Ocena:
oceń

rozmiar czcionki

|

|

|

|

Rozdajemy książki "Opowiedz mi babciu" i "Opowiedz mi dziadku"

Dziadkowe opowieści

Dzieci kochają historie. Uwielbiają słuchać o tym, jak było kiedyś. Lubią wspomnienia z dzieciństwa swoich rodziców. I o tym, jak dziadkowie byli mali, chodzili do szkoły, uczyli się. – To takie nierealne. Babcia w szkole – kręci głową dziewięcioletnia Ania. – Albo dziadek… chyba nie był wtedy łysy?

Opowiedz mi dziadku!

Fot. Fotolia.pl

Opowiedz mi dziadku!

Z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dnia Dziadka zapraszamy użytkowników eBobas.pl na portal superstarsi.pl - wyjątkowo tam zorganizowaliśmy konkurs na najlepsze dziadkowe opowieści. Nagrodami są wyjątkowe książki-albumy "Opowiedz mi babciu" i "Opowiedz mi dziadku", które z pewnością ucieszą seniorów rodu.

„Opowiedz mi babciu”, „Opowiedz mi dziadku” to idealny sposób na gromadzenie, przechowywanie i przekazywanie wspomnień. Dziadek i babcia mogą zaopatrzyć się w tę książkę sami, i spisać dla ukochanych wnuków swoją historię.

Ale książka to również świetna zachęta, sposób powiedzenia tym, których kochamy, że chcemy słuchać (czytać) to, co będą nam opowiadać. Trudno o lepszy prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Aby wziąć udział w zabawie trzeba oczywiście najlpierw założyć konto na portalu superstarsi.pl. Zapraszamy!

 

Oceń artykuł:
nie lubię lubię to | Bądź pierwszym który to lubi.

Poczytaj również

Zobacz więcej na temat: rodzina

Polecamy

Atropina ma umożliwić lekarzowi dokładne zbadanie refrakcji oka.

Atropina. Jak podać dziecku? Dawkowanie, skutki uboczne

O atropinie, o tym jak ją zakraplać dziecku i dlaczego robią to rodzice a nie lekarz, rozmawiamy z dr Iwoną Filipecką, okulistką*  

czytaj

Robert Makłowicz podczas Festiwalu Zupy w Krakowie

Chilli con carne z tortillą Roberta Makłowicza

Jestem przeciwnikiem oddzielnego gotowania dla dzieci. Z takiego gotowania specjalnych dań dla maluchów wyrastają analfabeci kulinarni, którzy jedzą najpierw w domu papki bez żadnego smaku, potem w przedszkolu, w stołówce szkolnej, a kończą na brejach w...

czytaj

Dzieciom, które mają problemy w nocy z sikaniem, nie należy dawać pić na dwie godziny przed spaniem.

Moczenie nocne u dzieci powyżej 5. roku życia. Przyczyny, leczenie

Pięcioletnie dziecko powinno sygnalizować siusianie i przesypiać noc bez oddawania moczu. Jeśli w tym wieku często zdarza mu się budzić w mokrym łóżku, najlepiej udać się do lekarza, by zdiagnozował problem.

czytaj

Co sądzisz o tym, by każda kobieta mogła zażądać porodu w drodze cesarskiego cięcia?



Zobacz wyniki ankiety, skomentuj