Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

Paskuda (offline)

12-08-2019 09:29:50

Sokoły
Aguska94
Bolało mnie przy spinaniu i nie czułam małej wtedy, po odpoczynku brzuch nie odpuszczal. Nie mam jak odpoczywać gdy w domu mam niespełna 2 letnie dziecko.
Aguśka ja mam to samo sad smiley też niespełna 1,5 roczne dziecko i też nie mam kiedy odpocząć. Jeszcze teraz jakieś zatr8cie pokarmowe mnie dopadło i wszystko mnie boli. Cały brzuch i plecy... ech niech szybko przejdzie bo czuje się jak z krzyża zdjętasad smiley

Izulka87 (offline)

12-08-2019 11:16:50

Chojnów
Marchewka3
A Wy kochane jak się czujecie ? Jak po usg 3D? Można się zakochać w tych naszych dzieciaczkach [/quoote]

Hej Marchewka3! Ja też ostatnio widziałam na usg buzke mojej córeczki no i zakochana jestem w niej na maxa! Ja ogólnie czuje się bardzo dobrze zdarza się że też mi twardnieje brzuch ale to trwa chwilkę i przechodzi więc całkiem normalny objaw. Przyznaję że ja bardzo się oszczędzam i uważam na siebie bo mam taką możliwość winking smiley pozdrawiam

Izulka87 (offline)

12-08-2019 11:31:33

Chojnów
Kasiula91
Chyba dzisiaj nie zasne, mam tak głupie myśli, boję się że sama nie dam rady z trójką dzieci, nie wiem jak to dalej będzie, chyba muszę ochłonąć trochę

Hej kasiula91 nie wiem jak mogę cię wesprzeć... Bardzo mi się zrobiło smutno jak przeczytałam twój post... Powiem Ci ze kawał Ch...a z twojego męża...jeżeli on ciebie raz zdradził będzie robił to cały czas... Wiem że to jest przykre ale taka prawda... Musisz wierzyć że dasz sobie radę...ale czy będziesz z nim czy nie to już musi być twoja decyzja... Zrobisz jak będziesz uważała... Trzymaj się i bądź silna

Paskuda (offline)

12-08-2019 13:17:45

Sokoły
Kasiula91
Chyba dzisiaj nie zasne, mam tak głupie myśli, boję się że sama nie dam rady z trójką dzieci, nie wiem jak to dalej będzie, chyba muszę ochłonąć trochę
Hej. Na wstępie to muszę napisać że przykro mi że takie coś Cię spotkało. Trudno mi jest coś doradzić bo nie chce ingerować w życie Twojej rodziny ale najważniejsze to jest to żebyś zadała sobie jedno pytanie. Czy potrafisz wybaczyć mężowi ale tak naprawdę wybaczyć i zapomnieć i żyć szczęśliwą z nim dalej? Jak sobie zadasz to pytanie to chyba odpowiedź na wszystko już będziesz miała. Pamiętaj też że szczęśliwą mama to szczęśliwe dzieci!

Kasiula91 (offline)

12-08-2019 15:13:33

Przepaść
Hej dziewczyny ledwo żyje dzisiaj spałam niecałe 2 godziny, rano bolał mnie brzuch na szczęście po lekach mi przeszło, moja ciąża była bardzo zagrożona niby teraz jest ok ale lekarz na kazdej wizycie mi mówi że mam na siebie bardzo uważać i unikać stresu więc próbuje się dzisiaj nie denerwować i normalnie funkcjonować przy dzieciach, najważniejsze dla mnie jest żebym donosiła ciąże, nie wytrzymałabym gdybym teraz ją straciła

Paskuda zadawałam sobie to pytanie przez pół nocy i nie wiem, na chwilę obecną nie jestem w stanie mu wybaczyć, nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie mu znowu zaufać ale w takiej sytuacji chyba potrzeba czasu

Paskuda (offline)

