Grudniówki 2019

Wysłane przez Aguska94 

Paskuda (offline)

21-08-2019 21:41:20

Sokoły
Izulka87
Hej mamuśki. Zmienię trochę temat... Zaczynam rozglądać się za wózkiem dla dzidzi i nie mam pojęcia na co zwracać uwagę... Czy macie już jakieś sprawdzone modele?
Hej my mamy tutek grander [link widoczny po zalogowaniu] wózek mamy jeszcze po córce a że jestem z niego zadowolona i nie miałam żadnych problemów z nim to nawet się za nowym nie rozglądam!

Izulka87 (offline)

23-08-2019 09:18:53

Chojnów
Paskuda
Hej mamuśki. Zmienię trochę temat... Zaczynam rozglądać się za wózkiem dla dzidzi i nie mam pojęcia na co zwracać uwagę... Czy macie już jakieś sprawdzone modele?
Hej my mamy tutek grander [link widoczny po zalogowaniu] wózek mamy jeszcze po córce a że jestem z niego zadowolona i nie miałam żadnych problemów z nim to nawet się za nowym nie rozglądam!

Hej Paskuda. Oglądalam ten wózek tutek Grande też bardzo fajny winking smiley dobrze ze wiem na co zwracać uwagę i jak pojadę do sklepu żeby na żywo pooglądac to będę wiedziała na czym się skupić winking smiley dam znać jak już dokonam wyboru winking smiley

Izulka87 (offline)

23-08-2019 09:22:36

Chojnów
Hej mamuśki! Robilyscie już badania na obciążenie glukoza? Ja wczoraj właśnie miałam i wyniki dobre mam winking smiley miałam też badanie na toksoplazmoze (kolejne bo przed ciąża miałam i na początku ciąży też powtarzałam) i za każdym razem wychodzi mi wynik niereaktywny. To chyba też dobrze... A jak wy w ogóle się czujecie? Kiedy kolejne wizyty u lekarzy? Ja idę we wtorek winking smiley ciekawe ile moja córcia już waży winking smiley

Paskuda (offline)

23-08-2019 10:17:15

Sokoły
Izulka87
Hej mamuśki! Robilyscie już badania na obciążenie glukoza? Ja wczoraj właśnie miałam i wyniki dobre mam winking smiley miałam też badanie na toksoplazmoze (kolejne bo przed ciąża miałam i na początku ciąży też powtarzałam) i za każdym razem wychodzi mi wynik niereaktywny. To chyba też dobrze... A jak wy w ogóle się czujecie? Kiedy kolejne wizyty u lekarzy? Ja idę we wtorek winking smiley ciekawe ile moja córcia już waży winking smiley
Cześć kochaniutka miód na moje serducho że u Ciebie wszystko super. Tak ja miałam obciążenie glukoza ( nienawidzę tego winking smiley) i też wszystko ok. Hmm u mnie toxo tylko raz było ale wynik miałam pozytywny znaczy że już przechodziłam to. Wykryto u mnie IgG 9.00 i IgM 0.080

Marchewka3 (offline)

23-08-2019 21:42:40

Braciejowa
Izulka87
Ja jeszcze przed badaniem jestem , czuje sie bardzo dobrze , wizytę miałam w środę 21 sierpnia i waga 620 g - 23w4d , a u Was jak Mamusie ?

Izulka87 (offline)

24-08-2019 08:09:06

Chojnów
Hej dziewczyny od wczoraj dziwnie boli mnie brzuch w okolicy pępka ale bardziej po prawej stronie... Takie uczucie gniecenia, klucia coś w tym stylu... Jak siedzę albo leżę to jest ok ale jak chodzę i się wyprostuje albo idę siku to ból się nasila... Mialyscie coś takiego? Zastanawiam się czy to może kolka jelitowa... Wizytę u gina mam we wtorek ale zastanawiam się czy do niego nie zadzwonić i zapytać czy mam się przejmować czy nie? A wy macie tego typu dolegliwości?

Paskuda (offline)

24-08-2019 21:29:36

Sokoły
Izulka87
Hej dziewczyny od wczoraj dziwnie boli mnie brzuch w okolicy pępka ale bardziej po prawej stronie... Takie uczucie gniecenia, klucia coś w tym stylu... Jak siedzę albo leżę to jest ok ale jak chodzę i się wyprostuje albo idę siku to ból się nasila... Mialyscie coś takiego? Zastanawiam się czy to może kolka jelitowa... Wizytę u gina mam we wtorek ale zastanawiam się czy do niego nie zadzwonić i zapytać czy mam się przejmować czy nie? A wy macie tego typu dolegliwości?
Hej hmm może tak stale to nie u mnie to raczej momentami w różnych miejscach. A nie czujesz może tego tak jakby bąbel po prostu naciskał? Może tak się ułożył? Hmm no nie wiem trudno odpowiedzieć na to pytanie po takim opisie sad smiley

Izulka87 (offline)

24-08-2019 22:14:52

Chojnów
Hmmm jest już znacznie lepiej. Już nie mam takiego uczucia ucisku jak wcześniej może mała faktycznie tak się dziwacznie ułożyła... Ale nadal mam uczucie klucia jak sikam... Hmmm wyniki moczu wczoraj odebrałam i były idealne....

Marchewka3 (offline)

27-08-2019 20:13:23

Braciejowa
Izulka87
Hmmm jest już znacznie lepiej. Już nie mam takiego uczucia ucisku jak wcześniej może mała faktycznie tak się dziwacznie ułożyła... Ale nadal mam uczucie klucia jak sikam... Hmmm wyniki moczu wczoraj odebrałam i były idealne....
Izulka słońce , jeśli badania moczu są w porządku to naprawdę nie ma obaw , ze to coś złego , nasze maluszki już nie są takie maleńkie i póki maja miejsce jeszcze to chowają się i dokazuja , Twoja córeczka najwidoczniej ułożyła się wygodnie dla siebie , a niekoniecznie dla mamusi , jak po wizycie kochana ?
buziaczki ❤️

Izulka87 (offline)

27-08-2019 20:33:48

Chojnów
Hej mamuśki! Ja już po wizycie winking smiley z moją dzidzia wszystko ok! Rośnie jak na drożdżach. Pytałam lekarza o te moje bóle brzucha to powiedział że to wina powiększającej się macicy i że mam się nie obawiać winking smiley więc kamień z serca... Dzięki dziewczyny za słowa otuchy ;* a jak wy się czujecie? Mi ostatnio bardzo dokucza zgaga, próbowałam z babcinymi sposobami tj. Migdały itd. Ale teraz już nie pomagają mi... I lekarz polecił mi gaviscon, mówi że jest bardzo bezpieczny dla kobiet w ciąży winking smiley więc już dzisiaj zastosowałam i pomogl hihi

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5064, Posty: 1243648, Użytkownicy: 72437.
Ostatnio dołączył/a Klaudynx.

Statystyki tego forum
Wątki: 722, Posty: 146234.