Duphaston a wyniki testów

Wysłane przez Jagodzianka93 

Jagodzianka93 (offline)

06-07-2017 21:27:58

Brzeźno Szlacheckie
Dokładnie. Na oku jeszcze nic nie mamy ale planujemy tu potrzeba gotówki. Ja szukam pracy ale ciężko coś znaleźć a bardzo bym chciała a za granicę nie pojadę i on mnie nie puści.

Kobieta w ciazy druga bardziej zrozumie.

Krwi nie ma i to mnie cieszy. Czyli do bólu i uplawow trzeba przywyknąć.

Jagodzianka93 (offline)

06-07-2017 21:29:44

Brzeźno Szlacheckie
Szkoda że jest tak a nie inaczej ale widocznie tak musiało być.

staraczka123 (offline)

06-07-2017 21:40:11

Nasutów
A u Twojego chłopaka nie możecie zamieszkać choćby tymczasowo? Może jego rodzice są bardziej wyrozumiali i Wam pomogą? W ciąży może być Ci trudno znalezc prace ale zastanów się czy nie macie kogoś znajomego kto ma swoja firmę i mogłabyś sie z kimś dogadać zeby Cie niby zatrudnił i wiadomo że wtedy ktos by poniosl koszty zatrudnienia Cie ale mogłabyś zaproponować że tak jakby oddasz komuś kasę ktora ktos musi odprowadzić za zatrudnienie Ciebie a Ty mając placone składki mogłabyś pójść na zwolnienie lekarskie i wtedy zatrudniający tylko miesiąc wyplacal by Ci pensje a kolejne miesiące robilby to zus

staraczka123 (offline)

06-07-2017 21:43:20

Nasutów
To wymaga zainwestowania kasy ale mialabys potem co miesiąc pieniadze.

Co do bólu to nie wiem czy to normalne bo nie wiem co to za ból najlepiej zapytaj lekarza bo czasami boli jak się macica powiększa i bola więzadła ale sa tez innego rodzaju bole wiec lepiej zapytać kogoś kto sie zna

staraczka123 (offline)

06-07-2017 21:48:42

Nasutów
A jesli chodzi o prace to może spróbuj zatrudnić sie w biedronce? Tam często kogoś poszukują...tylko oczywiście musiałabyś ukryć że jesteś w ciąży i zaraz po podpisaniu umowy przynieść im zwolnienie lekarskie. Tam wręcz nie wolno pracować w ciąży wiec to normalne ze przyniesiesz zwolnienie. I oczywiście 1 umowę dają na czas określony ale w chwili gdy jestes w ciąży a konczy Ci sie w trakcie umowa to oni maja obowiązek przedłużyć umowę do dnia porodu. A po porodzie zus placil by Ci zasiłek

Jagodzianka93 (offline)

06-07-2017 23:37:47

Brzeźno Szlacheckie
Miałoby to ręce i nogi smiling smiley
Niestety u niego rodzina pod kątem nocowan jest na nie. Jedyne ale ale za to duże. Na razie nie mamy na wynajem a bardzo bym chciała pracować lekka biurowa bym dała radę i to długo w ciazy bo nie lubię siedzieć na tyłku ale tu jak widać nawet o to ciężko . Około 18ego usg i wtedy będzie więcej wiadomo.

staraczka123 (offline)

07-07-2017 06:16:50

Nasutów
Wiesz może jakby dowiedzieli sie o wnuku to by Wam pomogli. Mówię Ci serio zastanówcie sie czy tak by nie bylo łatwiej bo na wynajem nazbierać możecie ale później co miesiąc regularne opłaty i czynsz beda troche kosztować. A z czasem będziecie musieli pomyśleć tez o wyprawce dla dziecka. I nie mowie że nie dacie rady bo może akurat by sie udało w zależności ile zarabia Twój chłopak i w jakim rejonie polski mieszkacie ale na pewno będzie ciezko więc może lepiej pogadać z rodzicami Twojego chłopaka i oni by Wam pomogli przeciez to że byście u nich mieszkali nie kosztowalo by ich nie wiadomo ile a odrazu przy rozmowie moglibyście zaznaczyć ze np będziecie sie dokładać im do oplat tak żeby potraktowali Was poważnie jak dorosłych ludzi.

staraczka123 (offline)

07-07-2017 06:23:46

Nasutów
Ja wiem że taka rozmowa nie jest latwa i że może oni tez maja jakieś swoje zasady ale to są jego rodzice i na prawdę jak sa nieco bardziej ludzcy niż twoi to Wam bez problemu pomogą. Oczywiście możecie ich zapytać czy możecie u nich mieszkać i powiedzieć że jak nie to sie po prostu wyprowadzicie. Zawsze moglibyście im to naświetlić tak że przed narodzinami dziecka możecie wziąć ślub cywilny bo może o to im chodzi...
Rodzice sa surowi ale na prawdę pomyśl jak Ty byś sie zachowała jakby Twoje dziecko przyszlo do Ciebie i powiedziało Ci że będziesz babcią to może gdzies w środku byłabyś zła ale na pewno byś pomogła dziecku. Zastanów się bo wyprowadzić sie możecie w kazdej chwili.

Jagodzianka93 (offline)

07-07-2017 08:02:45

Brzeźno Szlacheckie
Szczerze gdyby moje dziecko było w moim wieku i miało porządnego chłopaka to nie miałabym prawa być zła. Z resztą ja nigdy nie będę taka mama jak moja. Oczywiście będą zasady ale nie pozwolę by dziecko mi nie udało i się mnie balo. Chce by mogło przyjść do mnie że wszystkim ale też by pamiętało że jednak jestem też rodzicem.

Co do mieszkania z jego mama prędzej może by ze dogadał niż z moimi. Nie chce tu mieszkać. Jak dla nich mieszkanie bez ślubu jest grzechem i karygodne? Ślub pod dyktando też nie wchodzi w grę. Ślub będzie na pewno tylko na spokojnie bo oboje jesteśmy za kościelnym. Ale nie chcemy robić tego i tego na wariata czyli wyprawka dla maluszka albo maluszków i ślub. Głupota.☺

Jagodzianka93 (offline)

07-07-2017 12:09:25

Brzeźno Szlacheckie
25ego pierwsze usgsmiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243969, Użytkownicy: 72439.
Ostatnio dołączył/a darciaa12.

Statystyki tego forum
Wątki: 722, Posty: 146259.