12-08-2019 16:23:41

Sokoły
Kasiula91
Hej dziewczyny ledwo żyje dzisiaj spałam niecałe 2 godziny, rano bolał mnie brzuch na szczęście po lekach mi przeszło, moja ciąża była bardzo zagrożona niby teraz jest ok ale lekarz na kazdej wizycie mi mówi że mam na siebie bardzo uważać i unikać stresu więc próbuje się dzisiaj nie denerwować i normalnie funkcjonować przy dzieciach, najważniejsze dla mnie jest żebym donosiła ciąże, nie wytrzymałabym gdybym teraz ją straciła

Paskuda zadawałam sobie to pytanie przez pół nocy i nie wiem, na chwilę obecną nie jestem w stanie mu wybaczyć, nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie mu znowu zaufać ale w takiej sytuacji chyba potrzeba czasu
No tak najważniejsze teraz dziecko i Twoje zdrowie Kochana. Wiesz ja bym chyba nie potrafiła w ogóle wybaczyć zdrady i jakbym się dowiedziała to od razu bym zostawiła męża (on o tym wie) jestem bardzo wrażliwa i uczuciową kobietą.. mimo dzieci nie mogłabym żyć z nim pod jednym dachem. Zawsze by to we mnie siedziało...

martyna1998 (offline)

13-08-2019 11:47:10

Wałbrzych
Kasiu bardzo mi przykro i serdecznie Ci współczuję tej beznadziejnej sytuacji ... Pamiętaj co by się nie działo my babki jesteśmy twarde i nie łam się,pomyśl o swoim dzieciątku,dla jego dobra nie możesz się teraz zalamać. Głowa,cycki do gory I idź do przodu ! A tego gnojka karma dosiegnie. Po porodzie podejmiesz decyzję,teraz może lepiej to przeczekać? nie wiem co mam Ci doradzić,nie wiem jak ja bym się zachowała na Twoim miejscu .. Bardzo Ci współczuję,ale po każdej burzy zawsze wychodzi słońce i pamiętaj o tym smiling smiley

martyna1998 (offline)

13-08-2019 11:48:41

Wałbrzych
Dziewczyny ,a czy wy już kompletujecie wyprawki dla swoich brzdący? Nie wiem kompletnie od czego mam zacząć pomocy :confused:

Izulka87 (offline)

13-08-2019 12:02:37

Chojnów
martyna1998
Dziewczyny ,a czy wy już kompletujecie wyprawki dla swoich brzdący? Nie wiem kompletnie od czego mam zacząć pomocy :confused:

Hej ja mam w planach poczekać do października z kompletowaniem wyprawki. Narazie oglądam sobie wózki i łóżeczka w internecie. Ostatnio nie wytrzymałam i kupiłam kilka rzeczy w 5.10.15 takie sweet były hihi. A wy kiedy planujecie kupić wózek, łóżeczko i inne rzeczy?

Marchewka3 (offline)

13-08-2019 13:47:27

Braciejowa
Izulka87

Hej ja mam w planach poczekać do października z kompletowaniem wyprawki. Narazie oglądam sobie wózki i łóżeczka w internecie. Ostatnio nie wytrzymałam i kupiłam kilka rzeczy w 5.10.15 takie sweet były hihi. A wy kiedy planujecie kupić wózek, łóżeczko i inne rzeczy?
Izulka kochana , nie czekaj z wyprawka do października bo ciężko Ci będzie rozbić zakupy z większym brzuszkiem :-) wozek , łóżeczko owszem ja nawet kupuje w listopadzie bo mam upatrzone , natomiast ciuszki , kocyki, ręczniki wszytsko już mam, jeszcze tylko kosmetyki i koniec
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5055, Posty: 1236276, Użytkownicy: 72401.
Ostatnio dołączył/a Klaudia15.

Statystyki tego forum
Wątki: 715, Posty: 145606.