Duphaston a wyniki testów

Wysłane przez Jagodzianka93 

staraczka123 (offline)

06-07-2017 09:17:59

Nasutów
Normalne. Jedne kobiety nie czuja takiej potrzeby snu w dzień a inne moglyby przespać noc i pol dnia- taka już nasza uroda że każda przechodzi to inaczej.

Jagodzianka93 (offline)

06-07-2017 09:28:53

Brzeźno Szlacheckie
Poszłam wczoraj do chłopaka po przespanej nocy, drzemce w dzień i jeszcze pod wieczór usnelam u niego. Do tego droga do domu byla bardzo meczaca a krotka. później przespalam cała noc do prawie 9ej. Jestem w szoku ze tak często chce mi się spać. Do tego jak kocham gotować to teraz kojarzy mi się jedynie że zmęczeniem. Do tego bóle pleców, brzucha bez dotykania a jak lekko dotyka się ból się nasila czasem. Ale chyba trzeba to wszystko przetrzymać.

staraczka123 (offline)

06-07-2017 13:35:43

Nasutów
W sumie to lepiej że Cie wzięło na spanie niż jakbyś nie mogla spać i całe dnie wymiotowała. Także spanie chyba jest jednym z najlepszych objawów.

Jagodzianka93 (offline)

06-07-2017 14:34:22

Brzeźno Szlacheckie
Zwracam ale sporadycznie jedynie mdli . Fakt wolę spać ale ciężko ukrywać ciążę w domu przed domownikami. Bo chce z chłopakiem przekazać nowinę dopiero jakoś po usg ew przed wyprowadzka z lubym na swojw ale do tego dalej. Chce unikać stresu i im nie mówię.

staraczka123 (offline)

06-07-2017 18:15:12

Nasutów
To faktycznie może poczekaj z poinformowaniem rodziców do usg żebyście wiedzieli tak na 100% na czym stoicie. Myślisz ze Twoi rodzice ucieszą sie z tej wiadomości? Może na poczatku łatwiej by Ci było z pomocą mamy? Choc w sumie pewnie po porodzie same poczujemy to cos co nam bedzie podpowiadać jak najlepiej sie zająć naszymi dziećmi. Ale pewnie mimo Waszych planów troche sie obawiasz przyszłości?

staraczka123 (offline)

06-07-2017 18:21:34

Nasutów
Ja z mężem jeszcze mieszkamy u moich rodziców bo jestesmy w trakcie budowy domu i mimo że moja mama po prostu wyczekiwala tej wiadomości o wnukach to ja się troche bałam jej powiedziec żeby tak jakby nie cieszyć sie za wczasu bo pol roku temu byłam w ciąży i niestety poroniłam ale wtedy od samego poczatku miałam jakies problemy a teraz jest ok wiec mam nadzieje ze tym razem juz bedzie wszystko w porzadku

Jagodzianka93 (offline)

06-07-2017 18:42:17

Brzeźno Szlacheckie
Ja właśnie nie mam dobrej relacji z mama. Ona jest jakby to powiedzieć toksyczna. Sporo przykrych słów od niej usłyszałam. Dla niej i taty jestem dziwka kurwa ladacznica cpunka narkomanka . Informacja o tym że chce z partnerem iść na swoje to dostałam odpowiedź że jak pójdę nie mam co tu wracac mieszkania razem bez ślubu nie uznają a co dopiero dziecko.

W domu ze mną mają bardzo dobrze ugotowane poprane posprzątane. Nigdy nie byłam typem imprezowiczki czy wagarowiczki. Oni są w stanie gdy ja jestem dorosła iść rozmawiać o tym jak ja skandalicznie się zachowuje do partnera i jego mamy. To gdzie ja mam mówić? Boję się o dziecko. Nie boję się związku to jedyne co mam najpewniejsze. Ale rodzice? Tutaj dostanę piekło na ziemi. Jak się dowiedzą więc wolałabym być na swoim z chłopakiem gdy się dowiedzą.

Jagodzianka93 (offline)

06-07-2017 18:43:38

Brzeźno Szlacheckie
Mnie martwi niewiadoma. Brak usg bóle brzucha. Uplawy bez krwi białe ale to wszystko jest nowe ale martwię się czy wszystko tam jest okej. Plus ukrywanie przed każdym ciazy. Męczy.

staraczka123 (offline)

06-07-2017 20:46:06

Nasutów
To faktycznie lepiej ukryć na razie ciążę. To przykre jak zamiast wsparcia od rodziców dostaje sie wiązankę wyzwisk. Dobrze że możesz liczyć na swojego chłopaka. Chcecie wynająć jakieś mieszkanie? Macie juz cos na oku? Wszystko się poukłada najważniejsze że macie siebie i na pewno wszystko będzie dobrze z dzieckiem.

staraczka123 (offline)

06-07-2017 20:48:57

Nasutów
Jesli chodzi o uplawy to jest to normalne. Dobrze ze nie masz plamień bynajmniej to nie martw dodatkowo.
Dobrze że się zapisałaś na to forum zawsze to możesz w miare anonimowo podzielić się swoimi obawami i ogólnie wygadać się.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243969, Użytkownicy: 72439.
Ostatnio dołączył/a darciaa12.

Statystyki tego forum
Wątki: 722, Posty: 146259.