zjeść że nie będzie owu ? grinning smiley dobrze wypływa też na układ nerwowy, działa antydepresyjnie i u mnie faktycznie nastrój się poprawił smiling smiley

O kurde ja zaś uważam że fajny okres po 9 miesiącach od końca roku grinning smiley chociaż przy takich upałach z ostatniego czasu chodzić z dużym brzuchem grinning smiley Minka każdy czas jest dobry :*

Adz (offline)

09-11-2019 10:24:42

Kami nie dziękuj, dla mnie to super że mogę polecić coś co pomaga. I fajnie że pomogło nie tylko mi smiling smiley :* sam fakt właśnie regulacji cyklu po tym to super sprawa :*

Pogodna_Aga (offline)

09-11-2019 10:33:05

Łódź
No to i mnie dopada owulka. I według schematu dokucza lewy jajnik - kuje i przeszywa dając rozkoszny ból, który ni z gruszki ni z pietruszki zaatakuje Cie niczym skarbówka radość

No to jeszcze miesiąc... Ach to czekanie...

minka170 (offline)

09-11-2019 10:58:01

Wrocław
Adz no właśnie czytałam, że jest w wielu warzywach itd. Zarazykuję, tym bardziej, że biorę tylko jedną saszetkę ; )
I może wpłynie na ten okropny ból przy @, bo dzisiaj umieram po prostu.... i na moją chęć podjadania słodkiego, bo to mnie też mocno dopada ostatnio.

I mam nowe postanowienie: zrobię dopiero test , jeśli @ się zacznie spóźniać.

Aga, ja teraz czekałam miesiąc po HSG. I już tak się nie mogłam @ doczekać... ale dzisiaj planowo przyszła, więc owu planowo za 12 dni. Mega się cieszę, choć zwijam z bólu..

Biedronka87 (offline)

09-11-2019 11:33:53

Tomaszew
Minka trzymam kciuki oby po tym HSG się teraz udało :*

Julciak, czecze, zaczarowana.... Przypomnijcie proszę jak długo się starałyście i co było przyczyną że do tej pory się nie udawało, tzn. choroba pcos, itd? Tyle się dzieje na forum, że już nie pamiętam wszystkie która co.

Pogodna_Aga (offline)

09-11-2019 11:42:34

Łódź
A mi w szpitalu kazali się zaraz po HSG starać już natychmiast. A owulacje miałam z niedrożnego jajowodu, także... hm nie posłuchałam doktorka. Wole poczekać do cyklu i próbować z zdrowego.

I tylko cierpliwość nas uratuje...

Soniaa25 (offline)

09-11-2019 11:44:42

Wrocław
Właśnie jak którejś się uda to fajnie żeby każda pisała takie podsumowanie też ile się starały i czemu nie wychodziło żebyśmy sobie przypomniały.

Mi od wczoraj dokucza co jakiś czas taki tępy ból w podbrzuszu, a dodatkowo dziś czuję, że coś tam zaczęło pracować i czuję też mokro. Ciekawe tylko dzięki czemu yawning smiley leki dopiero biorę tydzień, ale przed tym jeszcze dwa tygodnie wcześniej piłam inofem dwie saszetki i odstawiłam jak zaczęłam brać to co dał mi gine. Za dużo tych leków i nie wiadomo, który tutaj coś ruszył hah
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5207, Posty: 1287787, Użytkownicy: 72833.
Ostatnio dołączył/a Marcin93.

Statystyki tego forum
Wątki: 348, Posty: 109259.