Duphaston a wyniki testów

Wysłane przez Jagodzianka93 

staraczka123 (offline)

25-07-2017 20:46:17

Nasutów
Jagodzianka i jak po wizycie?

Jagodzianka93 (offline)

25-07-2017 22:45:12

Brzeźno Szlacheckie
Usg wykonane wychodzi na to że 8 tydzień. Ale lekarka mnie rozczarowała. Na wizytę czekalam ponad godzinę od umówione godziny prywatnie. Wizyta krótka gdzie ginekolog dwa razy wyprosula mojego partnera z gabinetu przed i po usg gdy był czas na zadawanie pytań. Wizyta krótka a zabrała jak za zboże. Mało się dowiedziałam. Nie wiem kiedy termin porodu, serca nie usłyszałam jedynie widziałam że maleństwo żyje i ma się dobrze i ma puls. Mimo wszystko rozczarowana lekarka i jej postawa. Na pewno nie będzie mi ciazy prowadzić. Ale szczęśliwa że dziecko całe smiling smiley

staraczka123 (offline)

25-07-2017 23:49:43

Nasutów
To super że wszystko dobrze. Podobno na poczatku ginekolodzy nie dają słuchać serca bo bije nie miarowo i żeby nie wprowadzać zamieszania i niepokoju nie włączają. Ja też nie słyszałam. To może zmień lekarkę? Poszukaj opinii o ginekologach w Waszej okolicy. Ja place za wizytę 120zl.

Jagodzianka93 (offline)

26-07-2017 06:16:57

Brzeźno Szlacheckie
A czemu zatem też nie udzielała większej ilości informacji i tak traktowała partnera. Nie dokonała pomiarów maleństwa itd.. dziwne. U nas też tak poszło z kosztami i gdyby podeszła profesjonalnie do kobiety w 1 ciazy wszystko wyjaśniła a nie po ok 6 minutach w tym przebranie się wyprosila to bym zrozumiała. Szukamy innej prowadzącej. Nie było miejsca na pytania od nas co nas martwi nurtuje czy jakoś gorzej się czuje itd...

Jagodzianka93 (offline)

27-07-2017 09:24:24

Brzeźno Szlacheckie
Zapisałam się na NFZ na 9ego na 15:40. Liczę że teraz więcej się dowiem.

staraczka123 (offline)

27-07-2017 23:00:29

Nasutów
Cieszę się że u Ciebie wszystko dobrze. Może akurat ta nowa ginekolog z nfz bedzie lepsza bo ta sie faktycznie zachowała niezbyt...tym bardziej że to była wizyta prywatna...
Wydawało mi się że Ci odpisalam na ten poprzedni post ale cos mi się nie dodało i dopiero teraz zobaczyłam. A jak tam z mieszkaniem? Macie juz cos na oku?

Jagodzianka93 (offline)

28-07-2017 11:56:11

Brzeźno Szlacheckie
Liczę że tym razem się nie rozczaruje . Z mieszkaniem ciężko niestetysad smiley

staraczka123 (offline)

28-07-2017 13:38:00

Nasutów
Na pewno będzie lepiej niż ostatnio...a z mieszkaniem po woli coś znajdziecie. Chociaż przydałoby się jakbyście juz cos mieli na oku bo jeszcze z miesiąc i pewnie Ci sie brzuszek zaokrągli.

staraczka123 (offline)

28-07-2017 13:39:07

Nasutów
Ale to najwyżej luźniejsze ubrania bedziesz zakładać żeby rodzice nie zauważyli

Jagodzianka93 (offline)

28-07-2017 13:47:25

Brzeźno Szlacheckie
Moja mama mnie dziś pytała..

Jem śniadanie przy stole z mamą. A ona do mnie czy mogę zadać tobie pytanie i odpowiesz mi szczerze? Ja zależy jakie pytanie ;p a ona jesteś w ciazy? Ja chyba zwariowalas. Ale jesteś pewna? Bo (później że śmiechem) że trzeba ślub organiz9wac. Ja na to że ślub jakby co był by w swoim czasie a mama pierw ślub później dziecko czy na odwrót ja że się okaże.

A wcześniej na imieninach była sytuacja z jego mama bo miała imieniny i dyskusja.

Co do imienin. Dyskusja była o siostrzencu pod wieczór późno już. 14 lat ma i bogus chciał to przylapaf czy z dziewczynami rozmawia itd. A on tylko gry i Bogusia mama do niego żeby się nie zdziwił jak będzie miał dziecko w wieku 18 lat przed Tobą.. bogus na to że mu prędzej kaktus na ręce wyrośnie xd i się poplakal że śmiechu a ona a co to może jesteś w ciazy do niego a on no w dwóch ale jego mama nie jest głupia zawsze jak byłam to wino piwo czy coś piłam z bogusiem a tak od dłuższego czasu to ona widzi że ja nic na imieniny kupiła wino z myślą o mnie ja nic

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5098, Posty: 1259227, Użytkownicy: 72536.
Ostatnio dołączył/a Klaudusia_1502.

Statystyki tego forum
Wątki: 736, Posty: 147007.